Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να δηλωσω ενδιαφερον μεχρι να επιβεβαιωσω τι μελανι παιρνει ενας εκτυπωτης που εχω παρατήσει καπου; Περιοχη; ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, δεν το δεχτηκαν πισω.

δεν ξερω αν το προτειναν αυτοι

τελος παντων, αν μπορει να φανει σε καποιον χρησιμο θα ειναι χαρα μου να το δωσω

Φίλε μου επειδή το χρειάζομαι πάρα πολύεπειδή έχω τον εκτυπωτή 1510 και λόγο οικονομικών δεν μπορώ να το πάρω.και στο τει ζητάνε πολύχρωμες σελίδες (τομέας ηλεκτρονικής) θα μου φαινόταν πολύ χρήσιμο...αλλά μένω Αθήνα η λαμια .Εάν σε βολεύει.θα μου φαινόταν χρήσιμο..εάν βέβαια μπορείς να το στείλεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλωσω ενδιαφερον μεχρι να επιβεβαιωσω τι μελανι παιρνει ενας εκτυπωτης που εχω παρατήσει καπου; Περιοχη; ευχαριστω!

 

θεσσαλονικη, κεντρο

 

Φίλε μου επειδή το χρειάζομαι πάρα πολύεπειδή έχω τον εκτυπωτή 1510 και λόγο οικονομικών δεν μπορώ να το πάρω.και στο τει ζητάνε πολύχρωμες σελίδες (τομέας ηλεκτρονικής) θα μου φαινόταν πολύ χρήσιμο...αλλά μένω Αθήνα η λαμια .Εάν σε βολεύει.θα μου φαινόταν χρήσιμο..εάν βέβαια μπορείς να το στείλεις

 

αν δεν το ζητησει αλλος να το παρει χερι χερι ,θα δουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πειράζει εγώ αποσύρω το ενδιαφερον. Εξάλλου είμαι μακρυά και προφανώς υπάρχει κάποιος που το χρειάζεται περισσότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαθέτω 2 Guest Pass κωδικούς: έναν για StarCraft II και έναν για World of Warcraft.

 

Ο πρώτος που θα δηλώσει το ενδιαφέρον του ποστάροντας μήνυμα εδώ, παίρνει και τους 2 κωδικούς [ή τον έναν, όποιον πει ότι θέλει].

 

 

Σημ.: όταν πάρετε τον κωδικό του StarCraft, τον κάνετε redeem στο www.starcraft2.com/guest ενώ τον κωδικό του WoW στο www.warcraft.com/guest

Επεξ/σία από *nenya*
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεσσαλονικη, κεντρο

 

 

αν δεν το ζητησει αλλος να το παρει χερι χερι ,θα δουμε

εαν δεν δεις ενδιαφερον σε παρακαλω στειλε μου πμ  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται invite για την αγορά του OnePlus 2 από το επίσημο site.

 

Θα προτιμήσω να δωθεί σε κάποιον που πραγματικά θέλει και σκοπεύει να αγοράσει το κινητό, για να μην πάει "στράφι"

 

Επικοινωνία με PM εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1.Χαριζεται   εκτυπωτης   CANON  PIXMA   6210D  μονο   με  το  καλωδιο   ρευματος   σε   αγνωστη   κατασταση   καθοτι   ειναι

 

αποθηκευμενος   2  χρονια   περιπου.

 

2.Q-TEC 751H USB 2.0 HDD CASE 2.5'

 

Εχει   εναν   δισκο   160gb  ide  2,5   και   σταματησε   να   δουλευει.  Το   πιθανοτερο   ειναι  να   εχουν  χαλασει

και  τα   δυο. Καλωδια   δεν   εχω.

 

http://www.e-shop.gr/q-tec-751h-usb-20-hdd-case-25--p-PER.802200

 

 

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ  απο   την  εδρα   μου   πισω   απο  το   εφετειο   αθηνας   στην   λεωφορο   αλεξανδρας   εντος   48ωρου

 

απο  την  εκδηλωση   ενδιαφεροντος.

 

Ποσταρετε   εδω   και   αμεσα   στειλτε   πμ   για   συνεννοηση.

 

Μην   ρωτησετε   κατι  αλλο  γιατι  δεν  γνωριζω.

 

Canon-PIXMA-iP6210D-Driver_2.JPG

 

 

http://www.canon-europe.com/printers/inkjet/pixma/pixma_ip6210d/

 

 

 

 

ΔΟΘΗΚΑΝ!

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...