Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα Τσίνο, το είδα αργά, αλλά δυστυχώς δεν είναι λειτουργικό ούτως ή άλλως το case (ούτε ο δίσκος for that matter).

 

Mε την ευκαιρία τα ευχαριστώ μου στον πάντα ευγενικότατο/εξυπηρετικότατο tiger (για να μη τυχόν μπει και σε κανέναν η ιδέα ότι γκρινιάζω), που ούτως ή άλλως είχε δηλώσει ότι δεν γνώριζε την λειτουργικότητά τους (...απροπό, greg, επειδή τα είπαμε,  να ενημερώσω ότι ο εκτυπωτής δεν είχε τελικά τα κουτάκια των μελανιών, οπότε μένει σε κάποια φάση που θα βρω τα κατάλληλα, να τον δοκιμάσω).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα Τσίνο, το είδα αργά, αλλά δυστυχώς δεν είναι λειτουργικό ούτως ή άλλως το case (ούτε ο δίσκος for that matter).

 

 

 

οκ ευχαριστώ Washcloud...

 

Αποσύρω το ενδιαφέρον μου τότε   :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνονται Δωρεάν πραγματα για Αναπηρους

 

 

Δινονται Δωρεαν πραγματα για Αναπηρους καροτσακι στηριγμα Π βασει για λεκανη τουαλέτας

 

 

ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ

 

Το τηλέφωνο μου έινε 6970210402 πάρτε με εδώ άμα ενδιαφέρεστε και μόνο Αυτή που το έχουν Ανάγκη το εχω βάλει και στης Αγγελίες στα Διαφορά

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται μελανάκι (σφραγισμένο προφανώς) HP 82 Cyan C4911A. Να μη βάλω λίστα με συμβατούς εκτυπωτές, όποιος το χρειάζεται το ξέρει.

 

Οπότε δηλώνουμε εδώ και συνεχίζουμε σε PM.

 

Παραλαβή ΜΟΝΟ από Θεσσαλονίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια δωροεπιταγη και απο εδω. :-D

 

ΥΓ. Εφοσον υπαρχει π.χ κωδικος που μπορει να σταλει ηλεκτρονικα. Αν πρεπει να σταλει ταχυδρομικα ακυρο...

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρουν george 1973 όπως και όλες οι δωροεπιταγές

 στειλε πμ , σε αυτο να σημειωσω οτι δεν αθροιζονται οι δωροεπιταγες, αλλα ειναι για ξεχωριστες αγορες (απ οσο ξερω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζεται μπαταρια  απο καμμενο apc backups  es500.Επειδη ηταν αποθηκευμενη και ξεχασμενη πολυ καιρο,μπορει να  ειναι off αλλα πιθανον με αργη φορτιση να επανερθει.Παραλαβη απο μετρο συγγρου φιξIMG_20151113_171113.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 στειλε πμ , σε αυτο να σημειωσω οτι δεν αθροιζονται οι δωροεπιταγες, αλλα ειναι για ξεχωριστες αγορες (απ οσο ξερω)

Καλησπέρα.Ελεύθερα από εμενα.Ευχαριστώ και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζεται μπαταρια  απο καμμενο apc backups  es500.Επειδη ηταν αποθηκευμενη και ξεχασμενη πολυ καιρο,μπορει να  ειναι off αλλα πιθανον με αργη φορτιση να επανερθει.Παραλαβη απο μετρο συγγρου φιξIMG_20151113_171113.jpg

 

 

μπορεις να στειλεις με ελτα φιλε μου? μηπως αντικαταστησει τη δικη μου που εξαντληθηκε, ειναι και ιδιαιτερα ακριβη :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...