Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαριζονται δυο ρουτερ adsl pstn. Και τα δυο οταν τα απεσυρα θυμαμαι οτι δουλευεαν καλα, δεν μπορω να ξερω εαν εξακολουθουν να δουλευουν σωστα και τωρα, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΑ.
Οποιος ενδιαφερεται για ενα απο τα δυο η και τα δυο ας στειλει ενα ΠΜ. Βρισκονται στο Παλαιο Φαληρο. Δεν μπορω να κανω αποστολη.
Εαν δεν βρεθει ενδιαφερομενος μεχρι Παρασκευη θα πανε στην ανακυκλωση ηλεκτρικων συσκευων.
Ευχαριστω πολυ

post-45226-0-60478700-1480926961_thumb.jpg

post-45226-0-56736000-1480926969_thumb.jpg

post-45226-0-44754800-1480926978_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται δυο ρουτερ adsl pstn. Και τα δυο οταν τα απεσυρα θυμαμαι οτι δουλευεαν καλα, δεν μπορω να ξερω εαν εξακολουθουν να δουλευουν σωστα και τωρα, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΑ.

Οποιος ενδιαφερεται για ενα απο τα δυο η και τα δυο ας στειλει ενα ΠΜ. Βρισκονται στο Παλαιο Φαληρο. Δεν μπορω να κανω αποστολη.

Εαν δεν βρεθει ενδιαφερομενος μεχρι Παρασκευη θα πανε στην ανακυκλωση ηλεκτρικων συσκευων.

Ευχαριστω πολυ

 

θα τα ηθελα. κριμα να πανω στην ανακυκλωση.

στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται το MP3 και τα ακουστικα μαζι και χωριστα. Η πρωτη απαντηση για ενδιαφερον θα τα παρει.

Ειμαι αθηνα-πετρουπολη και παραλαβη στο σπιτι μου.

post-228654-0-76035500-1480936909_thumb.jpg

post-228654-0-12305200-1480936941_thumb.jpg

post-228654-0-25799200-1480936967_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ Τσιου. Και για τα δυο ενδιαφερεσαι? Θα σου στειλω πμ για συναντηση.


Ακυρο με το Τσιου. Παραλαβη ΜΟΝΟ στο σπιτι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασυρματη   καρτα   δικτυου   καινουργια   NETGEAR   WG311v3.

 

Δεν   καταφερα   να   την  σεταρω   σε   κανεναν  η/υ.

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω   απο   το  εφετειο    αθηνας   η   πλατεια   κανιγγος   κατοπιν   συνεννοησης.

 

T1jRy2XidnXXXe3BQZ_033353.jpg

 

 

 

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλτε   αμεσα   ΠΜ.

 

ΔΕΝ   ΚΑΝΩ   ΑΠΟΣΤΟΛΗ.

 

Να ευχαριστήσω τον Γρήγορη, παρέλαβα την κάρτα  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται nintendo ds με σπασμένο πλαστικό που κρατάει την οθόνη , στην βάση , σκέτο . (χωρίς μπαταρία) το έβγαλε τα μάτια ο ανιψιός μου ,μπορεί και να δουλεύει μπορεί και όχι , απλά είχε πτώση και μάλλον τραβήχτηκαν τα καλώδια στο βγάλσιμο.

 

Στέλνω όπου θέλετε αρκεί να προηγηθεί έστω 1.5€ κατάθεση για αποστολή δέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται nintendo ds με σπασμένο πλαστικό που κρατάει την οθόνη , στην βάση , σκέτο . (χωρίς μπαταρία) το έβγαλε τα μάτια ο ανιψιός μου ,μπορεί και να δουλεύει μπορεί και όχι , απλά είχε πτώση και μάλλον τραβήχτηκαν τα καλώδια στο βγάλσιμο.

 

Στέλνω όπου θέλετε αρκεί να προηγηθεί έστω 1.5€ κατάθεση για αποστολή δέματος.

με ενδιαφερει πολυ φιλε μου!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται nintendo ds με σπασμένο πλαστικό που κρατάει την οθόνη , στην βάση , σκέτο . (χωρίς μπαταρία) το έβγαλε τα μάτια ο ανιψιός μου ,μπορεί και να δουλεύει μπορεί και όχι , απλά είχε πτώση και μάλλον τραβήχτηκαν τα καλώδια στο βγάλσιμο.

 

Στέλνω όπου θέλετε αρκεί να προηγηθεί έστω 1.5€ κατάθεση για αποστολή δέματος.

έχω στείλει πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται κουφάρι από Nokia N8 , αν θέλετε μαζί με την μητρική του ήταν κλώνος το άνοιξα από εδώ από εκεί έφτασα στο σημείο να ακούγεται ο ήχος του login αλλά δεν δείχνει τίποτα.

 

 

Οriginal Owner : http://www.insomnia.gr/user/138283-nikos903/ @nikos903 τον οποίο και ευχαριστώ.

 

Πάλι με κόστος έξοδων αποστολής 1.5€ ως δέμα όπου θέλετε.


Ξανά φέρνω και στην επιφάνεια ότι χαρίζεται μεγάλο ενυδρείο το είχα βάλει στις προηγούμενες σελίδες αν θέλετε να δείτε φωτογραφίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται κουφάρι από Nokia N8 , αν θέλετε μαζί με την μητρική του ήταν κλώνος το άνοιξα από εδώ από εκεί έφτασα στο σημείο να ακούγεται ο ήχος του login αλλά δεν δείχνει τίποτα.

 

 

Οriginal Owner : http://www.insomnia.gr/user/138283-nikos903/ @nikos903 τον οποίο και ευχαριστώ.

 

Πάλι με κόστος έξοδων αποστολής 1.5€ ως δέμα όπου θέλετε.

Ξανά φέρνω και στην επιφάνεια ότι χαρίζεται μεγάλο ενυδρείο το είχα βάλει στις προηγούμενες σελίδες αν θέλετε να δείτε φωτογραφίες.

 

 

Είμαι Θεσσαλονίκη και με ενδιαφέρει. Αν θέλεις συνεχίζουμε σε PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται nintendo ds με σπασμένο πλαστικό που κρατάει την οθόνη , στην βάση , σκέτο . (χωρίς μπαταρία) το έβγαλε τα μάτια ο ανιψιός μου ,μπορεί και να δουλεύει μπορεί και όχι , απλά είχε πτώση και μάλλον τραβήχτηκαν τα καλώδια στο βγάλσιμο.

 

Στέλνω όπου θέλετε αρκεί να προηγηθεί έστω 1.5€ κατάθεση για αποστολή δέματος.

θυμιζω οτι έχω ακόμη τα 2 πενάκια του ds lite αν ενδιαφερεται καποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...