Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαριζονται το MP3 και τα ακουστικα μαζι και χωριστα. Η πρωτη απαντηση για ενδιαφερον θα τα παρει.

Ειμαι αθηνα-πετρουπολη και παραλαβη στο σπιτι μου.

 

παρελαβα τα ακουστικα ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται το παρακάτω τροφοδοτικό. Άγνωστη λειτουργική κατάσταση.  

Περιοχές λόγω δουλειάς: Γαλάτσι, Άνω Πατήσια, Νεα Ιωνία, Περισσός. Παρακαλώ μόνο σε αυτές για συνάντηση.

 

attachicon.gif20161204_182652.jpg

 

Επίσης και αυτή η κάρτα τηλεόρασης:

 

post-129308-0-56875700-1480970734_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται δυο ρουτερ adsl pstn. Και τα δυο οταν τα απεσυρα θυμαμαι οτι δουλευεαν καλα, δεν μπορω να ξερω εαν εξακολουθουν να δουλευουν σωστα και τωρα, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΑ.

Οποιος ενδιαφερεται για ενα απο τα δυο η και τα δυο ας στειλει ενα ΠΜ. Βρισκονται στο Παλαιο Φαληρο. Δεν μπορω να κανω αποστολη.

Εαν δεν βρεθει ενδιαφερομενος μεχρι Παρασκευη θα πανε στην ανακυκλωση ηλεκτρικων συσκευων.

Ευχαριστω πολυ

 

 

θα τα ηθελα. κριμα να πανω στην ανακυκλωση.

στελνω πμ

Δόθηκαν τα ρούτερ; Θα ενδιαφερόμουν για να πειραματιστώ με την γραμμή μου που με ταλαιπωρεί τον τελευταίο καιρό μήπως βρω κάτι καλό επιτέλους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω 2 κουτια σαν αυτα

DSC00421w.jpg

fyrre_en_forsse_1110805329_dell.gif

Απο το ενα λειπει το μπροστα ανοιγομενο καπακι usb, και εχουν μικρα γδαρισματα με τον καιρο.ισως εχουν και την μητρικη τους μεσα ή τροφοδοτικο(ισως), σε αγνωστη κατασταση ομως

παραλαβη απο Μαρουσι απο το χωρο που βρισκονται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται το MP3 και τα ακουστικα μαζι και χωριστα. Η πρωτη απαντηση για ενδιαφερον θα τα παρει.

Ειμαι αθηνα-πετρουπολη και παραλαβη στο σπιτι μου.

To mp3 υπάρχει ακόμα? Αν ναι θα μου χρησιμευε για το αυτοκίνητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Intel Dual Core E2140: http://ark.intel.com/products/29738/Intel-Pentium-Processor-E2140-1M-Cache-1_60-GHz-800-MHz-FSB

Είναι σκέτος,χωρίς ψύκτρα.Παράλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.Μπορώ να τον στείλω και εκτός αν μου στείλετε μεταφορικά με paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Intel Dual Core E2140: http://ark.intel.com/products/29738/Intel-Pentium-Processor-E2140-1M-Cache-1_60-GHz-800-MHz-FSB

Είναι σκέτος,χωρίς ψύκτρα.Παράλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.Μπορώ να τον στείλω και εκτός αν μου στείλετε μεταφορικά με paypal.

endiaferome vriskome thessaloniki

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ευχαριστήσω και δημοσια το συμφορουμητη orck για την αμεση και ευγενικη εξυπηρέτηση για τα router-ακια

:-)  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται σκληρός δίσκος Western Digital ide 40GB.Τον έλεγξα πριν από μερικές μέρες με HD sentinel και έχει 100% health.Παραλαβή από Θεσσαλονίκη κέντρο.Στέλνω και εκτός αν μου στείλετε μεταφορικά με paypal.

παρέλαβα τον δίσκο, ευχαριστώ πάρα πολύ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...