Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Υπάρχει διαθέσιμος κωδικός έκπτωσης, για Κωτσόβολος, 30€ για αγορές απο 300€ και άνω. Ισχύει έως και 5/3, αν κάποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm

Εαν ειναι διαθεσιμος ακομα, με ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζονται ένας καναπές γωνιακός και ένα φουρνάκι. Ο καναπές όπως βλέπετε τη φώτο το δεξί κομμάτι έχει αποθηκευτικό χώρο και το αριστερό ανοίγει και γίνεται κρεβάτι. Ο μηχανισμός για το κρεβάτι ίσως να σας παιδέψει ίσως και να μη δουλέψει. Το φουρνάκι το έχω από το 2009 όπως και τον καναπέ. Δουλεύει μια χαρά, ο φούρνος είναι πολύ δυνατός. Είχε χαλάσει μια φορά ο διακόπτης για το μικρό μάτι αλλά το φτιάξαμε και αυτό. Χαρίζονται γιατί αλλιώς θα κατέβουν κάτω στα σκουπίδια και θα τα πάρει όποιος γύφτος προλάβει, (ρομά για να είμαι politically correct). Περιστέρι είναι τα πράγματα στον 4ο όροφο πολυκατοικίας!

 

Συγγνώμη για τη στραβή φωτογραφία. Στον υπολογιστή κανονικά την δείχνει.

Καλησπέρα φίλε caveneo, ενδιαφέρομαι για τον καναπέ αν δεν το πάρει ο προηγούμενος, ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

6  ΜΝΗΜΕΣ   SODIMM  PC2   ΑΠΟ   ΦΟΡΗΤΟΥΣ

 

2Χ512   4200

 

4Χ512  5300

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   απο   την  εδρα   μου  πισω   απο   εφετειο   η  πλατεια   κανιγγος  κατοπιν   ραντεβου  εντος   48ωρου

 

απο  την  εκδηλωση   ενδιαφεροντος.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   αμεσα   στειλτε  πμ.

 

 

 

 

 

 

ΥΓ.  ΑΝ   ΘΥΜΑΜΑΙ   ΚΑΛΑ   ΚΑΠΟΙΟΣ   ΖΗΤΑΓΕ   ΤΕΤΟΙΑ   ΓΙΑ   ΝΑ   ΤΑ   ΚΑΝΕΙ  ΜΠΡΕΛΟΚ. :-)  :-D  :eek:

 

 

 

 

 

ΔΟΘΗΚΑΝ!

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακόμα διαθέσιμα:

Χαρίζονται:

 

1. Digitizer απο tablet 7", με μόνο ευδιάκριτο χαρακτηριστικό το p/n: YL-CG004-05A XJ

aa1.jpg

 

2. Smartphone Landvo L500S με πρόβλημα στην LCD που προήλθε απο στενή επαφή με το πάτωμα. Δεν έχω καταφέρει να βρώ κάπου ανταλλακτικό. Δίνεται χωρίς μπαταρία και χωρίς φορτιστή.

 

 

3. Bluetooth GPS locator, που δεν κατάφερα ποτέ να το δουλέψω..

aa3.jpg

 

4. Bluetooth handsfree Samsung HM1500, χωρίς φορτιστή. Έχει αποκολληθεί το καλώδιο και πολλές φορές δεν δουλεύει το ακουστικό. Πρέπει να ανοιχτεί και να ελεγχθεί η κόλλησή του.

 

 

5. Δύο κωδικοί 1-year subscription στο RescuePro Deluxe, απο αγορά προϊόντων SanDisk.

http://www.lc-tech.com/rescuepro

 

6. Πλαστικές θήκες για κάρτες SD, microSD & CF

 

Επίσης:

 

7. Car FM/AM/CD & MP3 Player, Sony CDX-F5700 που μου έβγαλε πρόβλημα με στατικό θόρυβο. Σύμφωνα με το troubleshooting της Sony φταίει η ηλεκτρική καλωδίωση στο αυτοκίνητό μου. Πήρα έναν Κινέζο και ξένοιασα, οπότε όποιος θέλει μπορεί να έχει τον Ιάπωνα.

Είναι χρησιμοποιημένο επι μία 15ετία και φέρει σημάδια χρήσης, χωρίς να έχει κακοποιηθεί.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα.

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα διαθέσιμα:

Επίσης:

 

7. Car FM/AM/CD & MP3 Player, Sony CDX-F5700 που μου έβγαλε πρόβλημα με στατικό θόρυβο. Σύμφωνα με το troubleshooting της Sony φταίει η ηλεκτρική καλωδίωση στο αυτοκίνητό μου. Πήρα έναν Κινέζο και ξένοιασα, οπότε όποιος θέλει μπορεί να έχει τον Ιάπωνα.

Είναι χρησιμοποιημένο επι μία 15ετία και φέρει σημάδια χρήσης, χωρίς να έχει κακοποιηθεί.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα.

 

Στελνω  πμ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

512MB 2RX16 PC2-5300S-555-12 της Hynix HYMP564S64BP6-Y5 AB 0605

 

Σε άριστη κατάσταση,χρησιμοποιημενα σε ένα λάπτοπ το οποίο δεν καταπονήθηκε ποτέ!

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/ram/669173-ram-512mb-2rx16-pc2-5300s-555-12-ddr2-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-laptop/

 

παραλαβη ειτε απο την εδρα μου, είτε απο το τει αθήνας!

 

πρωτα ποστ εδω, μετα πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα διαθέσιμα:

Επίσης:

 

7. Car FM/AM/CD & MP3 Player, Sony CDX-F5700 που μου έβγαλε πρόβλημα με στατικό θόρυβο. Σύμφωνα με το troubleshooting της Sony φταίει η ηλεκτρική καλωδίωση στο αυτοκίνητό μου. Πήρα έναν Κινέζο και ξένοιασα, οπότε όποιος θέλει μπορεί να έχει τον Ιάπωνα.

Είναι χρησιμοποιημένο επι μία 15ετία και φέρει σημάδια χρήσης, χωρίς να έχει κακοποιηθεί.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω πμ και παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα.

2,4,6 Ενδιαφερομαι και στου στελνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

 

ΥΓ.  ΑΝ   ΘΥΜΑΜΑΙ   ΚΑΛΑ   ΚΑΠΟΙΟΣ   ΖΗΤΑΓΕ   ΤΕΤΟΙΑ   ΓΙΑ   ΝΑ   ΤΑ   ΚΑΝΕΙ  ΜΠΡΕΛΟΚ. :-)  :-D  :eek:

6  ΜΝΗΜΕΣ   SODIMM  PC2   ΑΠΟ   ΦΟΡΗΤΟΥΣ

 

2Χ512   4200

 

4Χ512  5300

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   απο   την  εδρα   μου  πισω   απο   εφετειο   η  πλατεια   κανιγγος  κατοπιν   ραντεβου  εντος   48ωρου

 

απο  την  εκδηλωση   ενδιαφεροντος.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   αμεσα   στειλτε  πμ.

 

 

 

 

 

 

ΥΓ.  ΑΝ   ΘΥΜΑΜΑΙ   ΚΑΛΑ   ΚΑΠΟΙΟΣ   ΖΗΤΑΓΕ   ΤΕΤΟΙΑ   ΓΙΑ   ΝΑ   ΤΑ   ΚΑΝΕΙ  ΜΠΡΕΛΟΚ. :-)  :-D  :eek:

ενδιαφέρομαι για τις μνήμες, έχω δύο παλιά λάπτοπ που θέλουν αναβάθμιση, μπορώ να περάσω αύριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,χαρίζονται τα παρακάτω,βρίσκομαι Πειραιά

- 3 καλωδιοταινίες IDE

- 1x PCI κάρτα 2xUSB 1.1

- 3x PCI κάρτες Modem

- 1x PCI κάρτα LAN

- 1x Gameport για παλιά joysticks (σύνδεση με καλωδιο σε μητρικη,όχι PCI)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Asrock H61M-VS

Δεν μου δουλεύει, όποιος την θέλει για ανταλλακτικά ή να την παλέψει

Post εδώ και μετά pm...

Παραλαβή από προαστειακό Κάτζα ή μετρό νομισματοκοπείο

 

 

post-39268-0-48098000-1488638364_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται Asrock H61M-VS

Δεν μου δουλεύει, όποιος την θέλει για ανταλλακτικά ή να την παλέψει

Post εδώ και μετά pm...

Παραλαβή από προαστειακό Κάτζα ή μετρό νομισματοκοπείο

Δηλωνω για πειραματα κυριως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφέρομαι για τις μνήμες, έχω δύο παλιά λάπτοπ που θέλουν αναβάθμιση, μπορώ να περάσω αύριο;

 

 

ενδιαφέρομαι για τις μνήμες, έχω δύο παλιά λάπτοπ που θέλουν αναβάθμιση, μπορώ να περάσω αύριο;

παρέλαβα, ευχαριστώ πολύ τον φίλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται ένας καναπές γωνιακός και ένα φουρνάκι. Ο καναπές όπως βλέπετε τη φώτο το δεξί κομμάτι έχει αποθηκευτικό χώρο και το αριστερό ανοίγει και γίνεται κρεβάτι. Ο μηχανισμός για το κρεβάτι ίσως να σας παιδέψει ίσως και να μη δουλέψει. Το φουρνάκι το έχω από το 2009 όπως και τον καναπέ. Δουλεύει μια χαρά, ο φούρνος είναι πολύ δυνατός. Είχε χαλάσει μια φορά ο διακόπτης για το μικρό μάτι αλλά το φτιάξαμε και αυτό. Χαρίζονται γιατί αλλιώς θα κατέβουν κάτω στα σκουπίδια και θα τα πάρει όποιος γύφτος προλάβει, (ρομά για να είμαι politically correct). Περιστέρι είναι τα πράγματα στον 4ο όροφο πολυκατοικίας!

 

Συγγνώμη για τη στραβή φωτογραφία. Στον υπολογιστή κανονικά την δείχνει.

Το φουρνακι δόθηκε στον harisman. Ο καναπές θα παραληφθεί τη Δευτέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...