Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

DeAgostini Robot (η φωτό δεν είναι δική μου αλλά από το ίντερνετ απλά για να ξεκαθαρίσει για πιο πράγμα μιλάω)

robot_dx.gif

Χαρίζονται τα πλαστικά του (σασί, "χεράκι", "αισθητήρας" εμποδίων, τηλεκοντρόλ, κλπ)

 

Πιο συγκεκριμένα, είχα τα περισσότερα τεύχη για την κατασκευή του robot σφραγισμένα, χωρίς να τα έχω ανοίξει ποτέ.

Κάποια λίγα μου έλειπαν.

Τελικά τα άνοιξα και, αφού δεν πρόκειται να το φτιάξω (δεν το θεωρώ άξιο λόγου με τα σημερινά μου δεδομένα αλλά και προφανώς δεν θα βρω αυτά που μου λείπουν) κρατάω αυτά που θέλω για άλλα project (ηλεκτρονικά, μοτέρ, κλπ) και δίνω αυτά τα οποία δεν βρίσκω να τα κάνω κάτι.

Αν λοιπόν τα θέλει κάποιος γιατί ίσως κάτι του λείπει ή ότι άλλο, post εδώ και μετά pm για συνεννόηση.

 

Παραλαβή μόνο από Νέα Σμύρνη, το αργότερο μέχρι Κυριακή.

(η Δευτέρα θα τα βρει στον κάδο).

 

υγ Δεν έχω το χρόνο να καθίσω να καταγράψω και να απαριθμήσω το τι είναι και ούτε καν αν είναι όλα. Ίσως να λείπει κάτι αλλά σίγουρα το μεγαλύτερο μέρος υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται ένα εισιτήριο για τον αγώνα του Ολυμπιακού σήμερα - απαραίτητη μια φωτό μετά τον αγώνα από τον αγώνα να χαρώ που πήγε κάποιος φίλος / φίλη και δεν πήγε χαμένο! :-D

 

Απλώς θα περιμένω μέχρι τις 18:00 μπας και πουληθεί (το έχω εδώ στο insomnia 10 ευρώ αλλά αν δεν ενδιαφερθεί κανείς, απλώς το χαρίζω, εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να πάω σήμερα).

 

Είναι στη θύρα 09. :-)

 

Update :

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ

Επεξ/σία από limplixos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ένα εισιτήριο για τον αγώνα του Ολυμπιακού σήμερα - απαραίτητη μια φωτό μετά τον αγώνα από τον αγώνα να χαρώ που πήγε κάποιος φίλος / φίλη και δεν πήγε χαμένο! :-D

 

Απλώς θα περιμένω μέχρι τις 18:00 μπας και πουληθεί (το έχω εδώ στο insomnia 10 ευρώ αλλά αν δεν ενδιαφερθεί κανείς, απλώς το χαρίζω, εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να πάω σήμερα).

 

Είναι στη θύρα 09. :-)

 

Κερνας πικρα δηλαδη; γιατι με τα χαλια που εχουνε οσα φαμε και οσα αρπαξει ο κ@λ@ς μας. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται ένα εισιτήριο για τον αγώνα του Ολυμπιακού σήμερα - απαραίτητη μια φωτό μετά τον αγώνα από τον αγώνα να χαρώ που πήγε κάποιος φίλος / φίλη και δεν πήγε χαμένο! :-D

 

Απλώς θα περιμένω μέχρι τις 18:00 μπας και πουληθεί (το έχω εδώ στο insomnia 10 ευρώ αλλά αν δεν ενδιαφερθεί κανείς, απλώς το χαρίζω, εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να πάω σήμερα).

 

Είναι στη θύρα 09. :-)

 

ακυρο.

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DeAgostini Robot (η φωτό δεν είναι δική μου αλλά από το ίντερνετ απλά για να ξεκαθαρίσει για πιο πράγμα μιλάω)

robot_dx.gif

................................................

 

Κατοχυρώθηκε στον paylidis (στον οποίο έχω ήδη στείλει και το σχετικό pm).

 

Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζεται   αυτο   για   PS1....

 

 

 

 

Παραλαβη   μονον  στην  εδρα   μου   πισω   απο  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου   απο  την  εκδηλωση   ενδιαφεροντος.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   καπακι   στειλτε   πμ.

 

Παρακαλω  μονο   αν  ειστε   κατασταλαγμενοι   οτι   το  θελετε.

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ένα εισιτήριο για τον αγώνα του Ολυμπιακού σήμερα - απαραίτητη μια φωτό μετά τον αγώνα από τον αγώνα να χαρώ που πήγε κάποιος φίλος / φίλη και δεν πήγε χαμένο! :-D

 

Απλώς θα περιμένω μέχρι τις 18:00 μπας και πουληθεί (το έχω εδώ στο insomnia 10 ευρώ αλλά αν δεν ενδιαφερθεί κανείς, απλώς το χαρίζω, εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να πάω σήμερα).

 

Είναι στη θύρα 09. :-)

 

 

Ενδιαφέρομαι εγώ φίλε μου

 

Καθότι φανατικός θρυλοςςςς

 

Πουλήθηκε τελικά για 10 ευρώ, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον - καλή θέαση από το σπίτι για εμάς και καλή νίκη στον Ολυμπιακό! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται   αυτο   για   PS1....

 

spec-ops-covert-assault-usa.jpg

 

 

Παραλαβη   μονον  στην  εδρα   μου   πισω   απο  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου   απο  την  εκδηλωση   ενδιαφεροντος.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   καπακι   στειλτε   πμ.

 

Παρακαλω  μονο   αν  ειστε   κατασταλαγμενοι   οτι   το  θελετε.

 

Ενδιαφέρομαι, στέλνω PM!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρακάτω μπιζού και φρου φρου δεν είναι σε πολύ καλή κατάσταση αλλά ίσως κάποια να τα θέλει για διάλυση, ανταλλακτικά, κάτι τέλως πάντων. Το σετάκι κολιέ - βραχιόλι Guess έχει τα charms σε αξιοπρεπή κατάσταση οπότε βγαίνουν και γίνονται κάτι άλλο (μπρελόκ, κρεμαστό, κλπ).

 

post-304125-0-88053300-1489075859_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DeAgostini Robot (η φωτό δεν είναι δική μου αλλά από το ίντερνετ απλά για να ξεκαθαρίσει για πιο πράγμα μιλάω)

robot_dx.gif

Χαρίζονται τα πλαστικά του (σασί, "χεράκι", "αισθητήρας" εμποδίων, τηλεκοντρόλ, κλπ)............

Τελικά άκυρο με τον paylidis άρα είναι και πάλι διαθέσιμα (μέχρι την Κυριακή οπότε και θα πάνε για κάδο).

Αν ενδιαφέρουν κάποιον ξεκαθαρίζω ότι θα πρέπει να τα πάρει όλα καθώς δεν θα μπω σε διαδικασίες "μου λείπει εκείνο το τετράγωνο γκρι οδοντωτό κομμάτι".

Επίσης να επαναλάβω ότι δεν υπάρχει δυνατότητα αποστολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

 

Μετά απο αλλη μία μικρή εκκαθάριση βρήκα ακόμα μερικά πραγματακια.

 

Όποιος θέλει κατι ας μου στείλει pm

 

 

Μόνο ένα αντικείμενο ανά μέλος. (Τα καλώδια μπορεί να τα πάρει κάποιος όλα μαζί)

 

Όσοι θέλετε αποστολή επαρχία κατάθεση τα έξοδα αποστολής εννοείται στον λογαριασμό μου ή μέσω paypal.

 

Παραλλαβή κατόπιν συνεννόησης από τον χωρο μου στο Αιγάλεω η Κορυδαλλο.

 

1)selfie stick (λείπει το ανταπτορακι που πιάνει το κινητό)

 

2) αυτοκόλλητα gopro

 

3) windows xp σφραγισμένα :)

 

4)καλώδια ethernet,ρεύματος για αγγλική μπροστά και ανταπτορας 3.5mm καρφί σε 3πλη έξοδο.

 

Όσο αστείο κι αν ακούγεται με ενδιαφέρουν τα xp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...