Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτα ειναι.... να σαι καλα φιλε μου χαρηκα που εκανες δουλεια και το μηχανημα σου παει τωρα σφαιρα.

Τις ειχα στο συρταρι εδω και κατι μηνες και σαπιζαν ενω τωρα βρηκαν την θεση τους.

 

Καλοι μου φιλοι, οσοι περιμενατε τις μνημες τις χρησιμοποιησε επιτυχως ο φιλος μας απο πανω :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εχει ενα ερπετο που σερνςται η γυναικα μου λαπτοπ turbo-x απο τα πρωτα που ειχε φερει τοτε το πλαισιο;φαντασου το εχω μονο για να λεω οτι εχω λαπτοπ.θα πρεπει να κοιταξω ακριβως τι σοκετ εχει και ποιο μοντελο ειναι γτ δεν θα ηθελα να παρω κατι το οποιο δεν θα μου κανει.επιστρςφω οσονουπω.

Εμαθες τελικα;

Βαλε και εναν ssd στο λαπτοπακι να γινει αγνωριστο.  ;)

Ένας ακόμα επεξεργαστής για σταθερό, celeron d στα 2.8, μοντέλο 2004.

 

Πιθανό να είναι αυτός εδώ:

 

https://ark.intel.com/products/27119/Intel-Celeron-D-Processor-336-256K-Cache-2_80-GHz-533-MHz-FSB

 

Thermal pad arctic, είναι αυτή εδώ:

 

http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=47627&cat=7

 

35-186-161-03.jpg

Είμαι επαρχία οπότε αποστολή ΕΛΤΑ ή όπως αλλιώς. Για Θεσσαλονίκη μπορεί να βολέψει και συνάντηση σύντομα.

 

Κρατημένα κι αυτά.

Υπερευχαριστω θερμα τον zio για την αποστολη του και την εξυπηρετηση.

Να σαι καλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kosta karra να σε ρωτησω κατι;αν τυχον αυτο το λαπτοπ μεινει ετσι μπορει να χρησιμοποιθει σαν κατι αλλο;σαν συσκευη για να την συνδεω και να βλεπω ταινιες στην τηλεοραση; η να το κανω σαν συσκευη και να βαλω καμια συνδρομη απο τον (θειο) για καλυτερη ποιοτητα στα αθλητικα του οτε τβ και νοβα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζετε

 

Μετασχηματιστής απο ups turbo-x 1500va Το ups λειτουργουσε μια χαρα μεχρι που εσκασε μια διοδος στην πλακετα

 
Υπαρχει και η πλακετα.
(εχει μια μεγαλη ψυκρα που μπορει να θελει καποιος)

Απο το ups εχω παρει την οθονη για ανταλλακτικο σε αλλο turbo, επομενως δεν μπορει να επισκευαστει
(δεν αξιζει κιολας)

Μπορω να κανω αποστολη με ΕΛΤΑ μετα απο καταθεση

Περιοχη Μαρουσι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια .. εχω 30 τεμ. Δισκοι Βινυλιου απο το 1930-1932 ελληνικα ρεμπετικα και αλλα διαφορα τραγουδια μηπως ξερει καποιος που μπορω να τα πουλησω . παραδειγμα

60 ΚΛΕΦΤΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ  ODEON Γερμανίας GA-1468 / GO-1514 - 1930 Κλέφτικο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

χαρίζετε

 

Μετασχηματιστής απο ups turbo-x 1500va Το ups λειτουργουσε μια χαρα μεχρι που εσκασε μια διοδος στην πλακετα

 

Υπαρχει και η πλακετα.

(εχει μια μεγαλη ψυκρα που μπορει να θελει καποιος)

 

Απο το ups εχω παρει την οθονη για ανταλλακτικο σε αλλο turbo, επομενως δεν μπορει να επισκευαστει

(δεν αξιζει κιολας)

 

Μπορω να κανω αποστολη με ΕΛΤΑ μετα απο καταθεση

 

Περιοχη Μαρουσι

 

 

Καλημερα

θα με ενδιεφερε ο μετασχηματιστης

θα μπορουσες να δωσεις περισσοτερα χαρακτηριστικα του? (V και A)

 

p.s. βρισκομαι και εγω Μαρουσι  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλημερα παιδια .. εχω 30 τεμ. Δισκοι Βινυλιου απο το 1930-1932 ελληνικα ρεμπετικα και αλλα διαφορα τραγουδια μηπως ξερει καποιος που μπορω να τα πουλησω . παραδειγμα
60 ΚΛΕΦΤΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ  ODEON Γερμανίας GA-1468 / GO-1514 - 1930 Κλέφτικο 

 

 

Βαλε μια αγγελια εδω http://www.insomnia.gr/classifieds/ ,

αλλα αν θες πιο γρηγορα Μοναστηρακι, με τιμες σκότωμα ομως.

Τελος ψαξε για την εκθεση βινυλιου που γινετε καθε χρονο και μιλα μαζι τους

μηπως βρεις κανενα απο εκει να σου τους αγορασει

Καλημερα

θα με ενδιεφερε ο μετασχηματιστης

θα μπορουσες να δωσεις περισσοτερα χαρακτηριστικα του? (V και A)

 

p.s. βρισκομαι και εγω Μαρουσι  ;)

 

δεν ειμαι και πολυ καλος με αυτα

Δες εδω τις φωτο

0-02-05-4611f226b34b336e9c770296268c2578

 

0-02-05-5cca304fd2adabedab1d0118c8b873fc

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kosta karra να σε ρωτησω κατι;αν τυχον αυτο το λαπτοπ μεινει ετσι μπορει να χρησιμοποιθει σαν κατι αλλο;σαν συσκευη για να την συνδεω και να βλεπω ταινιες στην τηλεοραση; η να το κανω σαν συσκευη και να βαλω καμια συνδρομη απο τον (θειο) για καλυτερη ποιοτητα στα αθλητικα του οτε τβ και νοβα;

Το πρώτο φυσικά και μπορείς, για το δεύτερο δεν έχω άποψη, δεν το κατέχω το άθλημα :P

Αν και δεν μας έχεις πει ακόμα μοντέλο και κανένα χαρακτηριστικό του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται τα παρακατω:

IMG_20171116_124718.jpg

 

 

Τα DVD  ειναι IDE

Oi σκληροι δισκοι ειναι επισης IDE εκτος απο τον SEAGATE και  λογικα ειναι μη λειτουργικοι

Τα μελανια ειναι σφραγισμενα αλλα ληγμενα

Στις κασετινες τα κατσαβιδια δεν ειναι και στη καλυτερη κατασταση και ειναι τυπου torx 

Παραλαβη μονο απο μετρο συγγρου φιξ, εκδηλωση ενδιαφεροντος εδω και συνενοηση μεσω πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια .. εχω 30 τεμ. Δισκοι Βινυλιου απο το 1930-1932 ελληνικα ρεμπετικα και αλλα διαφορα τραγουδια μηπως ξερει καποιος που μπορω να τα πουλησω . παραδειγμα

60 ΚΛΕΦΤΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ  ODEON Γερμανίας GA-1468 / GO-1514 - 1930 Κλέφτικο 

 

...για δοκίμασε να ρωτήσεις εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλημερα παιδια .. εχω 30 τεμ. Δισκοι Βινυλιου απο το 1930-1932 ελληνικα ρεμπετικα και αλλα διαφορα τραγουδια μηπως ξερει καποιος που μπορω να τα πουλησω . παραδειγμα
60 ΚΛΕΦΤΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ  ODEON Γερμανίας GA-1468 / GO-1514 - 1930 Κλέφτικο 

 

 

 

Θα   πας   στο    www.avsite.gr   η   αν  εισαι   αθηνα   στην   οδο   στουρναρη  σχεδον   απεναντι   απο  το   πλαισιο   οπου

 

υπαρχει   μαγαζι    αγοραπωλησιας   βινυλιου  και   βιβλιου   και   θα  ρωτησεις   εκει.

 

ΥΓ.Μην   πας   στουρναρη   αυτες  τις   μερες.......

 

ΥΓ2.Τωρα   ειδα   τις   φωτογραφιες   στην  αγγελια   που   ανεβασες....

Πρεπει   να   ειναι   δισκοι   γραμμοφωνου   78  στροφων   συλλεκτικοι  μεγαλης   αξιας  σχετικα   παντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται τα παρακατω:

IMG_20171116_124718.jpg

 

 

Τα DVD  ειναι IDE

Oi σκληροι δισκοι ειναι επισης IDE εκτος απο τον SEAGATE και  λογικα ειναι μη λειτουργικοι

Τα μελανια ειναι σφραγισμενα αλλα ληγμενα

Στις κασετινες τα κατσαβιδια δεν ειναι και στη καλυτερη κατασταση και ειναι τυπου torx 

Παραλαβη μονο απο μετρο συγγρου φιξ, εκδηλωση ενδιαφεροντος εδω και συνενοηση μεσω πμ

 

ενδιαφερομαι για ενα IDE dvd  και για τον SEAGATE για την πλακετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...