Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην ξεγελιέσαι, τα μπουκάλια δεν συμπεριλαμβάνονται στο πακέτο... αναγκάστηκα να τα πιώ επειδή ήθελα να ελαφρύνουν που θα τα πήγαινα για πέταμα! Μπούρπ! :mrgreen:

 

Για του σαλονιου το τραπεζακι ενδιαφερομαι και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το αφεντικό τρελάθηκε και την είδε Black Friday!!! :o

Χαρίζονται τα έπιπλα των παρακάτω φωτογραφιών, είναι σε πολύ καλή κατάσταση και οι ιδιοκτήτες προσανατολιζόντουσαν πρός το να τα πετάξουν προκειμένου να αδειάσει ο χώρος!

 

Θα είμαι στον χώρο αύριο ~08:00-15:00 αλλιώς άλλη στιγμή με ραντεβού. Όποιος ενδιαφερθεί θα πρέπει να έχει μεταφορικό μέσο, να ποστάρει εδώ και τέλος να μου στείλει πμ για να κανονίσουμε. (δίνονται ολα μαζί ή ξεχωριστά)

 

Περιοχή Ίλιον στην Αθήνα.

 

1)

 

IMG_20171113_155700.jpg

IMG_20171113_155711.jpg

—>Κρατημένο προσωρινά για τον mpitzi91

 

2)

 

IMG_20171113_155706.jpg

—>Κρατημένο για τον e-tic.

 

3)

 

IMG_20171113_155731.jpg

—>Κρατημένο για τον e-tic.

 

4)

 

IMG_20171113_155839.jpg

—>Κρατημένο για τον e-tic.

 

...και bonus

 

IMG_20171113_155900.jpg(είναι πλήρως λειτουργικό, καθαρό και χωρίς περίεργες μυρωδιές)

—>Κρατημένο για τον paylidis.

LLLEFTERI και Kosta.karra θα ειδοποιηθείτε αν δεν κάτσει φάση με τα παιδιά που προηγούνται απο 'σας. :) Επεξ/σία από sargio01
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αφεντικό τρελάθηκε και την είδε Black Friday!!! :o

Χαρίζονται τα έπιπλα των παρακάτω φωτογραφιών, είναι σε πολύ καλή κατάσταση και οι ιδιοκτήτες προσανατολιζόντουσαν πρός το να τα πετάξουν προκειμένου να αδειάσει ο χώρος!

 

Θα είμαι στον χώρο αύριο ~08:00-15:00 αλλιώς άλλη στιγμή με ραντεβού. Όποιος ενδιαφερθεί θα πρέπει να έχει μεταφορικό μέσο, να ποστάρει εδώ και τέλος να μου στείλει πμ για να κανονίσουμε. (δίνονται ολα μαζί ή ξεχωριστά)

 

Περιοχή Ίλιον στην Αθήνα.

 

1)

 

IMG_20171113_155700.jpg

IMG_20171113_155711.jpg

 

 

2)

 

IMG_20171113_155706.jpg

 

 

3)

 

IMG_20171113_155731.jpg

 

 

4)

 

IMG_20171113_155839.jpg

 

 

...και bonus

 

IMG_20171113_155900.jpg(είναι πλήρως λειτουργικό, καθαρό και χωρίς περίεργες μυρωδιές)

 

 

Καλημέρα σας, ενδιαφέρομαι για το 1,2, 3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποσύρω το ενδιαφέρον μου λόγω μικρών μεταφορικών δυσκολιών κ κυριωσ του ότι το ζήτησε ο tigergreg στον οποίο οφείλω να παραχώρησω τη θέση μου λόγω της παρουσίας του στο νήμα.

 

Ευχαριστώ κ πάλι το sargio . Επανέρχομαι συντόμως κ εγώ με χαρίσματα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποσύρω το ενδιαφέρον μου λόγω μικρών μεταφορικών δυσκολιών κ κυριωσ του ότι το ζήτησε ο tigergreg στον οποίο οφείλω να παραχώρησω τη θέση μου λόγω της παρουσίας του στο νήμα.

 

Ευχαριστώ κ πάλι το sargio . Επανέρχομαι συντόμως κ εγώ με χαρίσματα...

 

Νασαι   καλα.

 

Ευχαριστω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πετάτε τίποτα ,χαρίστε το εκεί!!

 

Ενημέρωση από το Δημαρχείο Μάνδρας για όσους θέλουν να στείλουν είδη ρουχισμού και τρόφιμα:
Στρ. Ρόκκα 45, Μάνδρα 196 00 δημαρχείο Μανδρας Ειδυλλίας.
Τηλέφωνο επικοινωνίας, 2132014900.
 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ:

 

Τα ψυγείο και βιτρίνα έχουν κανονιστεί απο τους ίδιους τους ιδιοκτήτες και θα χαριστούν σε μια γειτόνισσα της περιοχής!!

 

Ενώ είχαμε συμφωνήσει απο την Πέμπτη πως θα τα αναλάμβανα ολα εγώ, δεν ενημερώθηκα για την εξέλιξη.

 

(τυχερός είναι ο e-tic που κλείσαμε ήδη γιατί η γειτόνισσα τα 'θελε ολα συνεπώς έφαγε άκυρο για τα "δικά" του! :devil: :P)

 

Χίλια συγγνώμη απο τους ενδιαφερόμενους... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω   που   εδινα   προκαταβολη   σε   μεταφορεα   να   ερθει    ανοιξα   τα   μηνυματα   μπας   και

 

σπασει   ο  διαλος   το  ποδαρι  του.....

 

Την   εχω   πατησει   κι  εγω   ετσι  1-2   φορες   κανοντας   χαρη   σε   τριτους.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα φαει ακυρο απο την γυναικα δεν θελει παιδια και γυαλι τραπεζι :lol:

Η αλήθεια είναι οτι όντως δεν συμβαδίζουν, είναι επικίνδυνο.

 

...και είναι λέει 25 χρονών τα παιδιά!! :lol:

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνεται οθόνη για NOKIA lumia 635 (κάνει και για το 630).

Έχει σπάσιμο (κάθισα πάνω της) και δε δείχνει στο κάτω αριστερό μέρος της (περίπου το 1/6 της οθόνης).

Θα το πάω ανακύκλωση, αλλά είπα να κάνω μια προσπάθεια εδώ μήπως και το θέλει κανείς.

 

WP_20171102_09_16_33_Pro.jpg

 

WP_20171102_09_16_54_Pro.jpg

 

Αυτά που φαίνονται στις φωτογραφίες είναι σκόνες και αντανάκλαση. Οπτικά δε φαίνεται ότι είναι σπασμένη.

Επειδή ήδη την έχω αλλάξει βγάλει από το κινητό, δε μπορώ να σας δείξω φωτογραφία πως φαίνεται όταν ανάβει.

Στείλτε και pm για να το δω σίγουρα αν το θέλει κάποιος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...