Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχουμε και λέμε:

 

Θα συνεννοηθούμε με πμ για την παράδοση.

 

Παραμένουν αδιάθετα τα 2 και 5. Αν ενδιαφέρεται κανείς από όσους κέρδισαν ας μου το πει στα πμ να τα πάρουν κι αυτά.

 

Ευχαριστώ

Ευχαριστω πολυ!στελνω πμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω έναν κωδικό/εκπτωτικό 10ευρώ κουπόνι για αγορές απο 50 ευρώ+ (ειδη γραφειου& αναλώσιμα-επιπλα-παιχνιδια-σχολικα) απο το πλαίσιο.

ισχύει μέχρι 31 νοεμβρίου

όποιος τον θέλει/χρειάζεται,πρώτα ποστ εδώ..τα περαιτέρω με π.μ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται σχολικά ,κυρίως χάρακες και ντοσιε καθώς και πολλά τετράδια ,επίσης υπάρχουν βιβλία σχολικά αλλά ίσως να ναι παλιά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xαριζονται σε οποιον τις θέλει (μαζί ή χωριστά) οι παρακατω καρτες AGP γραφικών.
ASUS V9570 LE
https://www.techpowe...1/asus-v9570-le

Matrox G550
http://www.matrox.co.../g_series/g550/

 

Βρισκομαι καλαματα.
Εξοδα αποστολής 4€ για μια και 5€ και για τις δύο κάρτες μαζι. (με καταθεση σε τραπεζα ή Paypal)
Αποστολή με Speedex .... οχι ΕΛΤΑ παρακαλώ.

 

οποιος ενδιαφερεται ας στείλει πμ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπόν ήρθε ξανά η ώρα να χαρίσω κάποια πράγματα. Τα οποία ήρθαν στα χέρια μου (για καλό σκοπό μεν αλλά κάποια δεν τα κατάφερα).

 

Αναλυτικά:

 

Μητρικές:

  • Η μια ,ανοίγει και δεν ανοίγει δηλαδή ο CPU που είναι ο Athlon XP(AMD) μια ανάβει μια δεν ανάβει μαζί με το cooler Κτλ. (ΔΕΝ θυμάμαι μάρκα)
  • H μια έφτασε στα χέρια μου από 478 socket και δεν γνωρίζω το πρόβλημα της καθώς δεν μπόρεσα να την τεστάρω (MSI)(Intel)
  • και η τελευταία είναι μια MSI που έχει πάλι επεξεργαστή ,άλλαξα πυκνωτές κτλ. αλλά πάλι δεν δείχνει τίποτα ανάβει σαν stable power on αλλά no post, με επεξεργαστή πακέτο AMD
  • ένα floppy drive λειτουργικό
  • μια κάρτα pci για wifi αλλά δεν έχω βρεί πουθενά την κεραία της νομίζω level-one 
  • ένα αντιγραφικό παλιό IDE που όποτε του καπνίσει λειτουργεί ,οπότε το έχω σαν "χαλασμένο"
  • ένα τροφοδοτικό που έκανε μια φορά τσαφ και από τότε δεν το έβαλα καν στην πρίζα πάλι παλιό

ΌΡΟΙ (προσωπικοί)

**Αυτά , παραλαβή μόνο από το σπίτι μου ,κατόπιν συννενοήσης αφού πρώτα υπάρξει επικοινωνία,λόγω στενού προγράμματος.

Προυπόθεση μετά από όλα όσα έχουν γίνει με τον χαμό τον "ψεύτικων " λογαριασμών ίσα ίσα για να μπαίνουν στο θέμα εδώ,βασική προυπόθεση ο λογαριασμός να έχει ξανά χαρίσει στο παρελθόν ή να είναι ενεργός στο forum.

 

Υ.Γ:

Να πω ένα ευχαριστώ ,σε όλα τα μέλη που έχω συνεργαστεί και έχω καταφέρει με λίγη προσωπική δουλειά και hardware από εδώ και από εκεί ,έχω κατορθώσει να φτιάξω υπολογιστές και να τους δορίσω σε ιδρύματα που χρειάζονται στην Θεσσαλονίκη :)

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Terryman σ ευχαριστώ πολυ για την οθονη και τα ηχεια..


Μαγκες ,ψαχνω τ2450

Αν εχει κανεις για χαρισμα ή αλλαγη με τον τ2600 ας μου στειλει ενα μηνυμα ,διοτι εχω θεμα με το fsb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thompson speedtouch ST780 WL..

είναι τα router που έβαζε η vivodi.. νομίζω οι γραμμές της ήταν VoIP και δεν μπορούσαν να εξυπηρετηθούν από "κοινά" ρούτερ.

 

αν θυμάμαι καλά αντέχει μέχρι 4mbps.. δεν ήταν dsl2..

 

το κρατάω μέχρι το Σάββατο..μετά πάει πάει στην "ανακύκλωση ηλεκτρικών συσκευών"..

 

δόθηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Terryman σ ευχαριστώ πολυ για την οθονη και τα ηχεια..

Μαγκες ,ψαχνω τ2450

Αν εχει κανεις για χαρισμα ή αλλαγη με τον τ2600 ας μου στειλει ενα μηνυμα ,διοτι εχω θεμα με το fsb.

εχω εναν 4200 αν σε ενδιαφέρει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...