Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεχρι την Κυριακη μετα θα πανε καδο, χαριζα και μια F&U χαλασμενη μου την ειχαν ζητησει μερικοι αλλα δεν φανηκε κανενας και δεν μπορω να βρω το post μου.

Αν την θελει και αυτη κανενας αλλιως ολα καδο την Κυριακη.

 

Κρατημενη για τον serdakis

Επεξ/σία από LLLEFTERIS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξερω αναβει δειχνει για λιγο χιονια και κλεινει.

Και να σκεφτεις εχω ακομα μια που μου χαρισαν εδω αλλα δεν κανει το κοντρολ απο αυτη που δινω και αυτη που δινω εχει μεσα το τροφοδοτικο ενω η αλλη που δουλευει και την εχω για τηλεοραση στην κουζινα παιρνει εξωτερικο 12v 5A και δεν εχω την δουλευω με ενα τροφοδοτικο απο σταθερο υπολογιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα η τηλεοραση πρεπει να εχει προβλημα inverter γιατι με φακο κατι βλεπεις μεσα αλλα οταν παταω menu μου γραφει barnesikring που στα Ελληνικα ειναι κατι σαν ασφαλεια για παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Τελικα η τηλεοραση πρεπει να εχει προβλημα inverter γιατι με φακο κατι βλεπεις μεσα αλλα οταν παταω menu μου γραφει barnesikring που στα Ελληνικα ειναι κατι σαν ασφαλεια για παιδια.

εχω και εγω μια 28αρα FU η οποια έχει το ίδιο προβλημα και δεν βρίσκω και πουθενα τα καμμενα mosfet να τα αλλάξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, mourgolukos είπε

εχω και εγω μια 28αρα FU η οποια έχει το ίδιο προβλημα και δεν βρίσκω και πουθενα τα καμμενα mosfet να τα αλλάξω...

Εμενα αναβει για δευτερολεπτα βλεπεις εικονα και μετα σβηνει το backlight και οταν αλλαζεις πηγη παλι αναβει για δευτερολεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εμενα αναβει για δευτερολεπτα βλεπεις εικονα και μετα σβηνει το backlight και οταν αλλαζεις πηγη παλι αναβει για δευτερολεπτα.

εμενα ανοιγει κανονικα αλλα δεν εχω φωτισμο καθόλου διότι τα mosfet έχουν καρβουνιάσει εντελώς. Αν στα δειξω είναι λες και έσκασαν, εχει μαυρισει η πλακετα γυρω γυρω απο εκεινα τα 2 που εσκασαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτο και εγω δεν καθομαι να ασχοληθω καθολου :lol:

 

Εδω εχω την αλλη με τροφοδοτικο απο σταθερο υπολογιστη γιατι βαριεμαι να παω να δωσω 7-8 ευρω να παρω κανονικο.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αστείο είναι ότι το έιχε ξαναπάθει εντός εγγύησης και έτρεχα μοσχάτο, την  εφταξαν και μόλις έληξε, το ξαναεπαθε. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ FU με την εγγυηση του Κακομοιρη Σαββιδη ΑΒΕΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω μου χαρισαν mpeg4 δεκτη και μου εφεραν δυο κοντρλ απο δεκτες FU και δεν εκανε κανενα.

Αυτη που εχω κρατησει με το εξωτερικο τροφοδοτικο δεν εχει κοντρολ και δεν δουλευει σε αυτη ουτε απο αυτη που χαριζω ουτε δυο που εχει η πεθερα μου κατω γιατι πηγαν και πηραν δυο σαβουρες απο αυτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται usb hub 2.0 και βάση με ανεμιστηρακιά μαζί όλα σε ένα, για ως 14'' λαπτοπ  ,πολύ απλή κατασκευή χωρίς καλώδιο ,νομίζω παίρνει usb micro ίσως και μινι ,παραλαβή γλυφάδα και όπου με βολεύει αλλού.

Επεξ/σία από sintalkas
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, sintalkas είπε

Χαρίζεται usb hub 2.0 και βάση με ανεμιστηρακιά για ως 14'' λαπτοπ  ,πολύ απλή κατασκευή χωρίς καλώδιο ,νομίζω παίρνει usb micro ίσως και μινι ,παραλαβή γλυφάδα και όπου με βολεύει αλλού.

 

με ενδιαφερει το usb hub αν κανει για να συνδεθει με φορτιστη.

η βαση τι εννοεις χωρις καλωδιο ?

για να παιρνει ρευμα για το fan, η για να δωση usb ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι όλο ένα και παίρνει το κλασσίκο καλώδιο που έχουν τα παλιά android κινητά και το nintendo ds (γκουγκλαρε το),θες να στο κρατήσω?

6 λεπτά πριν, geioannou είπε

με ενδιαφερει το usb hub αν κανει για να συνδεθει με φορτιστη.

η βαση τι εννοεις χωρις καλωδιο ?

για να παιρνει ρευμα για το fan, η για να δωση usb ??

νομίζω έχει ένα καλώδιο και για τα 2 και απλά έχει διακοπτάκι για το αν θά ανοίξουν τα φανάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, sintalkas είπε

είναι όλο ένα και παίρνει το κλασσίκο καλώδιο που έχουν τα παλιά android κινητά και το nintendo ds (γκουγκλαρε το),θες να στο κρατήσω?

νομίζω έχει ένα καλώδιο και για τα 2 και απλά έχει διακοπτάκι για το αν θά ανοίξουν τα φανάκια

Αν δεν τα πάρει τα Θέλω εγω τουλάχιστον τα ανεμιστηρια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...