Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, asderis είπε

Καλησπερα σε ολους και καλη χρονια.

Βρηκα στο παταρι αρκετα κομματια απο ενα αυτοκινητοδρομο καθως και μια σακουλα παρελκομενα.

Τα κομματια μπορει να τα βαλει καποιος που εχει ενα ιδιο για να μεγαλωσει.

Αυτα που ειναι στη σακουλα δεν μπορω να ελεγξω αν δουλευουν.

Αν τα θελει καποιος μπορω να του τα δωσω.

Βρισκομαι Αργυρουπολη/Αθηνα.

1.jpg

2.jpg

Μ' ενδιαφέρει. Έχω τον ίδιο. 

 

Είμαι Θεσσαλονίκη. Αν δεν μπορείς να στείλεις, μπορώ να αγκαρέψω φίλο να έρθει να στα πάρει από Δευτέρα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, azografos είπε

Μ' ενδιαφέρει. Έχω τον ίδιο. 

Είμαι Θεσσαλονίκη. Αν δεν μπορείς να στείλεις, μπορώ να αγκαρέψω φίλο να έρθει να στα πάρει από Δευτέρα ...

Αν δεν το παρει ο προηγουμενος απο εσενα,τοτε οκ.

Θα σε ενημερωσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνω δεκαδες κάψουλες για tassimo ,είναι οι εξής γεύσεις Cafe crema classico xl,espresso intenso,Medal or σφραγισμένες στο εσωτερικό κουτάκι τους οι περισσότερες καθώς και χύμα πάλι κλειστές.Καλό θα είναι να έρθουν τχ 2 άτομα να τις πάρουν.Παραλαβή μόνο από Άγιο δημητριο και πλατεία Γλυφάδας ,δεν στέλνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, sintalkas είπε

Δίνω δεκαδες κάψουλες για tassimo ,είναι οι εξής γεύσεις Cafe crema classico xl,espresso intenso,Medal or σφραγισμένες στο εσωτερικό κουτάκι τους οι περισσότερες καθώς και χύμα πάλι κλειστές.Καλό θα είναι να έρθουν τχ 2 άτομα να τις πάρουν.Παραλαβή μόνο από Άγιο δημητριο και πλατεία Γλυφάδας ,δεν στέλνω.

Ενδιαφέρομαι.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα, ευχαριστώ τον jeep 13 για το WB της GTX460. 

Με την σειρά μου χαρίζω ραδιο-CD LG για αυτοκίνητο. Η οθόνη στην πρόσοψη είναι μισοχαλασμένη, οπότε δεν διαβάζεται. Δουλεύει όμως κανονικά, (σαν να μην έχει οθόνη). Το Ηχοσύστημα το είχα πάρει απο εδώ πριν κανα μήνα για να αλλάξω την πρόσοψη σε ένα ίδιο που έχω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hp LaserJet 1200. Δουλεύει κανονικά και τυπώνει, έχει σπάσει το πλαστικό που μπαίνει το χαρτί τροφοδοσίας. Αν τον θέλει κάποιος για ανταλλακτικά, επισκευή ή λειτουργία ας έρθει να τον πάρει. Είμαι στα Εξάρχεια κοντά στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...