Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,

Αναζητείται συμφορουμίτης με Golf IV για να του χαριστεί το παρακάτω..

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Θέλω να πάει προς χρήση και όχι προς πώληση...Όποιος φίλος βρεθεί, θα έρθει να παραλάβει με το Golf τού και αν είναι μερακλής και θέλει, ας μου στείλει μια φωτό αργότερα να το χαρώ και εγώ μαζί του.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, Doubt είπε

Κανένας;

Κρίμα να το φάει η ανακύκλωση, ζήτημα αν έχει κάνει 50 εκτυπώσεις κι 100 σαρώσεις.

Καλησπέρα, ψάχνω σκανερ για να ψηφιοποίησω όλες τις φωτό μου... Θα ήθελα αν ειναι ευκολο κάποιος να ανεβάσει εδω τα βασικα specs του πολυ,ηχανηματος γιατι δεν τα βρίσκω στο Ίντερνετ πατώντας το μοντέλο , και θέλω να τα δω πριν το ζητήσω. Παντως μ ενδιαφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Doubt είπε

Κανένας;

Κρίμα να το φάει η ανακύκλωση, ζήτημα αν έχει κάνει 50 εκτυπώσεις κι 100 σαρώσεις.

Το ιδιο ειχαμε και εμεις παλια οπως στη φωτογραφια με το δικο σου. Μετα παθαμε κατι οπως στη περιπτωση σου με τα μελανια και το αφησαμε στην ακρη, δεν μπορουσε να εκτυπωσει χωρις να ξερουμε αν φταιγαν τα μελακια η οχι.

Ρωτησε καποιος για χαρακτηριστικα. Εκτυπωνει και σκαναρει θεωρητικά,  τι αλλο θα μπορουσε να κανει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kathytherion είπε

τα βασικα specs του πολυ,ηχανηματος γιατι δεν τα βρίσκω στο Ίντερνετ

Δεν έχεις καλό Ίντερνετ :P

https://www.cnet.com/products/lexmark-x1195-multifunction-printer-color-series/specs/

Προτεραιότητα έχει ο DZ που έγραψε πρώτος.

1 ώρα πριν, CrazyTown είπε

Το ιδιο ειχαμε και εμεις παλια οπως στη φωτογραφια με το δικο σου. Μετα παθαμε κατι οπως στη περιπτωση σου με τα μελανια και το αφησαμε στην ακρη, δεν μπορουσε να εκτυπωσει χωρις να ξερουμε αν φταιγαν τα μελακια η οχι.

Αν δεν εκτυπώνεις ούτε μια σελίδα το μήνα ξεραίνονται τα μελάνια του, όλοι οι inkjet το παθαίνουν αυτό. Αν βγαίνει το χαρτί λευκό = μελάνια, αν δεν βγαίνει καθόλου κάπου σκαλώνει και για μηχανήματα του 30ευρου δεν συμφέρει η επισκευή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/3/2018 στις 2:34 ΜΜ, Doubt είπε

Χαρίζεται πολυμηχάνημα Lexmark Χ1195.

impresora-multifuncion-lexmark-x1195-par

Από όταν ξεράθηκε και το δεύτερο σετ μελάνια τον δούλευα μόνο σαν σκάνερ, χωρίς θέματα ακόμα και στα Windows 10  64bit. Παρόλα αυτά οι drivers που κυκλοφορούν είναι από τα Vista και δεν εγγυώμαι για τίποτα. Συνοδεύεται από το καλώδιο ρεύματος μόνο.

Παραλαβή από Αιγάλεω, κοντά στη συμβολή Κηφισού και Αθηνών.

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα,νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τό πολυμηχάνημα,γιατί χρησιμοποιῶ στόν ὑπολογιστή μου Vista καί θά μοῦ εἶναι χρήσιμο στήν ἐργασία μου. Εὐχαριστῶ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 8/3/2018 στις 2:34 ΜΜ, Doubt είπε

Χαρίζεται πολυμηχάνημα Lexmark Χ1195.

impresora-multifuncion-lexmark-x1195-par

Από όταν ξεράθηκε και το δεύτερο σετ μελάνια τον δούλευα μόνο σαν σκάνερ, χωρίς θέματα ακόμα και στα Windows 10  64bit. Παρόλα αυτά οι drivers που κυκλοφορούν είναι από τα Vista και δεν εγγυώμαι για τίποτα. Συνοδεύεται από το καλώδιο ρεύματος μόνο.

Παραλαβή από Αιγάλεω, κοντά στη συμβολή Κηφισού και Αθηνών.

Παρέλαβα το πολυμηχάνημα ευχαριστω τον Doubt. Πολύ φιλικος και εξυπηρετικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/3/2018 στις 11:16 ΠΜ, paylidis είπε

ξανα διαθέσιμο το στρώμα, για να φευγει άμεσα (ακομα και σήμερα). Συναντηση μετα τις 16,30

Δώθηκε στον jimmysss!

 

Έρχονται τα επόμενα... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, paylidis είπε

Δώθηκε στον jimmysss!

Έρχονται τα επόμενα... 

Θα ηθελα να ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου τον Γιωργο για το στρωμα!

Πολυ εξυπηρετικος και το στρώμα σε πολυ καλη κατασταση :D 

 

Οποιος ενδιαφερεται εχω ενα πλυντηριο πιατων AEG oko favourite 851i . Εχει καποιο προβλημα και ριχνει την ασφαλεια (δεν εχει προσοψη γιατι ηταν εντοιχισμένο ).

Οποιος πιστευει οτι μπορει να το επισκευασει ή να το αξιοποιησει με καποιον τροπο ας μου στειλει να ερθει να το παρει.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimmysss! είπε

Θα ηθελα να ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου τον Γιωργο για το στρωμα!

Πολυ εξυπηρετικος και το στρώμα σε πολυ καλη κατασταση :D 

Οποιος ενδιαφερεται εχω ενα πλυντηριο πιατων AEG oko favourite 851i . Εχει καποιο προβλημα και ριχνει την ασφαλεια (δεν εχει προσοψη γιατι ηταν εντοιχισμένο ).

Οποιος πιστευει οτι μπορει να το επισκευασει ή να το αξιοποιησει με καποιον τροπο ας μου στειλει να ερθει να το παρει.

περιοχη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) 2 EΝΣΥΡΜΑΤΑ MODEM/ROUTER ΒΑUDTEC ANNEX A, δυστυχώς με ενα τροφοδοτικό

2) SAGEM RL300 VODAFONE

3)ΤΗΛΕΦΩΝΟ BT easicom 1000 Αγγλικού συστήματος. Το τηλέφωνο δεν κουδουνίζει λόγω του Αγγλικού συστήματος και επίσης το calls log και το contact menu είναι κλειδωμένα. Του έκανα reset αλλά δεν κατάφερα τίποτα. Το τηλέφωνο είναι λειτουργικό στο ότι κάποιος μπορεί να κάνει τηλεφωνήματα. Σχετικό link:

http://www.telephonesuk.co.uk/user_guides/Corded_Phones/Easicom_1000.pdf

4) Videophone Touch AirGuru SV1T : το τηλέφωνο είναι  κατάλληλο για Skype. Δυστυχώς δεν είναι δυνατή η βίντεοκλήση λόγω μη υποστήριξης λογισμικού της Αsus και της Microsoft. Συνδέεται στο internet μέσω wi-fi και καλωδίου ethernet, έχει θύρα usb, εισόδους για μικρόφωνο και ακουστικά. Δεν έχει μπαταρία και πρέπει να είναι διαρκώς στο ρεύμα. Η λειτουργία του μπορεί να γίνει και μέσω touchscreen και με τα κουμπιά.
Περισσότερες πληροφορίες και στα τα παρακάτω links:
https://www.asus.com/Skype-Phone/Videophone_Touch_AiGuru_SV1T/overview/
https://www.asus.com/Skype-Phone/Videophone_Touch_AiGuru_SV1T/HelpDesk_Manual/

5) Η σειρά Αγγλικών DOKI  cd2-24 εκτός τα cd 9,17

6) H σειρά Γαλλικών DOKI  cd 1-20



Δημήτρης-Τολό Αργολίδας-κινητό: 6933239536

Υ.Γ: Eπειδή είμαι newbie βοηθήστε με και εσείς λίγο πως γίνεται η διαδικασία. Aποστολή με δέμα ΕΛΤΑ. Οσο αφορά τα μεταφορικά, πρώτα θα σας στείλω το δέμα και στη συνέχεια θα σας στείλω με p.m και φωτό τα έξοδα αποστολής

 

DSCN0198.JPG

DSCN0199.JPG

DSCN0200.JPG

DSCN0200A.jpg

Επεξ/σία από grmarine96
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, grmarine96 είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω:

3)ΤΗΛΕΦΩΝΟ BT easicom 1000 Αγγλικού συστήματος. Το τηλέφωνο δεν κουδουνίζει λόγω του Αγγλικού συστήματος και επίσης το calls log και το contact menu είναι κλειδωμένα. Του έκανα reset αλλά δεν κατάφερα τίποτα. Το τηλέφωνο είναι λειτουργικό στο ότι κάποιος μπορεί να κάνει τηλεφωνήματα. Σχετικό link:

http://www.telephonesuk.co.uk/user_guides/Corded_Phones/Easicom_1000.pdf

4) Videophone Touch AirGuru SV1T : το τηλέφωνο είναι  κατάλληλο για Skype. Δυστυχώς δεν είναι δυνατή η βίντεοκλήση λόγω μη υποστήριξης λογισμικού της Αsus και της Microsoft. Συνδέεται στο internet μέσω wi-fi και καλωδίου ethernet, έχει θύρα usb, εισόδους για μικρόφωνο και ακουστικά. Δεν έχει μπαταρία και πρέπει να είναι διαρκώς στο ρεύμα. Η λειτουργία του μπορεί να γίνει και μέσω touchscreen και με τα κουμπιά.
Περισσότερες πληροφορίες και στα τα παρακάτω links:
https://www.asus.com/Skype-Phone/Videophone_Touch_AiGuru_SV1T/overview/
https://www.asus.com/Skype-Phone/Videophone_Touch_AiGuru_SV1T/HelpDesk_Manual/

 

Δημήτρη καλησπέρα από Θεσσαλονίκη.

Με ενδιαφέρει το 3 (για πειράματα) και το 4. Μάλιστα, έχω ένα ίδιο Assus και όντως ΔΕ δουλεύει μόνο του. Σε όποιον και αν το πάρει, είναι παντελώς άχρηστο. Είμαι σίγουρος όμως ότι θα μπορέσουν να παίξουν μεταξύ τους ... οπότε καίγομαι να το δοκιμάσω !!!!

Αν συμφωνείς σου στέλνω τα στοιχεία μου για να μου τα στείλεις με έξοδα δικά μου προφανώς !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου θα επικοινωνήσω με τον coolerman αν χρειάζεται το 4 και αν όχι θα στα στείλω

16 λεπτά πριν, azografos είπε

Δημήτρη καλησπέρα από Θεσσαλονίκη.

Με ενδιαφέρει το 3 (για πειράματα) και το 4. Μάλιστα, έχω ένα ίδιο Assus και όντως ΔΕ δουλεύει μόνο του. Σε όποιον και αν το πάρει, είναι παντελώς άχρηστο. Είμαι σίγουρος όμως ότι θα μπορέσουν να παίξουν μεταξύ τους ... οπότε καίγομαι να το δοκιμάσω !!!!

Αν συμφωνείς σου στέλνω τα στοιχεία μου για να μου τα στείλεις με έξοδα δικά μου προφανώς !

Φίλε μου διαθέσιμο ΜΟΝΟ το 3.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, grmarine96 είπε

Εγινε φίλε μου. Πες μου μόνο αν κρατήσω το τηλέφωνο?

Ευχαριστώ

Ναι, θα μ' ενδιέφερε και το τηλέφωνο αν δεν υπάρχει πρόβλημα. Θα ενημερώσω άμεσα για το αν μου στέλνεις το 3 και το 4 ή μόνο το 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, azografos είπε

Ναι, θα μ' ενδιέφερε και το τηλέφωνο αν δεν υπάρχει πρόβλημα. Θα ενημερώσω άμεσα για το αν μου στέλνεις το 3 και το 4 ή μόνο το 3.

Εγινε φίλε μου  σε ευχαριστώ

3 ώρες πριν, grmarine96 είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) 2 EΝΣΥΡΜΑΤΑ MODEM/ROUTER ΒΑUDTEC ANNEX A, δυστυχώς με ενα τροφοδοτικό

2) SAGEM RL300 VODAFONE

3)ΤΗΛΕΦΩΝΟ BT easicom 1000 Αγγλικού συστήματος. Το τηλέφωνο δεν κουδουνίζει λόγω του Αγγλικού συστήματος και επίσης το calls log και το contact menu είναι κλειδωμένα. Του έκανα reset αλλά δεν κατάφερα τίποτα. Το τηλέφωνο είναι λειτουργικό στο ότι κάποιος μπορεί να κάνει τηλεφωνήματα. Σχετικό link:

http://www.telephonesuk.co.uk/user_guides/Corded_Phones/Easicom_1000.pdf

4) Videophone Touch AirGuru SV1T : το τηλέφωνο είναι  κατάλληλο για Skype. Δυστυχώς δεν είναι δυνατή η βίντεοκλήση λόγω μη υποστήριξης λογισμικού της Αsus και της Microsoft. Συνδέεται στο internet μέσω wi-fi και καλωδίου ethernet, έχει θύρα usb, εισόδους για μικρόφωνο και ακουστικά. Δεν έχει μπαταρία και πρέπει να είναι διαρκώς στο ρεύμα. Η λειτουργία του μπορεί να γίνει και μέσω touchscreen και με τα κουμπιά.
Περισσότερες πληροφορίες και στα τα παρακάτω links:
https://www.asus.com/Skype-Phone/Videophone_Touch_AiGuru_SV1T/overview/
https://www.asus.com/Skype-Phone/Videophone_Touch_AiGuru_SV1T/HelpDesk_Manual/

6) Η σειρά Αγγλικών DOKI  cd2-24 εκτός τα cd 9-17

7) H σειρά Γαλλικών DOKI  cd 1-20



Δημήτρης-Τολό Αργολίδας-κινητό: 6933239536

Υ.Γ: Eπειδή είμαι newbie βοηθήστε με και εσείς λίγο πως γίνεται η διαδικασία. Aποστολή με δέμα ΕΛΤΑ. Οσο αφορά τα μεταφορικά, πρώτα θα σας στείλω το δέμα και στη συνέχεια θα σας στείλω με p.m και φωτό τα έξοδα αποστολής

DSCN0198.JPG

DSCN0199.JPG

DSCN0200.JPG

DSCN0200A.jpg

Εχουν μείνει ΜΟΝΟ τα:

1) Η σειρά Αγγλικών DOKI  cd2-24 εκτός τα cd 9,17

2) H σειρά Γαλλικών DOKI  cd 1-20

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από grmarine96
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...