Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Περιμενω τον Βετερανο για την αλλη βδομαδα αν δεν το παρει τελικα εισαι ο επομενος.

Ασχετο εχω και ενω χειριστηριο ασυρματο Logitech για PS2 πως θα το κανω να δουλεψει σε κανονικο υπολογιστη για να το βαλω στου γιου μου;

Μ9ορεις με αυτόν τον αντάπτορα https://www.google.gr/amp/s/www.sammobile.com/samsung-galaxy-android-8-o-update/amp/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα ειχα δει αυτα αλλα νομιζα οτι ειναι για να τα βαλεις σε PS3 που ειναι usb και οχι αυτο το φαρδυ βισμα δεν ηξερα οτι ειναι για PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, pantelikas είπε

Μικρή καμερούλα από Lidl. Την έβαλα στο ποδήλατο παλιότερα χωρίς παράπονα. Όποιος την θέλει από Θεσσαλονίκη ας ενημερώσει

https://photos.app.goo.gl/HvWjP1uyGROun95n1

Την πήρε ο π΄ρωτος που την ζήτησε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Τα ειχα δει αυτα αλλα νομιζα οτι ειναι για να τα βαλεις σε PS3 που ειναι usb και οχι αυτο το φαρδυ βισμα δεν ηξερα οτι ειναι για PC

Για  υπολογιστή είναι μόνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, pantelikas είπε

Την πήρε ο π΄ρωτος που την ζήτησε.

Παρέλαβα την κάμερα και ευχαριστώ πολύ τον Παντελή.

Να χαρίσω και εγώ με τη σειρά μου έναν σκληρό δίσκο Maxtor 80GB SATA.Τα χει τα χρονάκια του αλλά δουλεύει κανονικά.

Παράδοση Θεσσαλονίκη κέντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν στέλνεις ή μπορείς να μου τον κρατήσεις 10 ημέρες με ενδιαφέρει για κάτι που σκοπεύω να κάνω (βλ. Διπλανό θέμα που ένα παιδί χρειάζεται υπολογιστή και η οικογένεια του δε μπορεί να του τον παρέχει )

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, paylidis είπε

Αν στέλνεις ή μπορείς να μου τον κρατήσεις 10 ημέρες με ενδιαφέρει για κάτι που σκοπεύω να κάνω (βλ. Διπλανό θέμα που ένα παιδί χρειάζεται υπολογιστή και η οικογένεια του δε μπορεί να του τον παρέχει )

Αν χρειάζεται και modem router για το project υπάρχει ένα Annex A Thomson TG585v7 που σκόπευα να βγάλω για χάρισμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Doubt είπε

Αν χρειάζεται και modem router για το project υπάρχει ένα Annex A Thomson TG585v7 που σκόπευα να βγάλω για χάρισμα.

Thanks! Δε ξερω αν εχουν ιντερνετ, σε καθε περιπτωση αν εχουν θα εχουν λογικα απο τον πάροχο ηδη οποτε ας μη το στερηθει καποιος άλλος ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/3/2018 στις 6:32 ΜΜ, paylidis είπε

ας μη το στερηθει καποιος άλλος

OK λοιπόν.

Χαρίζεται modem router Annex A Thomson TG585v7

Υ.Γ.

Δόθηκε

Επεξ/σία από Doubt
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Αν στέλνεις ή μπορείς να μου τον κρατήσεις 10 ημέρες με ενδιαφέρει για κάτι που σκοπεύω να κάνω (βλ. Διπλανό θέμα που ένα παιδί χρειάζεται υπολογιστή και η οικογένεια του δε μπορεί να του τον παρέχει )

Γιωργο αν σου κανει ενας 478 3.2 μαζι με ψυκτρα και μια ddr 400 1gb ελα Περιστερι να τα παρεις.

 

Γιωργος η κανω λαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

'Εχω ένα κουπόνι με 10% έκπτωση για αγορές άνω των 60ευρώ από τα Hellenic Duty Free Shops έως τις 31/03/2018 και μόνο για τα καταστήματα στην περιοχή Σένγκεν του Αεροδρομίου.

Αν κάποιος σκοπεύει να ταξιδέψει και κάνει έξοδα ας στείλει πρώτα εδώ και ύστερα σε ΠΜ για να συνεννοηθούμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...