Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Φιλε AKujin διαβαζοντας το συνδεσμο καταλαβα οτι αυτο αφορα ποτε θα ενεργοποιησεις το netkey το οποιο ειναι ασχετο με το adsl. Oποτε το ενεργοποιεις πριν την ημερομηνια για να εισαι κερδισμενος i think.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ηδονη το adsl ειναι πλεον πραγματικοτητα και για εμενα.

ΤΟ in a box ενεργοποιηθηκε μεσα σε 9 μερες παρακαλω.

ΟΙ νυχτες πλεον θα ειναι insomniακες για εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά με ενδιαφέρει κι εμένα να πάρω το adsl-in-a-box (δελεάστηκα και με τον μήνα δωρεάν). Αυτό το πακέτο είναι το ίδιο πράγμα με το conn-x; Στο σπίτι μου έχω σταθερή τηλεφωνία από τη forthnet αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο. Θέλω πιο πολύ να μάθω αν με το που ανοίγω το pc είμαι αυτόματα και online και αν το να είμαι στο internet κρατάει το τηλέφωνο εκτός λειτουργίας. Μπορεί να σας φαίνονται χαζές οι απορίες μου, αλλά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ adsl και ούτε έτυχε να έχει κανένας γνωστός μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ανοιγεις το PC πρεπει να κανεις dial για να δωσεις το username/password της dsl συνδεσης σου. Το τηλεφωνο λειτουργει κανονικα ειτε εισαι συνδεδεμενος, ειτε δεν εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστέυω πέρα από το κόστος του πακέτου να έχει επιπλέον χρονοχρέωση όση ώρα είμαι στο internet ή ογκοχρέωση. Έτσι δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δεν υπαρχει καμμια επιπλεον χρεωση. Με αυτα που θα πληρωσεις θα εχεις καλυψει ολο το κοστος για 3 μηνες (+1 δωρο αν ισχυει ακομα) εκτος απο το παγιο του pOTE για το τηλεφωνο που πληρωνεις και τωρα. (~10 euro/μηνα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...