Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μου πήρε 2 μηνες και κάτι για να ενεργοποιηθεί η dsl μου με το in a box αλλά το αποτέλεσμα είναι αυτό που μετράει και το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό. Το pc δουλεύει 24/7 και κατεβάζει τα μαλλιά της κεφαλής του!!!!!! Δεν πά να φευγω δεξια και αριστερά για Σ/Κ κλπ το pc παραμένει on-line ασκώντας το ευγενές άθλημα του downloading. Οι ταχύτητες είναι ένα θέμα υποκειμενικό αλλά με μικρά κολπάκια μπορείτε να χτυπάτε αέρα πατέρα 45άρια. Π.χ. αν ένα αρχείο δεν έχει αρκετούς seeders βάζεις ταυτόχρονα να ξεκινήσει και ένα dowload από site το οποίο σου δίνει καλή ταχύτητα. Έτσι όπως και να έχει κατεβάζεις με την μέγιστη δυνατή ταχύτητα συνέχεια. Το modem της crypto μούφα ξεμούφα την δουλειά του την κάνει μια χαρά. Μην τολμήσει κανείς σας να δώσει τα 50 ευρώ για την τρομερή και φοβερής δυσκολίας εγκατάσταση του dsl στους απατεώνες του ΟΤΕ. Και κάτι ακόμα, όταν πήρα την απόφαση να βάλω dsl έψαξα διεξοδικά τα πάντα. Από όλες τις λύσεις που είχα στα χέρια μου απέκλεισα μονομιάς τον ΟΤΕ σαν αντίποινα έστω και με έμμεσο τρόπο για την τηλεπικοινωνιακή ξεφτίλα της χώρας μας. Και τζάμπα να μου πρόσφεραν ΟΤΕnet θα έλεγα όχι και σοβαρολογώ. Χωρίς ελευθερη αγορά δεν προόδευσε κανείς, το να συντηρούμε και να επιβραβευουμε την δημοσιουπαλληλική ελληνική νοοτροπία (ΟΤΕ και λοιποί) δεν κάνει μόνο κακό, στις συνδέσεις μας στο δικτυο αλλά γενικά σε όλους του ς οικονομικούς τομείς της χώρας. Άσχετο i know don't κραξ ;) me αλλά εγώ την παρατήρηση μου την έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...