Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
paidia skeftite ligo kai thn prosfora ths tellas ( pou egw exw kai litourgi ok !) http://www.izi.gr ta kalla einai

1) den mhlas katholou me ote ' date=' analamvanh h tellas thn energopiisei thn adsl line se synergasia me ton ote , kai to pagio to plirwneis sthn tellas mazi me to kostos ths vgenei sta 50 euro

2)meta to xrono apo 384 ginete 512 me ta idia ta 50 euro poy dineis gia thn 384 kalo e ?

???? tomono erwtimatiko poy exw einai ean meta apo ena xrwno h 512 tha kostizei 25 euro to xwris ta pagia tou ote h tha einai pio xamila pou ekei exw xasei to oneiro gia fthinh 512 !!!!![/quote']

 

kai ego meta skeftika na to paro auto to paketo . alla distixos exei simvoleo gia ena xrono . poio paketo loipon ? ego perimena ena paketo san tis forthnet gia 3 mines . ani ne gia 1 xrono tote kano kanonika sindesi kai perno kai ena modem tis prokopis . auta ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα μου ηρθε και εμενα με courier το πακετακι.

Η συνδεση πανευκολη μεσα σε 3 λεπτα ηταν ολα ετοιμα!

Αν ειναι δυνατον οι κλεφτες του ΟΤΕ να ζητανε 50 ευρω για την εγκατασταση!

Τωρα περιμενω να σταματησει να αναβοσβηνει το αναθεματισμενο πρασινο λαμπακι για να απολαυσω τη συνδεση μου!

 

Υ.Γ

Πολυ χαριτωμενο το modem της Crypto.Ελπιζω και λειτουργικα να ειναι το ιδιο καλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα κάνει την αίτηση στις 02/03 και ενω μου είχαν πει ότι μάλλον θα ενεργοποιηθεί την επόμενη εβδομάδα όταν προχτές τους πήρα τηλ., χτες το βράδυ μου την ενεργοποιήσαν στο άσχετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

EXSARXEIA_CITY κατεβαζω και απο τα 2. Οι ταχυτητες ποικιλουν απο τον απεναντι που μου κανει upload. Στο dc++ αν κατεβαζω π.χ. απο Τ3 τοτε η ταχυτητα ειναι 40-42ΚΒ. Και στο azureus αν υπαρχουν αρκετα seeds οι ταχυτητες παλι ειναι 40Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για να μην παραμυθιάζουμε και τους άλλους που πρόκειται να βάλουν dsl, το κατεβάζω συνέχεια με 40kbytes/s δεν ισχύει στην περίπτωση των p2p. Μπορεί κάποιος που έχει δυνατό upload να δίνει καλές ταχύτητες αλλά γενικά αν δεν κατεβάζεις ότι βρίσκεις πιο γρήγορο αλλά επιλέγεις συνήθως δε χτυπάς τέτοιες ταχύτητες, και κυμαίνοντε απο 5-20kbytes/s στις περισσότερες περιπτώσεις. Αυτά από την εμπειρία μου σε emule kai dc++.Τώρα αν πετύχεις και καμία Τ3 που έχει πολλά άδεια slots μπορεί να χτυπήσεις και 40αρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μένα το in a box ενεργοποιήθηκε σε 12 μέρες (σύνολο) .

Για τα p2p συμφωνώ , πολύ λίγοι πιάνουν 40αρια , και ανάλογα με τα slots , την γραμμή του άλλου κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...