Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μιας και ανοιξε θεμα ο φιλος μας για το ADSL in a box να ρωτησω κατι αυτους που ηδη το εχουν αγορασει και ειναι χρηστες του.

Αγορασα και εγω το πακετακι μεσω ιντερνετ απο το σαιτ της Forthnet (η προσφορα για το τσαντακι ηταν πολυ καλη για να αντισταθω χεχε) και απο την Πεμπτη που εκανα την αιτηση μεχρι και σημερα δεν εχω ειδοποιηθει ειτε μεσω e-mail ειτε μεσω τηλεφωνου αν εγινε αποδεκτη ή οχι.

Χθες που τους τηλεφωνησα απαντησε ενας βαριεστημενος υπαλληλος που το μονο που ηξερε να μου πει ειναι οτι δεν εχει "access" και να ξαναπαρω τηλεφωνο τη Δευτερα!

Η ερωτηση μου ειναι λοιπον οσοι κανατε την αιτηση μεσω Ιντερνετ ειχατε ειδοποιηθει και αν ναι σε ποσες μερες?

Επισης το πακετο σε ποσες μερες σας ειχε σταλει σπιτι?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giati den pigaines se kanena magazi na to agoraseis na min mplekeis.pantos ego to xrisimopoio kai eimai poli eyxaristimenos.parolo pou oloi ypotimoun to modemaki kai moizei ligo pseftiko kanei apsoga tin doulia tou.

elpizo na pesoun ligo oi times gia na to sinexiso me tin forthnet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ayton ton kairo leei giati dinei 1 mina doro.ego den to exo ayto.diladi 25% ftinotera.ego den tha to skeftomoun an itan na valo dsl.alla ego kano kai aposvesi ta lefta.tora an esy to thes gia na katevazeis tragoudia einai diki sou douleia to an axizei to xrima.alla an tha valeis etsi kai alios dsl einai i kaliteri prosfora pisteyo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai ego auto to kairo ime se megalo dilima . na to paro i oxi ?...

 

Πάρτο αλλά πέτα το Crypto και πάρε κανένα σοβαρο ethernet modem/router. Για να φανταστείς για τι μούφα modem μιλάμε, το έχω βάλει αγγελία στα 15 ευρώ για να το ξεφορτωθώ και δεν το παίρνει κανείς!!

 

PS. Ειδικά τώρα με τον 1 μήνα δώρο, αξίζει πολύ. Σου βγαίνει 44e / μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai ,enas apo tous logous pou den thelo na to paro ine logo tou modem . distixos an to paro tha kratiso to modem giati den boro na doso alla xrimata na agoraso allo . to modem tha mou dimiourgisei provlima sto dc++ na katevaso me 40kb standar ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ki egw gia to modem kyriws provlimatizomouna, alla apofasisa na to parw telika (prosexws). afou oloi edw lene oti katevazei mia xara, an einai kaneis monos tou

den vlepw logo na min katalixei s'ayti tin prosfora.

an thes router kai moirasma tis dsl, tote allazei(oxi poly) to prama...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia skeftite ligo kai thn prosfora ths tellas ( pou egw exw kai litourgi ok !) http://www.izi.gr ta kalla einai

1) den mhlas katholou me ote , analamvanh h tellas thn energopiisei thn adsl line se synergasia me ton ote , kai to pagio to plirwneis sthn tellas mazi me to kostos ths vgenei sta 50 euro

2)meta to xrono apo 384 ginete 512 me ta idia ta 50 euro poy dineis gia thn 384 kalo e ?

???? tomono erwtimatiko poy exw einai ean meta apo ena xrwno h 512 tha kostizei 25 euro to xwris ta pagia tou ote h tha einai pio xamila pou ekei exw xasei to oneiro gia fthinh 512 !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους

Πριν από λίγο ενεργοποιήθηκε και η δική μου adsl.Την τετάρτη έκανα την αίτηση σήμερα είμαι μεσα... Μέσω ΟΤΕ, αλλά θα πάω σε Forthnet σε κανα τρίμηνο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@stehellas: Όταν θα γίνει αναβάθμιση ταχύτητας, θα πληρώνεις τη συνδρομή γιά 384 και πάγιο γραμμής γιά 512, με τις τιμές που θα ισχύουν τότε. Λογικά θα είναι πολύ φθηνότερες από τις σημερινές, αλλά επειδή δεν πρέπει να ξεχνάμε σε ποιά χώρα ζούμε, ας κρατάμε και μια επιφύλλαξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...