Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας και παλι.Ψαχνω το τραγουδι τιτλων απο την εκπομπη του MEGA σταυτολεξο 2004-2005 νομιζω καλα η ημ. δεν εχει σημασια! Εχω και ηχογραφηση αν και δεν νομιζω να ειναι απαραιτητη καποιος θα το ξερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi guyz!! Μήπως ξέρετε το τραγόυδι στο οποίο χόρευε ο Ανδρέας (αν δν κάνω λάθος το ονομα, ενας μικρος με μάυρα μακρια μαλλια ) στο So you think you can dance εχτές???

Thanks in advance!!::-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Christina μηπως εσυ που τα βρισκεις συνηθως η καποιος αλλος μπορει να μου πει ποιο ειναι αυτο το τραγουδι??? http://www.zshare.net/download/STAVROLEXO-amr.html Η κατηγορια ειναι σωστη γιατι ηταν απο την μουσικη τιτλων απο την εκπομπη "σταυρολεξο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και Χριστός Ανέστη!

 

σερφάροντας παρατήρησα ότι ίπάρχει κάποιο ενδιαφέρον για το συγκρότηαμα Aesthesis και το τραγουδάκη τους. Είμαι ένα από τα μέλη και είναι πολύ παράξενο να μιλάν για σένα στο δίκτυο. Το τραγουδάκι πάντως δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα και υπάρχει μόνο σε demo οπότε δύσκολα θα το βρείτε εκτός αν το βγάλει κάνα φιλαράκι στο internet το demo. Για οποιαδήποτε πληροφορία στείλτε μου e-mail στο [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...