Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μήπως είδε κανείς σήμερα το So you think you can dance? Ψάχνω το τραγουδί που χόρεψαν ο Μητς και η Ελπινίκη σε μια σύγχρονη χορογραφία. Μήπως το ξέρει κανείς;Είναι ένα κομμάτι μπαλάντα όχι και πολύ πολύ αργό και κάπου λέει murder ή murderer.Ευχαριστώ.

 

rihanna-unfaithful

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μήπως είδε κανείς χτες το So you think you can dance? Ψάχνω το τραγουδί που επαιξε στους τιτλους τελους.

Θα ειμαι ευγνώμον αν μου λέγατε τον τίτλο και ερμηνευτή.

Το ψάχνω εδώ και πολύ καιρό... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rihanna-unfaithful

 

 

Αν λες για την χορογραφία που κάνανε στο πρώτο αγωνιστικό live, έχω την εντύπωση ότι δεν είναι το Unfaithful της Rhianna, αλλά το Hurt της Christina Aquilera.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως κανεις ειδε singles , τωρα πριν λιγο τελειωσε !!

 

εκει που ηταν ο περιστεροπουλος με αποστολια , που εβαλα ενα κομματι , με πιανο καταπληκτικο το εχω ακουσει και σε αλλα επεισοδια singles αλαλ και σε ταινιες !!!

 

ποιο ειναι ?>??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi...eida oti einai diaforetiko section alla psaxnw 1 song edw kai poli kairo...ekana post kai allou kai den me boi8isan....loipon...psaxnw to song pou paizei stin diafimisi tou skoda octavia(paei to antroguno sto xwrio tis kopelas)...plz help!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λες για την χορογραφία που κάνανε στο πρώτο αγωνιστικό live, έχω την εντύπωση ότι δεν είναι το Unfaithful της Rhianna, αλλά το Hurt της Christina Aquilera.

 

oxi re ayto me tin elpiniki leei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα !

Χθές στο τέλος της δεκάτης εντολής έβαλε ένα ωραίο απαλό τραγούδι των Blackfield το 1000 People σε περίπτωση που άρεσε σε κάποιον

 

Ειχα ρωτήσει ξανά για ένα τραγούδι από την σειρά Μαργαρίτα. έχω sample

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορει καποιος να μου πει ποιο ειναι το τραγουδι που ακουγεται στη διαφημιση του περιοδικου Playboy?

 

Ενα μπιτακι ειναι και παιζει εδω και μερικα χρονια οποτε εχει διαφημιση το περιοδικο στην tv.

Εψαξα τη βαση και ειδα ενα τραγουδι με ονομα love is psychedelic αλλα δεν πρεπει να ειναι αυτο...

 

Καμια βοηθεια κανεις??

 

 

Εδιτ: Στη σελιδα του περιοδικου http://www.playboy.gr/default.aspx

 

θα δειτε καπου δεξια ενα βιντεο που λεει playmate 2003...Αυτη τη μουσικη ψαχνω!!!

Η μ***kια ειναι οτι το βιντεο σταματαει ακριβως εκει που παει να ξεκινησει το καλο κομματι...:(

 

Πιστευω να καταλαβετε ποιο κομματι ειναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...