Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To tragoudi tou Johny Walker einai "Which Side Are You On?" apo thn Natalie

Merchant.

 

Το τραγούδι αυτό είναι, αλλά δεν είναι η εκδοχή με την Natalie. Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι περισσότερο; Αποτελέσματα ο γούγλης δεν έδωσε! :neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

mxpert αν θες θύμησέ μας ποιος είναι ο σκοπός που τίθεται το θεματάκι με το ΟΕΟ; Ποια ακριβώς είναι η αναζήτηση; Έχω ζαλιστεί η γυναίκα! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mxpert[/b'] αν θες θύμησέ μας ποιος είναι ο σκοπός που τίθεται το θεματάκι με το ΟΕΟ; Ποια ακριβώς είναι η αναζήτηση; Έχω ζαλιστεί η γυναίκα! :lol:

 

Το ΟΕΟ είναι η ατάκα του mxpert....

δεν έχω δεί post του που να μην γράφει έστω μια φορά OEO...

 

τώρα το link που δίνει εμένα με βγάζει σε μια διαφήμιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς θέλει να ακούσουμε από που έχει δανειστεί την ατάκα... Τι να πω! Πάμε σε μια αναζήτηση τώρα:

 

Ποια είναι αυτή η ατμοσφαιρική μουσική της νέας διαφήμισης του Total;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mxpert μην αγχώνεσαι! Συμβαίνει καμιά φορά αν το ένα post διαδέχεται το άλλο και δεν προλαβαίνει κανείς να συγκρατήσει τι έλεγε το προηγούμενο!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζεται ενα διαφημιστικο στη ΝΕΤ με θεμα ενα παιδικο που θα παιξει αυριο αν δεν κανω λαθος....... "κατι σαν αρκουδακι" μπλε χρωματος οδηγει ενα αυτοκινητο Τιτλος: "ο .... και οι φιλοι του ...ξαναχτυπουν"

 

η μουσικη ειναι ελεεινα γνωστη απλως αυτη τη στιγμη εχω κολλησει....

 

τα φωτα σας παρακαλω

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος το τραγούδι απ΄τη διαφήμιση του Johnnie Walker με τα πορτραίτα?

 

Αν κοιτούσες λίγο πιο πάνω στη σελίδα που κάνεις την ερώτηση, θα έβλεπες την απάντηση! :wink: Ως νέο μέλος τα λάθη συγχωρούνται και σου δίνεται μια δεύτερη ευκαιρία να το κοιτάξεις! :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ' date=' θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανένας το τραγούδι που ακούγεται στην τελευταία διαφήμιση της Vodafone με την γυναίκα "Φαραώ" που θέλει να καλέσει κάποιους "φίλους" της για φαγητό?

 

Thanx in advance![/quote']

Hard-Fi - Tied Up Too Hard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γεια...

Νομιζω πως η διαφημιση δεν ειναι για την τραπεζα Πειραιως, αλλα για την τραπεζα Κυπρου. Μου χουν σπασει κι εμενα τα νευρα με αυτο το τραγουδι διοτι ειναι αψογο αλλα δε μπορω να το βρω πουθενα. Μεχρι που εφερα εναν Ινδο συμφοιτητη μου σπιτι για να το δει που το εγραψα στο βιντεο, αλλα και αυτος το τραγουδι δεν το ξερει. Παιδια...ειλικρινα, οποιος το ξερει ας στειλει ενα ποστ εχω χασει τον υπνο μου με αυτο το κομματι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...