Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Geia sas kai apo emena..

 

Re paidia boithiste giati den mporw na to brw me tpt..Organics diafhmish mia filietai me enan pyrosbesth kai to plano apomakrynetai kai deixnei kai pyrosbestika oxhmata..

 

Please help opoios to kserei exei kai kerasma..

XaXa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σειρά μου τώρα να μου λύσετε μιαν απορία! Το γνωστό σφύριγμα του 'The Killer's Song' που ακούγεται στην ταινία 'Κill Bill Vol.1' απ'την Daryl Hannah (και που ακούμε στην διαφήμιση 'Τoi & Moi'), γνωρίζει κανείς πως λέγεται; Κοίταξα στο Amazon για λεπτομέρειες αλλά δυστυχώς τίποτε δεν είχε, όπως και γενικά ο γούγλης μου έδωσε απογοητευτικά αποτελέσματα! :neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρεται, μήπως γνωρίζει κάποιος το τραγούδι στη διαφήμιση της vodafone με την πεταλούδα που ζει μία 'μέρα;

 

το βρήκα εγώ, αλλά για λόγους λειτουργικότητας απαντώ στον εαυτό μου

 

 

K-OS - The Love Song

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanosol είσαι μέγας!!! Η μελωδία όλη τη μέρα μου είχε κολλήσει και πριν λίγο έψαχνα στον γούγλη, μπας και βρω κάνα στοιχείο περισσότερο! Σ'ευχαριστώ! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paides egw psaxnw 2 kommatakia.to ena einai ap'ti diafimisi tou dewars pou xorevei mia gomena (prwin mpatsina)se ena klouvi kai to allo apo ta pourakia caprice ta kokkina.opoios gnwrizei kati as apantisei.

Για το πρώτο δεν γνωρίζω και δεν απαντώ. Όσο για το δεύτερο...

Beautiful - Moby :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρά μου τώρα να μου λύσετε μιαν απορία! Το γνωστό σφύριγμα του 'The Killer's Song' που ακούγεται στην ταινία 'Κill Bill Vol.1' απ'την Daryl Hannah (και που ακούμε στην διαφήμιση 'Τoi & Moi'), γνωρίζει κανείς πως λέγεται; Κοίταξα στο Amazon για λεπτομέρειες αλλά δυστυχώς τίποτε δεν είχε, όπως και γενικά ο γούγλης μου έδωσε απογοητευτικά αποτελέσματα! :neutral:

Twisted Nerve του Bernard Herrmann από την ομώνυμη ταινία του 1968.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...