Προς το περιεχόμενο

Το τέλειο Pc για Gamers...


Jimmy_BlinD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σε ρωτησω κατι Redboul ?

 

Πες οτι κανεις δεν διαφωνει με τον Πεππα ' date=' οτι ολοι βρισκουν οσα λεει ωραια και καλα και εξαιτιας καποιας λανθασμενης συμβουλης που θα δωσει σε καποιον , αυτος θα την παθει και θα γυαλισει το ματι του .

Θα μυνησει το λοιπον στον Πεππα ''το και το , μη σε πετυχω μπροστα μου γιατι την εβαψες ''

 

Πιστευεις οτι ολο αυτο το σκηνικο δεν θα μπορουσε και θα επρεπε να ειχε αποφευχθει με την παρεμβαση τριτων που γνωριζουν γεγονοτα αντι να μενουν αμετοχοι ?

 

Τωρα αν ακομα θες να πεις , αυτα που λες τελοσπαντων , δικαιωμα σου ειναι , αλλα σκεψου αυτη την περιπτωση προστασιας του μεν και του δε χρηστη .[/quote']

 

 

Πρώτα από όλα ο καθένας κάνει την πρότασή του.

Δεν σε αναγκάζει ούτε να τον ακούσεις, ούτε να την διαβάσεις, ούτε να αγοράσεις αυτό που σου προτείνει.

 

Και όπου δεν μας συμφαίρει να μην απαντάμε είναι γελοίο...

 

για αυτό προκαλώ όσα μουν***να το παίζουν μάγκες κλπ κλπ να βγουν και να απαντήσουν:

 

billpeppas:

 

Προτείνω το Enermax NoiseTaker AX495...

 

"user που...είναι σωστός, και όχι Πέππας..."

 

Πάρε το Enermax Noisetaker 495...

 

Αλλά προσοχή...αυτό που σου προτείνει ο Πέππας δεν είναι καλό.

 

 

Ρε άντε και γ....είτε , δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Peppas το πρόβλημα δεν εστιάζεται εκεί που (λανθασμένα κατά τη γνώμη μου) δείχνει η Paschalia. Όλη η φασαρία πιστεύω γίνεται για τον εκνευριστικό τρόπο που απαντάς όταν κάποιος προτείνει κάτι διαφορετικό από αυτό που λέει η αυθεντία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταίο post, και τελευταία φορά που ασχολούμαι με τέτοια θέματα γενικώς.

 

1)

 

Groundbreaking news!

Πρόσφατα έλαβα μια σωρεία απειλητικών τηλεφωνημάτων από χρήστες που αγόρασαν πράγματα που τους πρότεινα και που τελικά αποδείχθηκαν άσχημα και γενικώς χάλια.

 

My last two eurocents... ( τόσα μου έμειναν μετά την νέα "χαζή" αγορά που έκανα πρίν λίγο... )

 

 

Όσο για αυτά τα μαγκάκια που πετάνε κάτι και εξαφανίζονται, και με τις δήθεν "ανύπαρκτές" δοκιμές, αν θεωρούν τους εαυτούς τους μάγκες και άντρες, να έρθουν και να τα αποδείξουν αυτά που λένε.

 

Και δυστυχώς... όποιος γουστάρει μπορεί να έρθει από κοντά να παρακολουθήσει οποιαδήποτε δοκιμή προϊόντως κάνουμε.

 

ko kooo koookooo kooo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτησω κατι Redboul ?

 

Πες οτι κανεις δεν διαφωνει με τον Πεππα ' date=' οτι ολοι βρισκουν οσα λεει ωραια και καλα και εξαιτιας καποιας λανθασμενης συμβουλης που θα δωσει σε καποιον , αυτος θα την παθει και θα γυαλισει το ματι του .

Θα μυνησει το λοιπον στον Πεππα ''το και το , μη σε πετυχω μπροστα μου γιατι την εβαψες ''

 

Πιστευεις οτι ολο αυτο το σκηνικο δεν θα μπορουσε και θα επρεπε να ειχε αποφευχθει με την παρεμβαση τριτων που γνωριζουν γεγονοτα αντι να μενουν αμετοχοι ?

 

Τωρα αν ακομα θες να πεις , αυτα που λες τελοσπαντων , δικαιωμα σου ειναι , αλλα σκεψου αυτη την περιπτωση προστασιας του μεν και του δε χρηστη .[/quote']

 

 

Eilikrina aporw an ta pisteyeis ayta...

Diavase to post 57 exw ksanaapanthsei ekei...

 

As mhn ypervaloyme se ena forum apopseis akoyme,aploi xrhstes eimaste to 90% mporoyme na mhn apanthsoyme kai me thn teleia apanthsh.

Kai gia na apanthsw soy parathetw ena allo thread

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=112810

O xrhsths edw anagkasthke na kanei agora...(isws na mhn ekane),kaneis den toy eipe na akoysei mono mia apopsi....Ti prepei dld na symperiferthei me ton tropo poy les esy?Giati an symperiferthei etsi gia ta panygiria einai...

Krata kai to simperasma poy dinei o filos patriwths ssto ekei thread...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να στο πω κι'αλλιως .

 

Αν εγω -με τις α γνωσεις που εχω ( οι οποιες ας υποθεσουμε οτι ειναι αρκετες ωστε να μπορω να δινω συμβουλες) - αρχισω να παιρνω σβαρνα τα τοπικς μοιραζοντας συμβουλες κατα κορον και στις οποιες καποιος βρεθει να μου πει οτι ειναι ακυρες για αυτο και εκεινο τον λογο και εγω συνεχισω παρ'ολ'αυτα ακαθεκτη (σκαρφαλωμενη σε ενα τοοσο μεγαλο καλαμι ) τοτε σου υπογραφω οτι και κραξιμο θα πεσει και παραγγελιά για ρομπες με φτερα και αρωματα και οτιδηποτε αλλο .

 

Σχετικα με το ποστ 57 , εχεις χασει πιστευω το ολο νοημα .

Δεν εχουν πεσει ολοι στον Πεππα για αυτο που προτεινε εδω αλλα γιατι (υποθετω) οτι ηταν ενα απο τα κερασακια σε μια σειρα χρονων και λαθων .

 

Οσο για το τοπικ που μου εδειξες

α) ο γιατρος ΔΕΝ εχασε γιατι καταβαθος ηθελε να αγορασει λαπτοπ .

β) οταν δεν ρωτησε απλα αλλα εδωσε και συνθεσεις + οτι ΔΕΝ περιμενε , τοτε σιγουρα ηθελε να αγορασει νεο λαπτοπ μιας και το ειχε ψαξει το θεμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den perimenw na moy peis oti symfwneis mazi moy.

Den einai aytos o skopos moy.

 

τοτε σου υπογραφω οτι και κραξιμο θα πεσει και παραγγελιά για ρομπες με φτερα και αρωματα και οτιδηποτε αλλο .

 

Edw diafwnw,sto forum den mporeis na kaneis oti theleis den eisai sto dromo..

Proswpika aytoy toy idoys tis royfianies den tis kanw oyte stoys exthroys moy...Giati ?Giati einai pseytodili kinhsh.Olo to skiniko himizei star Lampiri...Thes na isxyristeis kati?Ok,me epixeirhmata...Epimenei o allos?No prob stamatas ekei,yparxoyn kai alloi dekades xrhstes poy diavazoyn ta post,an niwhoyn oti esy ta les swsta tha grapsoyn kai aytoi kai tha se yperaspistoyn...

 

Apopsi moy

 

YG Meta moy grafeis oti den perimene,dld o allos 2o post toy peppa htan ti shmainei pws tha perimene an eperne ta kommatia apo to prwto reply?

 

YG Nomizw to zhthma to analysame arketa kai eyxome o kathenas mas(kai egw proswpika) na pire kati apo ayto..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως απορώ που οι MOD ακόμα δεν έχουν σβήσει το Link που δείχνει σε άλλο forum, με σκοπό να ξεφτιλίσει με βρώμικο και απαράδεκτο τρόπο ένα άνθρωπο, παρότι τους ειδοποίησα.

Είναι πράξη σε επίπεδο κατινιάς , έκφραση Big Brother νοοτροπίας , σχεδόν ανήθικη , και παρότι δεν αμφιβάλω ότι πολλοί χρήστες είναι αυτού του επιπέδου, το insomnia θα ήθελα να δείχνει λίγο καλύτερο.

 

Αφού δεν μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο όμως , απλά θα πω ΝΤΡΟΠΗ σε όσους έγραψαν, επικρότησαν, η ανέχτηκαν αυτά τα απαράδεκτα πράγματα .

Δείχνει την δικιά τους ξεφτίλα και όχι όλων μας.... και είμαι υποχρεωμένος να το πως ως μέλος του Insomnia που είδε τη συγκεκριμένη συμπεριφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς blizzard δεν είμαι άρρωστος και κομπλεξικός, είμαι τραμπούκος, οπότε ότι θες μπορείς να το ποστάρεις.

Με το να ποστάρεις κάτι σε ένα forum ελεύθερης πρόσβασης επιλέγεις να το κάνεις προσβάσιμο σε όλους και να το χρησιμοποιήσουν με όποιο τρόπο αυτοί επιλέξουν. Αν αυτά τα link ισχυροποιούν και επικυρώνουν τα γραφόμενα του fragma καλά και άγια έκανε και τα πόσταρε. Αλλιώς θα βγαίνατε πάλι για κυνήγι μαγισσών και θα λέγατε κάψτε τον βλάσφημο που συκοφαντεί χωρίς στοιχεία. Στην τελική σας έδωσε ένα λινκ και σας είπε βγάλτε τα συμπερασματά σας για τον κύριο. Δε μπήκε καν στον κόπο να σας επηρεάσει. Και επειδή μερικοί δεν είχατε τίποτα να του απαντήσετε επί τοις ουσίας αρχίσατε να ηθικολογείτε. Δε hackare ο greekfragma τον υπολογιστή του Dr Hardware για να βρει φωτογραφίες όπου πήδαγε κατσίκα και για να μας πει, είναι βαρεμένος είναι και κτηνοβάτης.

Πόσταρε μέσω συνδέσμων links απο γραφόμενα του peppas απο άλλο forum. Για ποια παραβίαση της ιδιωτικής ζωής του άλλου μιλάνε οι όψιμοι Δαφέρμοι του φόρουμ; Έτσι όπως θέλουμε να ξέρουμε αν ένας με 5000 ποστς που το παίζει φωτεινός παντογνώστης δίνει συμβουλές εκ του πονηρού (πχ θα έπρεπε να ξέρουμε αν αυτός που υποστηρίζει τα προιόντα της gigabyte είναι υπάλληλος της quest) έτσι θα πρέπει να ξέρουμε αν αυτό το άτομο βρίσκεται σε φάση παράκρουσης και νομίζει ότι είναι o macci ή ο oppainter του ελληνικού ιντερνετ.

 

Με τις υγείες σας λοιπόν και ξυδάκι. Όσον αφορά τους κανόνες του forum ο fragma πόσταρε ένα λινκ. Δεν υπάρχει χαρακτηρισμός ή προσωπική επίθεση. Ο αναγνώστης του λινκ μπορεί να υποθέσει (λέμε τώρα) ότι ο πεππας είναι απλώς ένας προφήτης που δεν αναγνωρίζεται στον τόπο του και να βγούμε μαλάκες όλοι οι υπάλληλοι εμένα και της κλίκας (και αν αναρωτιέστε για ποια κλίκα μιλάω σε λίγο θα αρχίσουν να την επικαλούνται. Μάλιστα άργησαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...