Προς το περιεχόμενο

Gps Gia Aytokinhto


kostasbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω να βοηθησω, αλλα επειδη η συζητηση που θελω να σου κανω απαγορευεται στο δημοσιο forum, αν δεν εχεις βρει ακομα λυση στειλε μου ενα pm να σου απαντησω με λεπτομερειες.

καλησπερα φιλαρακο αν μπορεις θα ηθελα και εγω λιγη βοηθεια στο ιδιο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μολις το εγκατέστησα και δουλέυει τέλεια!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Το συμαντικότερο είναι οτι είναι ασύγκριτα καλύτερα σχεδιασμένο απο το PN δουλέυει τέλεια με τους χάρτες του PN.

 

μονάχα τα ρανταρ δεν ενσωματόνονται!!!

 

Αντέγραψε όλα τα speedfiles του dest PN (June 06) (εκτός τα wav αρχεία) στο folder DestinatorApps\Destinator\UserData\Favorites , κ τα wav αρχεία στο folder DestinatorApps\Destinator\Voice\Greek folder, μετά ανοιξε το Destinator 6 κ πήγαινε στα favorites για να ενεργοποιήσεις τα speedcam alerts πού θέλεις .

Ελπίζω να βοήθησα .

Mπράβο πολύ καλή δουλειά τών GriMak – MinOtaVrS

Να είστε καλά όπου κ αν είστε :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντέγραψε όλα τα speedfiles του dest PN (June 06) (εκτός τα wav αρχεία) στο folder DestinatorApps\Destinator\UserData\Favorites ' date=' κ τα wav αρχεία στο folder DestinatorApps\Destinator\Voice\Greek folder, μετά ανοιξε το Destinator 6 κ πήγαινε στα favorites για να ενεργοποιήσεις τα speedcam alerts πού θέλεις .

Ελπίζω να βοήθησα .

Mπράβο πολύ καλή δουλειά τών GriMak – MinOtaVrS

Να είστε καλά όπου κ αν είστε :oops:[/quote']

 

Τέλεια !!!! δούλεψε και αυτό!!!

 

Λοιπόν Το Destinator 6 Λειτουργεί σαφώς καλύτερα απο το PN

έχει αυξημένες δυνατότητες προσβασιμότητας που διευκολύνουν έναν Οδηγό. και Εντυπωσιακή εμφάνιση και μέχρι στιγμής κανένα bug. τελικά το PN περνά στην Ιστορία για τους Unofficial Users.!!!:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλισπερα...Εχω το ΜΜ και θα ηθελα να εισαγω ενα αρχειο csv με τις καμερες που κατεβαα απο το αντικαμερα....Αλλα οταν κανω inport απο τις ριθμισεις δεν τις περναει μεσα....γιατι αυτο???Ακομα ηθελα να ρωτησω...οταν περναω καμερες ταχυτητας με την επιλογη που εχει το MM κατω δεξια..ξερετε με το σημα της καμερας που μετα πρεπει να βαλεις και τα χιλιομετρα...για να δουλεψει καλα και να τις βλεπω πια πρεπει να εχω ενεργοποιιμενα στα favorites???για βοηθεια να σας πω οτι υπαρχουν...Αγαπημενα....αυτοματη ειδοποιιση 1,2...fespeedcameras....saved locations....Σας ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω το mio 168 με destinator PN,κατεβασα ολα τα files του destinator 6 αλλα δεν εχω ιδεα πως να το περασω στη συσκευη..εκτος του οτι δεν εχω ιδεα απο pda (πριν 3 μερες το αγορασα) αλλα φοβαμαι και να πειραματιστω κιολας..

α) μην κανω καμια βλακεια αν το προσπαθησω μονος μου.

β) εχω το pn original και δεν ξερω τι γινετε με την ενεργοποιηση του d6.

γ) και τελος δεν ξερω καν αν το σηκωνει το mio 168 το d6..

Οποιος μπορει να με βοηθησει να το περασω θα κανει μεγαλη καλη!

για μενα θα ηταν καλυτερα με ενα email και μεσω msn να γινει η δουλεια..

τωρα παλι αν ζηταω πολλα ας γινει ενα guide here να το παρουμε εμεις οι ασχετοι και να απολαυσουμε και εμεις το update γιατι αλλιως προτιμω να περιμενω την εταιρια να το βγαλει παρα να το σκαλισω μονος μου!

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...