Προς το περιεχόμενο

Gps Gia Aytokinhto


kostasbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα συμφωνήσω φίλε Γιάννη PLATANO με τον MIGEL αν κ εγώ φοράω στο αυτοκ ενα ίδιο συνολάκι της PIO..ER ! Βέβαια έχω δώσει ένα σκασμό λεφτά ενώ θα μπορούσα να έχω βάλει ένα car computer κ να είχα γλυτώσει τα μισά .

Epa σε ευχαριστώ πάρα πολύ .

 

Να είστε καλά όπου κ άν είστε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ευχαριστω πολυ.Ξερει κανεις διαστασεις απο αυτους τους πλοηγους ???? Θα χωρανε στο κενο που εχει το CRV για το εργοατασιακο ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι...Αλλα θα συμφονισω οτι θα δοσεις πολλα λεφτα...ενω με ενα car pc θα δωσεις τα μισα και θα κανεις πολλυυυυυυυυ περισοτερα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα .

Σε λίγες μέρες κυκλοφορεί το dest 6 κ΄ ο καινούργιος χάρτης για το dest pn.

Αντε κ σε καλή μεριά κ καλό τρέξιμο για να το βρούμε..............................

ή το έχει βρεί κάποιος ?

 

Να είστε καλά όπου κ αν είστε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος πήρε ενα μεταχειρισμένο ΤΤ από γερμανία με ενσωματωμένο σύστημα πλοήγησης . Το πρόγραμμα είναι το tele atlas DX της blaupunkt .Φυσικά εχει και extra cd western europe, france, alpes όχι ελλάδα.Μήπως κάποιος έχει εμπειρια απο κάτι παρόμοιο ή ελληνικους χαρτες να το μετατρέψουμε και να βολέψουμε το παλικάρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!

 

Θα ηθελα να ρωτησω οποιος χρηστης ειναι απο επαρχια (η εχει δοκιμασει σε επαρχια) ποιοι χαρτες ειναι αυτοι που ειναι πιο ενημερωμενοι.

 

Συγκεκριμενα με ενδιαφερει η Κρητη - Χανια.

Εχει κανεις τσεκαρει κατι τετοιο???

Καποια site αναφερουν οτι εχουν και χανια αλλα ποσο αυτο αληθευει???

 

 

 

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dwarves,

 

 

Οταν λες εχει Χανια, εννοεις εχει και την πολη μεσα???

Επισης για ποιο προγραμμα / εκδοση μιλας συγκεκριμενα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα!

προσφατα μπηκα σε ενα ταξι και ειδα που ο τυπος ειχε βαλει μεσα ενα απο αυτα τα μαραφετια :)..καλα ε,περιτω να σας πω οτι επαθα τη πλακα μου μολις το ακουσα να μιλαει και αφου μου εκανε μια μικρη επιδιξη το παλικαρι με το ταξι δεν βλεπω τον χρονο να παω να αγορασω και εγω ενα για το τουτου μου!

Το προβλημα ομως ειναι οτι ειμαι εντελως ασχετος με αυτα και δεν θελω να πανε χαμενα τα χρηματα που θα δωσω..

Μετα απο πολυ ψαξιμο στο net και περισσοτερο εδω φυσικα νομιζω οτι ξερω ακριβως πιο θα παρω (Mitac Mio 168 + Destinator PN).Ειναι καλη η επιλογη μου? Να σημιωσω επισης οτι το χρειαζομαι μονο για τον χαρτη και οχι για αλλες δυνατοτητες που μπορει να εχει παραπανω καποιο αλλο μοντελο.

Κατι ακομα που θα ηθελα να ξερω ειναι για το destinator.Ειδα οτι στο πλαισιο το δινουν 499 ευρω ολα μαζι ενω καπου αλλου(δεν θυμαμαι ακριβως το site το ειδα σκετο το Mitac Mio 168 με 300 ευρω.Γινετε να το παρω σκετο και να περασω εγω το destinator οπου θα το κατεβασω απο το net? η μηπως θα ηταν καλυτερα να το παρω γνησιο (τι προτεινετε)?

Τελος να ρωτησω και για την εκδοση του destinator αν τελικα το παρω γνησιο ποια εκδοση να κοιταξω να ειναι? pn ή Destinator 3?

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων και sorry αν σας κουρασα λιγο αλλα εχω ψιλομπερδευτει με τοσα που εχω διαβασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο πολυ ψαξιμο στο net και περισσοτερο εδω φυσικα νομιζω οτι ξερω ακριβως πιο θα παρω (Mitac Mio 168 + Destinator PN).Ειναι καλη η επιλογη μου?

 

 

Πολυ καλη επιλογη.Το εχω κι εγω σαν "δωρο" με το Honda CRV που αγορασα.:-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτησα και κατι φιλους που ξερουν και αυτοι απο αυτα και μου ειπανε πολυ καλα λογια και αυτοι..οποτε νομιζω οτι ειμαι ετοιμος να το παρω κιολας!

Το εβαλα στο skroutz να δω απο που ειναι καλυτερα να το παρω και ειμαι αναμεσα σε 3 site,μονο που δεν εχει τυχει να ψωνισω ποτε απο τα σιγκεκριμενα και θα ηθελα την γνωμη σας απο θεμα αξιοπιστιας παντα γιατι τις ψιλοφοβαμαι αυτες τις αγορες οπως και αρκετος κοσμος αλλωστε.

 

http://www.vnp.gr/index.php?menu=cat&id=119&action1=details&action=addcart&prod=268

 

http://www.hardshop.gr/shop/item.asp?itemid=1387&catid=271

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=3019

 

κρατισα αυτα τα 3 εκτος οτι το δινουν σε καλη τιμη δινουν και καλα extra μαζι που παιζουν τον ρολο τους και αυτα!

Η αληθεια ειναι οτι η πλαστιγκα γερνει περισσοτερο στο play247.gr γιατι δινει 2 χρονια εγγυηση ενω τα αλλα δινουν 1..και εκτος αυτου μου ειναι πιο γνωστο αυτο το site απο τ'αλλα,θα ηθελα ομως να ακουσω και την γνωμη σας!

Παλι μεγαλο post το ξερω,συνχωρεστε με :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...