Προς το περιεχόμενο

Gps Gia Aytokinhto


kostasbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά προσπαθώ εδώ και ώρα να "φορτώσω" χάρτες μέσα απο την κονσόλα του Destinator PN και δεν τα καταφέρνω...μου βγάζει το μήνυμα να εισάγω το CD...???. Μήπως ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
kalhspera.

eimai katoxos enos range rover 4.4 ' date=' pou foraei oloidio systima navigation me tis BMW. xerei kaneis pou boro na vro to cd tis elladas pou vgike gia tous olymbiakous? i xerei kaneis tin episimi onomasia tou gia na to psaxo? ka8e boi8ia efprosdekti[/quote']

 

Cd ή dvd θελεις ???? Εχεις pm.:-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mias kai to efere i kouventa exei kai enas theios mou mia mercedes c 180 me navigator all den exei to elliniko cd. den ksero an iparxei kan exete kati ipopsi>?

 

 

Αφου δεν ξερει ποιο ειναι καλυτερα να ρωτησει την αντιπροσωπεια.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοοο !!!!! Το ειχα δει σε taxi με destinator 3!!!! Ποσο στοιχισε ...ναυτη ?????:twisted: :twisted: :twisted:

 

 

an psaksete sta

cartft.com

ipc2u.de

kai gia toys megaloys sto http://www.alibaba.com (mono gia eisagogi eki)

 

tha breite times logikes emena mou pige 680 gioyrgia

60 hd - 1G via - 512 - pcmcia asyrmato- 8.4 tft touchscre. asyrmato keybord

kai perimeno to gprs modem gia ta peretero :))

post-37159-129062931759_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .

ΕΧΩ ΕΝΑ Pion..r Dvd ΣΤΟ ΑΥΤΟ ΜΕ Touch Screen-tv-radio .

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ Κ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΩ ΤΟ Pda ΜΟΥ (yakumo Delta 300) ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΠΗΓΗΣ (rca) ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ Pda (usb) ? 'Η ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ Pda ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ Car Dvd ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ .

 

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΕΙΣΤΕ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σε όλους και συγχαρητήρια για το χώρο αυτό.

 

Είμαι νέος εδώ στο χώρο και ακόμα δεν ξέρω καλά τον τρόπο λειτουργίας του γι αυτό συγχωρείστε τα τοιχόν λάθη μου.

 

Σαν εισαγωγή να σας πω οτι είμαι τεχνικός Η/Υ και δικτύων - προγραμματιστής και τον τελευταίο καιρό ασχολούμε με την κατασκευή προγράμματος περιήγησης (Plotter) για λογαριασμό κάποιας εταιρείας χαρτών και αυτός είναι και ο λόγος που με οδήγησε στο χώρο σας ο οποίος ομολογουμένως με βοήθησε πολύ.

 

Για τον φίλο Tarrasque τώρα που ρωτάει για το fortuna.

 

Tο πήρα και εγώ είναι καλό ( για την τιμή του) εγώ το φόρτισα 3 ώρες και μου έδειξε πράσινο led θα πρέπει όμως να το έχεις ανοιχτό για να το δείς αλλιώς δείχνει συνέχεια κόκκινο. ( δεν το λέει στο manual )

 

Κατα τα άλλα είναι καλό έχει καλή λήψη ( εγώ το έχω μέσα στο ντουλαπάκι και πιάνω 8-9 δορυφόρους.

και η διάρκειά του είναι ιακανοποιητική ( στις 7 ώρες συνεχούς λειτουργίας ήταν ακόμα πράσινο )

 

Θα δούμε όμως και στην πορεία τι αξίζει.

 

Και πάλι συνχαρητήρια σε όλους για το χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα GPS receiver bluetooth. Θέλω να ρωτήσω αν η ύπαρξη κεραίας μέσα στο αυτοκίνητο είναι απαραίτητη...και αν ναι τι έχετε κάνει για να το συνδέσεται με αυτήν (καμιά κλεβεριά????)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα GPS receiver bluetooth. Θέλω να ρωτήσω αν η ύπαρξη κεραίας μέσα στο αυτοκίνητο είναι απαραίτητη...και αν ναι τι έχετε κάνει για να το συνδέσεται με αυτήν (καμιά κλεβεριά????)

 

Φίλε Milto_01 εγώ προσωπικά ποτέ δεν έχω χρησιμοποιήσει κεραία για GPS μέσα στο αυτοκίνητο. ( Ακόμα και με ένα πανάρχαιο Serial Garmin που είχα )

και πάντα είχα ικανοποιητική λήψη.

Εάν τώρα έχεις όπως είπες νέο ΒΤ GPS τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα.

Προσπάθησες να το βάλεις κάπου με οπτική επαφή ?

 

Ισως και οι υπόλοιποι εδώ που είναι παλαιότεροι στο " άθλημα " να ξέρουν περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα GPS receiver bluetooth. Θέλω να ρωτήσω αν η ύπαρξη κεραίας μέσα στο αυτοκίνητο είναι απαραίτητη...και αν ναι τι έχετε κάνει για να το συνδέσεται με αυτήν (καμιά κλεβεριά????)

 

 

Καποιος μου ειχε πει οτι τζαμια Γαλλικης κατασκευης θελουν και την εξωτερικη κεραια.Εγω στο Honda CRV δεν την χρειαζομαι.:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος μου ειχε πει οτι τζαμια Γαλλικης κατασκευης θελουν και την εξωτερικη κεραια.Εγω στο Honda CRV δεν την χρειαζομαι.:-D :-D :-D

 

 

εγω προσωπικα στο peugeuot εχω προβλημα...απο μεσα δεν μπορει να λοκαρει με τιποτα... αντιθετα σε μια αλφα ρομεο παλια...λοκαρι και απο μεσα απο το αμαξι...

 

για το τζαμι των γαλλων...εχω ακουσει οτι εχουν μια θορακιση...για αυτο και το epass της Αττικης οδου το βαζεις στο πανω μερος που το τζαμι εχει κατι βουλιτσες μαυρες

 

πσ: οταν λοκαρει ομως το BT GPS που εχω δυσκολα χανει το σημα...δεν χρησιμοποιω εξωτερικη κεραια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστώ, για τις απαντήσεις σας.!!! Πράγματι έχω Renault Scenic...

Θα δοκιμάσω να το τοποθετήσω στις μαύρε βούλες...

Πείτε μου όμως όταν λέμε εξωτερική κεραία για GPS, η κεραίσ αυτή πρέπει αναγκαστικά να βγαίνει και έξω απο το αυτοκίνητο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalispera ppl

ola kala ola orea opies apories yparxoun mporoun na broun tin apantisi se palioteres selides px diabaste ta post apo to 4 kai meta kai tha breite lysis

ekeino pou den mporo na ftiakso einai i malon na do na sigkrino thelo kai pisteyo kai arketoi aloi einai i xartografisi tou destinator pn se sigrisi me to destinator 3 (meso map monkey dld) pou exoume .

theoro oti tha einai kaliteri kai tha ithela ean me kapio tropo gnorizi kapios

an mporo na tin balo sto carpc pou exo ftiaksi.

 

p.s. prin ksekinisete na dosete lefta gia kati psaxte to kai apo ksena site

px afto pou pira ego to plirosa akribos sta misa fraga apo afta poy zitagane apo greece !!!! tespa.... prosexte tis diafimisis .....

 

thnx anyway...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...