Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το k750 δέχεται VIDEO mp4 με ανώτατο όριο στα kbps??? τώρα τελευταία παρατήρησα πως αν αυξήσω την ποιοτητα στο nero recode τα videakia δεν παίζουν στο κινητό.

Υπάρχει κανένας οδηγός για videάκια με πλήρη συμβατότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν, ένα μπράβο και από εμένα.

 

Μια ερωτησούλα.... Έχω το Κ750i. Όταν είναι συνδεδεμένο το handsfree και χτυπήσει το τηλέφωνο, δεν ακούγεται ο ήχος κλήσης από τα ακουστικά. Υπάρχει τρόπος να φτιαχτεί αυτό ώστε όταν χτυπάει το τηλέφωνο να μεταφέρεται ο ήχος και στα ακουστικά;

 

Sam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το k750 δέχεται VIDEO mp4 με ανώτατο όριο στα kbps??? τώρα τελευταία παρατήρησα πως αν αυξήσω την ποιοτητα στο nero recode τα videakia δεν παίζουν στο κινητό.

Υπάρχει κανένας οδηγός για videάκια με πλήρη συμβατότητα;

 

Καλησπέρα .

 

Αυτόν τον έχεις δεί ?

 

3. Set the Video Quality slider as close to 200 Kbps as possible

 

200kbps is maximum recommended videobitrate' date=' for smaller filesizes still with acceptable quality set bitrate between 130-150 kbps [/quote']

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω δει ναι!

Τελικά το βρήκα το πρόβλημα. Τα kbps δεν παίζουν ρόλο! Μερικά videos δεν παίζουν στο κινητό όταν κάνω crop με οποιοδήποτε τρόπο (manual ή automatic) τις μαύρες πλευρές πάνω και κάτω στο video. Αν κάνω disable το crop όλα παίζουν ok. Έκανα αρκετά πειράματα με όλες τις ρυθμίσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tha ithela mia xarh.prospathisa na katevaso ena thema gia to kinhto mou alla de to vrika.sugkekrimena ayto pou ithela to vrika sto k700.prokeitai gia to thema me kodiko 20g810jwl9.thm.ginetai na tovro gia to k750i.an mporeite na kanete kati tha to ektimousa.eyxaristo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tha ithela ti voithia sas.vrika ena thema gia to kinito to opio mou arese poli,ostoso to sygkekrimeno thema to vrika gia to kinito k700,dokimasa na to peraso sto k750i alla den to dextike me dikaiologia oti prokeitai gia alliomeni eikona.to sygkekrimeno thema exei kodiko 20g810jwl9.thm.tha mporousate na kanete kati gia na to vro gia to k750i.euxaristo tha perimeno nea sas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά. Έχω το Κ700 . Κατεβάζω παιχνίδι με το bluetooth π.χ. monopolyk700.jar και πηγαίνει στο διαχείριση αρχείων / άλλα. Πως θα μπορέσω να παίξω το παιχνίδι που κατέβασα στο τηλέφωνο? Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Re paidia, thelw tin voitheia sas se kati... Aurio agorazw to k750i (oxi to VL) kai exw syndesh Vodafone. Tha mporw na mpainw sto Live? Euxaristw...

 

Νομίζω ότι το Vodafone Live είναι το αντίστοιχο Imagine που έχει η ΤΙΜ.

 

Επειδή το 6600 που είχα παλιά δεν είχε το Imagine πήγα σε ένα κατάστημα της ΤΙΜ και μου έδωσαν την εφαρμογή. Ίσως να ισχύει κάτι τέτοιο και με την Vodafone.

 

Sam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...