Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γειά σας παιδιά,

Πρόσφατα αγόρασα αυτό το πολύ εύχρηστο έργο τέχνης, το K750i. Ενώ έχω μείνει ικανοποιημένος από όλα, αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν υπάρχει κάποιος τρόπος να κλειδώσω τα πλήκτρα με κωδικό (καμία Java εφαρμογή δηλαδή), και όχι με το κλασικό * + Ξεκλείδ. Το χρειάζομαι αυτό γιατί δεν μου αρέσει όπου αφήνω το κινητό μου, να μου το πειράζουν οι τριγύρο. Και φυσικά, δεν θέλω κάθε φορά που το αφήνω από την τσέπη μου, να πρέπει να το απενεργοποιώ!

 

Ακόμη, θα ήθελα να μου πείτε αν μπορώ να αλλάξω τον χρόνο αναμονής μέχρι την ενεργοποίηση του screen saver, καθώς και τον χρόνο εμφάνισης αυτού!

 

Τέλος, μήπως μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να αξιοποιήσω το πλήκτρο μουσικής πάνω αριστερά στο πλάι; Κάθε φορά που το πατάω μου λέει να συνδέσω το handsfree. Δεν μπορώ να του αλλάξω την χρήση;;;

 

Αυτά για την ώρα...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, μπορεις να το βαλεις ομως να κλειδώνει το πληκτρολόγιο αυτόματα μετά απο μερικά δευτερόλεπτα

οχι

να του αλλάξεις τη χρήση όχι, απλά μπορείς να ρυθμίσεις αν θα ανοιγει το ραδιοφωνο ή τον media player

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά.....Έχω το Κ700i και θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να αλλάξω το μέγιστο επιτρεπόμενο αριθμό χαρακτήρων ανά μήνυμα (από 80 που είναι τώρα σε 160). Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην οθόνη που γράφεις το μήνυμα, πατάς επιλογές, πας στο εθνικοί χαρακτήρες και επιλέγεις μη ενεργό. Αυτό πρέπει να κάνει την δουλειά που θέλεις.

 

 

Α, καλώς όρισες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω το k750 εδώ και καιρό και όποτε το συνδέω με το PC με το usb καλώδιο που είχε πρέπει να κάνω reboot....Ο λόγος?

Πάντα στην αποσύνδεση παίρνω τη πολύ ωραία μπλέ οθόνη...

Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ scyther666

 

Τι λειτουργικό έχεις? Αν έχεις Xp ή 2000 δοκίμασε πριν βγάλεις την συσκευή δοκίμασε να κάνεις Safely Remove Hardware από το σχετικό εικονίδιο κάτω δεξιά.

 

Αν έχεις 98, Me δοκίμασε να περάσεις τα win από "πάνω".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

gia sas paidia exw to sony k750i ..tha ithela na rwtisw an ginete na valw ellinika sto kinito mou diladi emena exei mesa mono aglika kai galika giati einai apo galia peite mou an mporesw kai valw ellinika gia na stelnw kai minimata sta ellinika thanks...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia sas paidia exw to sony k750i ..tha ithela na rwtisw an ginete na valw ellinika sto kinito mou diladi emena exei mesa mono aglika kai galika giati einai apo galia peite mou an mporesw kai valw ellinika gia na stelnw kai minimata sta ellinika thanks...

 

 

Αυτό μπορείς να το κάνεις, αν πας σε ένα Service της Sony Ericsson. Θα σου αφαιρέσουν μια γλώσσα (αν χρειάζεται) και θα βάλουν τα ελληνικά.

 

Sam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...