Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xairetai! Den xerw an exei apanth8ei kapou ayto pou 8a rwthsw.An nai sygxwrhste me.

H aporia mou einai h exhs.Paliotera eixa ena Nokia 3200 kai otan xrhsimopoiousa to handsfree, opote eixa kapoia klhsh akouga to ringtone kai mesa apo to akoustiko tou. Twra exw ena K700 kai ayto de symbainei. Yparxei tropos otan dexomai mia klhsh na akouw ton hxo ths kai mesa apo to akoustiko tou handsfree (8a htan poly xrhsimo, eidika gia mesa sto amaxi)

Eyxaristw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Xairetai! Den xerw an exei apanth8ei kapou ayto pou 8a rwthsw.An nai sygxwrhste me.

H aporia mou einai h exhs.Paliotera eixa ena Nokia 3200 kai otan xrhsimopoiousa to handsfree' date=' opote eixa kapoia klhsh akouga to ringtone kai mesa apo to akoustiko tou. Twra exw ena K700 kai ayto de symbainei. Yparxei tropos otan dexomai mia klhsh na akouw ton hxo ths kai mesa apo to akoustiko tou handsfree (8a htan poly xrhsimo, eidika gia mesa sto amaxi)

Eyxaristw.[/quote']

 

Καλησπέρα.

 

Εαν διαλέξεις απο τα προφίλ το αθόρυβο τότε θα ακούς τον ήχο απο το handsfree , και τα δύο μαζί δεν γίνεται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xm.. giati k sto 7650 palia k sto 8310 piooo palia sthn anava8mish svhnontan ola.. 8elw na ksefortw8w k to vrwmero menu ths Voda panw ap' ola! Katevazw to programmataki poy moy eipes, euxaristw poly :)

 

Καλησπέρα .

 

Απο οτι βλέπω είσαι στον Πειραιά

στην Ευαγγελίστρια είναι το 9volto , εκεί μπορείς να κάνεις και αναβάθμιση και να βγάλεις τα της voda και οτι άλλο θέλεις με 15€ ( εάν δεν έχει αλλάξει η τιμή ) , τώρα θα μου πείς γιατί να τα δώσεις αφου η αναβάθμιση είναι δωρεάν , ο λόγος είναι οτι θα το πάρεις αυθημερόν σε σχέση με την Sony που τώρα τελευταία το έχει παρακάνει λίγο.

Επίσης μπορείς να κάνεις και μόνη σου αναβάθμιση πανεύκολα , απο την πρώτη σελίδα πρέπει να κατεβάσεις τους οδηγούς αναβάθμισεις και να μπείς στην Sony για το Κ750i ή για το W800i .

 

ΥΣ. Παρακαλώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά στην παρέα. Σκοπεύω να αγοράσω το W800i. Μια χαζή (ίσως) ερώτηση: Ψάχνοντας τα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου είδα σε κάποιο site τη φράση USB charging. Τι σημαίνει αυτό; Ότι φορτίζει μέσω USB; Μόνο μέσω USB; (είχα μια ψηφιακή φωτογραφική που είχε αυτή την ιδιαιτερότητα- αφήστε που σε όσες φωτογραφίες του τηλεφώνου είδα δεν φαινόταν πουθενά φορτιστής!!!) Δε φαντάζομαι πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxi exei kanonika fortisth mazi.

Apla otan to sundeeis sto usb tote fortizei pali...

Einai ligo spastiko se kapoies faseis dioti sou $£$% thn mpataria. Alla apo thn allh an to kalodiaki mazi to fwrtizeis se kathe pc xwris na koubalas fortisth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Μια ερώτηση από μένα:

Θέλω στο κ750 να βάλω διαφορετικό ήχο για κάθε προφίλ. Γίνεται; Το ψάχνω και δεν έχω καταφέρει τίποτα!

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Μια ερώτηση από μένα:

Θέλω στο κ750 να βάλω διαφορετικό ήχο για κάθε προφίλ. Γίνεται; Το ψάχνω και δεν έχω καταφέρει τίποτα!

Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα .

 

Δυστυχώς απο οσο ξέρω δεν γίνεται.

 

Edit:

( Άσχετο ) μπορείς να βάλεις ξεχωριστό ήχο σε κάθε επαφή σου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...