Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε παίδες μπορείτε να μου πείτε και εμένα πώς βάζεις στο κινητό ένα game που δεν είναι *.jar.

Κατέβασα κάτι παιχνίδια και όταν έκανα unzip είδα μέσα πολλά αρχεία που ήταν *.class κ.λ.π.

Αυτό το game πως το βάζεις στο κινητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βρε παίδες μπορείτε να μου πείτε και εμένα πώς βάζεις στο κινητό ένα game που δεν είναι *.jar.

Κατέβασα κάτι παιχνίδια και όταν έκανα unzip είδα μέσα πολλά αρχεία που ήταν *.class κ.λ.π.

Αυτό το game πως το βάζεις στο κινητό;

 

Καλησπέρα :)

 

Άλλαξε την κατάληξη σε JAR

π.χ. εαν είναι .ZIP άλλαξε το σε .JAR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τα παιχνίδια απλά τα στέλνεις στο κινητό και τα τρέχεις.

Για το κουμπί μπορείς απλά να αλλάξεις τις ρυθμίσεις της σύνδεσης σου και και να μην μπαίνει πουθενά πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...το κ850 λοιπον εγκαθιστα τα παιχνιδια μεσω του πι σι σουητ (απαντηση 2 εδω: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080220215722AAzTceR).

Το δευτερο ερωτημα μου παραμενει, πώς θα γινει να μην μπαινω στο βονταφον λαηβ οταν πατιεται κατα λαθος το δεξι κουμπακι του touchscreen?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου απάντησα και πιο πάνω αλλά μάλον δεν κατάλαβες. Δεν χρειάζεσαι το pc suite για να εγκαταστήσεις παιχνίδια.

Για το κουμπί: Πήγαινε στις ρυθμίσεις internet και στο "σύνδεση με" άλλαξε την προεπιλογή VF live με έναν άλλο εικονικό λογαριασμό που θα φτιάξεις εσύ. Δεν θα ξαναμπει σε κανένα live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Το δευτερο ερωτημα μου παραμενει, πώς θα γινει να μην μπαινω στο βονταφον λαηβ οταν πατιεται κατα λαθος το δεξι κουμπακι του touchscreen?

 

Μενου > Ρυθμίσεις > Συνδεσιμότητα > Ρυθμίσεις Ιντερνετ > Προφίλ Ιντερνετ και επιλέγεις το Vf MMS.

Έτσι δεν εχει τις ρυθμίσεις και δεν μπορεί να μπει ουτε να χρεώσει. Τα MMS δουλεύουν.

Η διαδρομή είναι απο το Κ800, ενδεχομένως στο δικό σου να ειναι λίγο διαφορετική, πάντως βρίσκεις το Προφίλ Ιντερνετ και το βαζεις στο Vf MMS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα γράφουν ότι είναι φυσιολογικά στο Spyware Doctor with AntiVirus v5.5.0.212 αλλά όταν έρχεται η ώρα να κάνω smart update δεν το κάνει γράφοντας ότι η κατάσταση συνδρομής δεν είναι έγκυρη. Τι δεν έχω κάνει σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γεια σε ολους! πριν λιγο κατεβασα το prism video converter και μετετρεψα ενα βιντεο απο flv σε 3gp, όταν ομως το εστειλα στο κινητο μου ενω το βιντεο ετρεχε κανονικα δεν ακουγοταν καθολου ηχος. μηπως ξερει κανεις που κανω λαθος?

επισης, γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποιο προγραμμα παρομοιο με το sensor (nokia) για τα sony ericsson και αν ναι που μπορω να το βρω; εχω το w810i.

ευχαριστώ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...