Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πως δουλευει το sensor: ενεργοποιεις το bluetooth και κανεις σαρωση για να δεις ποιοι αλλοι το εχουν ανοιχτο. καθε ενεργοποιημενη επαφη εχει ονομα κ ισως καποιο μηνυμα(αν γνωριζω καλα). μπορεις να διαλεξεις καποια επαφη κ να της στειλεις καποιο μηνυμα. επειτα μπορειτε να ''συνομιλητε'' με μηνυματα... απαραιτητη προυποθεση ειναι και τα 2 ατομα να εχουν το sensor ανοιχτο. βασικα εξερευνουσα το κινητο της μαμας(nokia):o κ μου φανηκε ενδιαφερον.:-) μετα το εψαξα κ λιγο στο internet. γνωριζει κανεις αν υπαρχει παρομοιο προγραμμα για τα sony ericsson???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πως δουλευει το sensor: ενεργοποιεις το bluetooth και κανεις σαρωση για να δεις ποιοι αλλοι το εχουν ανοιχτο. καθε ενεργοποιημενη επαφη εχει ονομα κ ισως καποιο μηνυμα(αν γνωριζω καλα). μπορεις να διαλεξεις καποια επαφη κ να της στειλεις καποιο μηνυμα. επειτα μπορειτε να ''συνομιλητε'' με μηνυματα... απαραιτητη προυποθεση ειναι και τα 2 ατομα να εχουν το sensor ανοιχτο. βασικα εξερευνουσα το κινητο της μαμας(nokia):o κ μου φανηκε ενδιαφερον.:-) μετα το εψαξα κ λιγο στο internet. γνωριζει κανεις αν υπαρχει παρομοιο προγραμμα για τα sony ericsson???

 

Υπάρχει το bluetooth messenger. Δεν δουλεύει ακριβώς έτσι αλλά είναι κάτι ανάλογο.

Μπορείς να το κατεβάσεις από δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες εχω ενα K810i και πριν κανα 5 μερες δεν μπορω να μπω στα παιχνιδια ουτε στις εφαρμογες...του εκανα επαν. ρυθμισεων --> διαγραφη ολων αλλα παλi τιποτα τι αλλο να κανω???εκτος απο το να το παω στην Ericcson....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας!θελω να κανω μια ερωτηση επειδη δε ξερω κ πολλα απ'αυτα!εχει χαλασει η πλακετα του κινητου μου (sony ericsson k750i)..καποιος μου ειπε οτι εχει την ιδια πλακετα με το k700 κ επειδη εχω ενα k700 θα ηθελα να μαθω αν γινεται να την αντικαταστησω μ'αυτην!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι 2 εντελως διαφορετικα κινητα πιστευω δεν αξιζει καν να κανεις μια τετοια επεμβαση οταν με 60ευρώ βρισκεις κ750ι μεταχειρησμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εννοεί. Έχει δίκαιο για την μεταχειρισμένη συσκευή. Αν και θα σου πρότεινα να ψάξεις για κάτι άλλο και όχι Κ750. Δεν έχουν μεγάλο χρόνο ζωής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...