Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για ανεμιστηρακια και leds..


lazaross

Προτεινόμενες αναρτήσεις

File ta fwta vgazoun thermotita, oso pio polla ledakia valeis, toso pio poli tha zestathei. Ypologise meso oro kapou 1 vathmo Kelsiou gia kathe ledaki. An pali petakseis NEON panw, tote tha paei panw apo 5 vathmous opote den aksizei ton kopo.

Sinepws prepei na petakseis k anemistiria panw.. Vale kalitera mpros k pisw. Gia kalitero reuma aera theleis k mia aertomoula pisw, k trypes sto kapw mprosta. Eidika an petakseis k aristera-deksia anemistiria pas gia olokliro bodycit. Auta patheneis ama thes na peirakseis to pc sou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
File ta fwta vgazoun thermotita' date=' oso pio polla ledakia valeis, toso pio poli tha zestathei. Ypologise meso oro kapou 1 vathmo Kelsiou gia kathe ledaki. An pali petakseis NEON panw, tote tha paei panw apo 5 vathmous opote den aksizei ton kopo.

Sinepws prepei na petakseis k anemistiria panw.. Vale kalitera mpros k pisw. Gia kalitero reuma aera theleis k mia aertomoula pisw, k trypes sto kapw mprosta. Eidika an petakseis k aristera-deksia anemistiria pas gia olokliro bodycit. Auta patheneis ama thes na peirakseis to pc sou[/quote']

 

Ναι αλλα όλες οι b1tches θα χαιδεύονται πάνω απο το κουτί του μετά.. κι εσύ θα κάθεσαι απο δίπλα με το καγκουρο-pc σου και θα κλαίς που δεν μας άκουγες και δεν έβαλες τις αεροτομές , τα wide body kits , και τους αερογραφους...

Σκέψου το. Εσύ δεν θα το τόλμαγες; :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να βάλεις ένα κλιματιστικό. Για 45C κάνεις έτσι; Εγώ έχω 55-60 idle & full load με 4 ανεμιστήρες 8cm (2 μπρος - 2 πίσω). Αντί για ledάκια προτείνω να βάλεις μια diskoμπάλα (θα είναι πιο ωραίο και θα κάνει εφέ και στο δωμάτιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File ta fwta vgazoun thermotita' date=' oso pio polla ledakia valeis, toso pio poli tha zestathei. Ypologise meso oro kapou 1 vathmo Kelsiou gia kathe ledaki. An pali petakseis NEON panw, tote tha paei panw apo 5 vathmous opote den aksizei ton kopo.

Sinepws prepei na petakseis k anemistiria panw.. Vale kalitera mpros k pisw. Gia kalitero reuma aera theleis k mia aertomoula pisw, k trypes sto kapw mprosta. Eidika an petakseis k aristera-deksia anemistiria pas gia olokliro bodycit. Auta patheneis ama thes na peirakseis to pc sou[/quote']

 

Με προσοχή όμως. Μη σκεφτείς να βάλεις ποτέ σε "κόντρα" το pc σου με κανένα άλλο φτιαγμένο, γιατί άμα σας τσιμπήσουνε οι μπάτσοι στα λιμανάκια, σου πήρανε πινακίδες και πήγες αυτόφωρο με τη μία!

 

Από την πλευρά μου θα πρότεινα να το χαμηλώσεις λίγο, και να χώσεις μια τουρμποχοάνη (φτηνές είναι, με 600e βρίσκεις στη στουρνάρη!) για καλύτερο σύστημα ψύξης, και Nitro στο πληκτρολόγιο για να είσαι σφαιράτος στην πληκτρολόγηση.

 

Αυτά αλλά με προσοχή γιατί οι μπάτσοι καραδοκούν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι εννοείς :) Έλα να δεις το pc μου να δεις τι εστί τουρμποχοάνη. Πατάω το κουμπί και φτάνει τα 3000 MHz σε 6seconds!!!!

 

Και άμα δεν το πιστεύεις έλα σπίτι να το δεις. Βέβαια εγώ έχω κάνει και άλλα κολπάκια, διπλό ανεμιστήρα πίσω, και θερμορυθμιζόμενη "εξάτμιση", δηλαδή όταν ανεβαίνει η θερμοκρασία, μόνο του ψύχει με υγρό άζωτο το εσωτερικό...

 

Αυτά παθαίνεις αν είσαι άρρωστος με τα "φτιαγμένα". Προσοχή όμως, γιατί αυτά που είπα ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ στην Ελλάδα :!:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
[...]

 

Αυτά παθαίνεις αν είσαι άρρωστος με τα "φτιαγμένα". Προσοχή όμως' date=' γιατί αυτά που είπα ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ στην Ελλάδα :!:[/quote']

 

Ρε παιδιά, δεν έχουμε πει ότι δεν πρέπει να κάνουμε πράγματα που αντίκεινται στην ελληνική νομοθεσία;

 

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Λάζαρε, εγώ δεν θα σου απαντήσω κάνοντας πλάκα (πίστεψέ με όμως, πολύ θα το ήθελα.) Αυτό που θα σου πω είναι πρίν κάνεις κάποια ερώτηση ή ανοίξεις κάποιο καινούριο threat στο forum, καλό θα ήταν να κάνεις ένα search πρώτα. ΌΛΑ αυτά για τα οποία ζητάς απάντηση, έχουν σχολιαστεί πολλές φορές. Επίσης, καλό θα ήταν πριν ζητήσεις βοήθεια να το ψάξεις λίγο μόνος σου. Πιστεύω ότι όλοι εδώ μέσα έχουμε "φάει" πολλές ώρες ψάχνοντας να βρούμε κάποια λύση και μάλιστα σε εποχές (εγώ τουλάχιστον) που δεν είχαμε κανέναν να μας βοηθήσει. Επίσης, οι περισσότεροι από εμάς (ακόμα και εσύ) μαθαίνουμε περισσότερα πράγματα όταν ψάχνουμε ΜΟΝΟΙ μας να βρούμε λύση για τα προβλήματα που μας δημιουργούνται. Αν φτάσεις σε αδιέξοδο, τότε το συζητάμε. Στα λέω αυτά γιατί από τα threats που έχεις ανοίξει μέχρι τώρα, τα περιμένεις όλα έτοιμα.

 

Αυτά τα λίγα.

 

Sam.

 

(Υ.Γ. Μάγκες, η ώρα είναι 03:00 και έχω τρελαθεί στο γέλιο με τις απαντήσεις που δώσατε. :P :P :P . Ειδικά με την υδρόψυξη που πρότεινε ο Haros :grin: :grin: :grin: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον βλέπω τον Λάζαρο να βάζει τελικά μέσα στο κουτί αντι για λάμπα νέον .... καντήλι .....

 

Στα λέω αυτά γιατί από τα threats που έχεις ανοίξει μέχρι τώρα, τα περιμένεις όλα έτοιμα

Εμένα πάντως δε θα μου κάνει εντύπωση αν το επόμενο τόπικ είναι : "Ρε παιδιά μπορείτε να μου πείτε ένα καλό τρόπο να γίνω πιλότος F-16;". Μάλλιασε η γλώσσα μας να λέμε για το search αλλα μάλλον πιστεύει ότι είναι για άλλους οι κανόνες ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καθίστε ρε παιδιά.

 

paredwse συγγνώμη που ανάφερα παράνομα, έχω διαβάσει τους κανονισμούς, όμως ο φίλος νομίζω οτι χρειάζεται βοήθεια.

 

Haros η άδεια για μπαρ βγαίνει πανεύκολα με μια αίτηση στο ΚΕΠ της περιοχής σου. Στοιχίζει το πολύ 22e χωρίς το ΦΠΑ. Γιαυτό δεν το ανέφερα καν...

 

Εν τούτοις η δισκόμπαλα δεν μου αρέσει τόσο αισθητικά. Εγώ είμαι για πιο spor καταστάσεις. Για περισσότερες πληροφορίες στο IRC, #insomnia, που δεν σε πιάνει το πνεύμα του νόμου. Έτσι παρεδώσε;

 

Sam25, διαφωνώ μαζί σου. Το παιδί χρειάζεται βοήθεια. Γιαυτό άλλωστε υπάρχουν τα fora. Γιατί να μην τον βοηθήσουμε και να ψάχνει; Τόσος κόπος είναι ένα μικρό post;

 

Για βοήθεια στα "αγωνιστικά" ;) Βρείτε με!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώ τις φάσεις, Disco με air-condition - turbo - nitro ΚΑΙ καντήλια... (Αλλα προσοχή να μην τα σβήσουν τα ανεμηστηράκια)

Αυτό δε το σκέφτηκα :grin:

Ας προσθέσω λοιπόν εκείνα τα πλαστικά πιατάκια που βάζουν το Πάσχα γύρω απο τα κεριά με το Άγιο Φως .... 9α πηγαίνει και με τη μπάλα και θα δώσει και χρώμα απο νέον στην κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...