Προς το περιεχόμενο

Linksys Wag354g-eu (annexa) Firmware


skarvelas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και εγώ αυτό το router έχω. Το πήρα με το ADSL in-a-box plus και δουλεύει άψογα. Και torrents και P2P και ότι γουστάρετε και είμαστε και ταυτόχρονα στο διαδίκτυο 4 υπολογιστές μέσω καλωδίων και ο πέμπτος είναι Wi-FI. Δεν μου έχει βγάλει κανένα πρόβλημα. Έχω περάσει το firmware 1.01.05. Τι να πω, λέτε να μου βγάλει προβλήματα αργότερα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στο ftp://intersys.ourlinksys.com/intersys/ βρήκα την έκδοση (για annexb) WAG354G-E1_AnnexB_ETSI_v1.01.05_100_code.bin. Μήπως τελικά αυτή λύνει τα προβλήματά μας; Είναι πιο τελευταία από την 006? (Τουλάχιστον ημερολογιακά φαίνεται πιο τελευταία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα προβλήματα με τα disconnects σε forthnet λύνονται μόνο με το νυν fw release της forthnet αυτή τη στιγμή. Με τις όποιες ρυθμίσεις διαβάζετε ίσως ελαχιστοποιούν το prob αλλά δεν λύνεται. Να πω ότι δεν χρειάζεται να το ψάχνετε σε full dslam ή σε πόρτες. Επίσης για να μην ακούγονται υποθετικά σενάρια για κλειδώματα σε πόρτες/cap στο router κτλ, όχι δεν έχει πειραχτεί κάτι άλλο από τις ουσιώδης ρυθμίσεις.

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kallair thank you.. Προσωπικά αντιμετωπίζω διαφορετικό πρόβλημα. Μπορώ να κατεβάζω χωρίς disconnect όταν κατεβάζω ένα-δύο άντε το πολύ τρία πραγματάκια. Όταν βάλω παραπάνω από 5-6 downloads, τότε χάνω την σύνδεση. Μήπως παίζει και πρόβλημα με τον provider μου; Θέλω να ακούσω αν του έχει τύχει κανενός αυτό το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Na rwthsw ki egw kati...

Exw to teleutaio firmware 1.01.05 kai otan katevazw kati apo to emule enw arxizei mia xara , otan kapois arxizei na katevazei apo emena h taxythata tou download peftei sxedon sto 0 (sernetai koinws)..

yparxei kapoios me paromoio provlima pou na exei vrei kamia lysh?

Thanx anyway :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα προβλήματα με τα disconnects σε forthnet λύνονται μόνο με το νυν fw release της forthnet αυτή τη στιγμή. Με τις όποιες ρυθμίσεις διαβάζετε ίσως ελαχιστοποιούν το prob αλλά δεν λύνεται. Να πω ότι δεν χρειάζεται να το ψάχνετε σε full dslam ή σε πόρτες. Επίσης για να μην ακούγονται υποθετικά σενάρια για κλειδώματα σε πόρτες/cap στο router κτλ' date=' όχι δεν έχει πειραχτεί κάτι άλλο από τις ουσιώδης ρυθμίσεις.

 

 

/sc[/quote']

 

tha simfoniso oti epidi exei pesei apiro test se linksys to provlima diortonetai mono me to firmware tis forthnet.

de173 ama den exeis to firmware tis forthnet sigoura me ta 5 -6 pragmatakia pou bazeis tha tin xaseis tin sindesi.

rip gia dokimase na perioriseis ligo to upload me to net limiter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...