Προς το περιεχόμενο

ps2 & pes5 & Ethernet adaptor & adsl --> Ποιός το έχει δοκιμάσει?


Nick1150

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλά βλακείες λένε όσοι λένε ότι δεν λειτουργούν τα online games,δουλεύουν αλλά πρέπει να είναι γνήσια η να έχεις κάνει patch το DNA του παιχνιδιού αλλιώς η κονσόλα σου θα φάει μόνιμο ban από τους servers της Sony,αλλά πάλι υπάρχει λύση αν σου κάνουν ban αλλάζοντας το machine id με ένα προγραμματάκι που κυκλοφορεί στο διαδίκτυο...Ναι ισχύει ότι το slim pstwo έχει ethernet adaptor ενσωματωμένο και απλά χρειάζεσαι ένα καλώδιο.Αν θέλεις να αγοράσεις τα παραπάνω στείλε μου ένα pm διότι δεν ξέρω αν επιτρέπονται τα links...
please stile mou emena ena pm apo pou mporo na to agoraso kai pos mporo na paizo me adigrameno paixnidi.efxaristo prokatavolika
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εντάξει ρε παίδες. Κατάλαβα με HD και το Net adapter γίνεται δουλειά, αλλά ΠΟΙΟΣ έχει παίξει pes5 online? Παίζεις καλά ή ........ Κάπου διάβασα ότι παίζεις άνισα γιατί κάποιοι παίζουν με chits και άλλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ

 

Μόλις πήγα σε ένα μαγαζάκι στο Πειραιά, εκεί σε ένα στενάκι, και ζήτησα αν έχει ethernet adaptor. Μου έβγαλε λοιπόν ένα αρχαίο σκονιζμένο, χτυπημένο και πολλές φορές βιδωμένο adaptor σάν την photo πιο πάνω του φίλου μας του poromenou με τα δυο jacks. Ρωτάω τιμή> 50ευρώ μου λέει. Παθαίνω το πρώτο εγκεφαλικό. Κάπου διάβασα για 30 ευρώ, αλλά από την άλλη λέω που να τρέχω να βρώ άλλον και αν έχουν.... οπότε λέω φέρτον, και πάει να μου δώσει αυτόν τον τελιωμένο. Όπα μεγάλε του λέω όχι αυτόν, εννοούσα καινούριο @$%#$ σε κουτί ^%$&^ κουτί sony κίτρινο !!!

 

Και τότε λέει το θεικό: Όχι όλα έτσι είναι. Δεν έρχονται σε κουτι και είναι ακριβώς έτσι. Ήθελα να γελάσω, αλλά σκέφτηκα άσε γιατί είμαι σκαστός από την δουλειά και αν μου πεί κάτι δεν θα κρατηθώ και θα τα ακούσει και τότε θα αργήσω. Έτσι και αλλιώς αν ήταν καλύτερος θα είχε μαγαζί στο everest δίπλα ή σε κεντρικό δρόμο και όχι στου διαόλου τη μάνα που θέλεις καφετζού για να το βρείς.

 

Ρε παιδιά κάντε ένα pm για ένα καλό μαγαζί..

 

Thanks in advance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια δε μπορω να το καταφερω με τιποτα...Σημερα πηρα το network adaptor για το ps2 και αγορασα επισης μια καρτα δικτυου (netgear fa311)...Συνδεω το network adaptor με την καρτα και συνδεομαι στο internet...Παταω για να testarei την συνδεση και μου λεει fail...Ανοιγω network connections και μου λεει network cable unplugged ενω ειναι συνδεδεμενο το καλωδιο...Μπορει καποιος να βοηθησει ?? Thanks προκαταβολικα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ το καλωδιο εφταιγε που δεν αναγνωριζε το adaptor... Τωρα ομως κανει fail στo test του network access...Τι μπορει να φταει τωρα?? Τον isp της ελλαδας δεν τον εχει ,,,τι πρεπει να διαλεξω ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...