Προς το περιεχόμενο

ps2 & pes5 & Ethernet adaptor & adsl --> Ποιός το έχει δοκιμάσει?


Nick1150

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
ΩΡΑΙΟΟΣ ο super moderator !!!! :grin: φυσικά δεν εννοούσα κάτι τέτοιο όταν έγραψα ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ επιχειρήματα !!! μην εξάπτεσαι αγόρι μου αλλά κυρίως μην απορείς για την ποιότητα του forum σου (που έγραψε και ιστορία :razz: ). Αν θες να βρείς την εξήγηση μην ψάχνεις πολύ: ΚΟΙΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ. Μην περιμένεις ποιότητα όταν ο δικός σου τρόπος είναι χειρότερος και από του γεροντα και από τον δικό μου. Στο κάτω κάτω εσύ εισαι SUPER MODERATOR :-P (λέμε τώρα)' date=' δεν θα έπρεπε να κρατήσεις κάποιο επίπεδο?

 

Μην ξεχνάς κάτι ακόμα, υπάρχουν κάποιοι που δεν έχουν κάνει register ή δεν έχουν κάνει ούτε ένα thread και χαζεύουν και συλλέγουν πληροφορίες από το forum, και παρόλαυτά γνωρίζουν καλά τι είναι το forum αυτό. Μην κάνεις το λάθος να κρίνεις κάποιον από τον αριθμό των μηνυμάτων του ή το πόσο νέο μέλος είναι?

 

Όσο για την προσφορά που αναμασάτε: Σε παρακαλώ φιλαράκι απάντησε μου: Γιατί δεν απαντάει κανείς εδώ και μέρες στον NORE? Εσύ δεν γνωρίζες τι είναι το switch? :-x εεεε όντως ΕΓΡΑΨΕΣ ΙΣΤΟΡΙΑ.

 

Αν θες να βρείς τα μικρομάγαζα ... ΨΑΞΕ, ΔΙΑΒΑΣΕ λίγο το forum που σου έχουν χρεώσει.... δεν είναι δύσκολο θα δεις.... θα καταλάβεις αμέσως. ΑΑΑΑ δεν με πειράζει θεώρησε οτι ΛΑΣΠΟΛΟΓΩ κύριε Ευαγγελάτε. Ρε συ πως την έχετε δει όλοι εδώ μέσα?

 

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ[/quote']

 

Το επίπεδο των "επιχειρημάτων" σου φαίνεται από την τελευταία ατάκα. Απαξιώ να ρίξω τόσο χαμηλά το επίπεδό μου.

 

Η προσφορά μου είναι εδώ, στο forum και μπορούν να την κρίνουν όλοι. Τη δική σου μας την κρατάς προφανώς έκπληξη.

 

Επί της ουσίας, απέραντη μπουρδολογία. Θα μας πεις κανένα "ύποπτο" μέλος που σχετίζεται με μαγαζάκια όπως ισχυρίζεσαι ; Ή απλά θα σωπάσεις, όπως κάνεις μέχρι τώρα;

 

Επί προσωπικού: Τις εκφράσεις "αγόρι μου" και "ρε συ" θα μου κάνεις τη χάρη να τις απευθύνεις στους φίλους σου και στα παιδιά σου. Όχι σε εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ΩΡΑΙΟΟΣ ο super moderator !!!! :grin: φυσικά δεν εννοούσα κάτι τέτοιο όταν έγραψα ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ επιχειρήματα !!! μην εξάπτεσαι αγόρι μου αλλά κυρίως μην απορείς για την ποιότητα του forum σου (που έγραψε και ιστορία :razz: ). Αν θες να βρείς την εξήγηση μην ψάχνεις πολύ: ΚΟΙΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ. Μην περιμένεις ποιότητα όταν ο δικός σου τρόπος είναι χειρότερος και από του γεροντα και από τον δικό μου. Στο κάτω κάτω εσύ εισαι SUPER MODERATOR :-P (λέμε τώρα)' date=' δεν θα έπρεπε να κρατήσεις κάποιο επίπεδο?

 

Μην ξεχνάς κάτι ακόμα, υπάρχουν κάποιοι που δεν έχουν κάνει register ή δεν έχουν κάνει ούτε ένα thread και χαζεύουν και συλλέγουν πληροφορίες από το forum, και παρόλαυτά γνωρίζουν καλά τι είναι το forum αυτό. Μην κάνεις το λάθος να κρίνεις κάποιον από τον αριθμό των μηνυμάτων του ή το πόσο νέο μέλος είναι?

 

 

 

Όσο για την προσφορά που αναμασάτε: Σε παρακαλώ φιλαράκι απάντησε μου: Γιατί δεν απαντάει κανείς εδώ και μέρες στον NORE? Εσύ δεν γνωρίζες τι είναι το switch? :-x εεεε όντως ΕΓΡΑΨΕΣ ΙΣΤΟΡΙΑ.

 

Αν θες να βρείς τα μικρομάγαζα ... ΨΑΞΕ, ΔΙΑΒΑΣΕ λίγο το forum που σου έχουν χρεώσει.... δεν είναι δύσκολο θα δεις.... θα καταλάβεις αμέσως. ΑΑΑΑ δεν με πειράζει θεώρησε οτι ΛΑΣΠΟΛΟΓΩ κύριε Ευαγγελάτε. Ρε συ πως την έχετε δει όλοι εδώ μέσα?

 

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ[/quote']

 

 

Φευγοντας κλεισε την πορτα μεγααλεεε...... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω από καρδιάς τον Νίck1000-και βάλε που μου άνοιξε τα μάτια σχετικά με τον ύποπτο ρόλο του insomnia, που εδώ και τέσσερα χρόνια εγώ δεν διέκρινα, και να του ευχηθώ καλό δρόμο προς την έξοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επίπεδο των "επιχειρημάτων" σου φαίνεται από την τελευταία ατάκα. Απαξιώ να ρίξω τόσο χαμηλά το επίπεδό μου.

 

Η προσφορά μου είναι εδώ' date=' στο forum και μπορούν να την κρίνουν όλοι. Τη δική σου μας την κρατάς προφανώς έκπληξη.

 

Επί της ουσίας, απέραντη [b']μπουρδολογία[/b]. Θα μας πεις κανένα "ύποπτο" μέλος που σχετίζεται με μαγαζάκια όπως ισχυρίζεσαι ; Ή απλά θα σωπάσεις, όπως κάνεις μέχρι τώρα;

 

Επί προσωπικού: Τις εκφράσεις "αγόρι μου" και "ρε συ" θα μου κάνεις τη χάρη να τις απευθύνεις στους φίλους σου και στα παιδιά σου. Όχι σε εμένα.

 

................................ :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δίκιο εχεις: Ψιχαλίζει... :rolleyes:

 

Κι αν δεν το'πιασε το υπονοούμενο:

 

Μερικές φορές, όταν ψιχαλίζει, κάποιος/κάποιοι σε φτύνουν, μην έχεις ψευδαισθήσεις ότι βρέχει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aporw pos mas leei mikromagazakia otan kanenas sto sigkekrimeno forum den exei proteinei kapoio magazi, otan emeis oi idioi leme pos na kanei monos tou back up ton paixnidiwn i allous tropous gia na aksiopoiisei to ps2 tou xoris na xreiastei na valei modchip. oti na min agorasei apo ellada alla apo eksoteriko giati einai pio ftina k episis aporo pos mporei kapoios na einai toso kollimenos... auto einai to teleutaio mou post se auto to topic. elpizo ola na stamatisoun edw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Gia na mhn anoiksw allo topic, exw mia erwthsoula sxetikh. Exw to original PES5 fisika kai epeksa merika matsakia online ola OK. exw omws kai skliro sto PS2 kai exw perasei mesa to PES5 me to pacth Team-pes-x Ppf-patch. pezei kanonika fisika apto skliro kai oles oi allages tou patch einai ok ala otan paw na bw online ksekinaei kanonika alla otan ftanei sto DNAS check h konsola kollaei kai prepei na kanw restart..........

 

exete kamia idea???

 

thx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...