Προς το περιεχόμενο

Πουλάω σουπερ προγραμμα!!


Cplusplas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://homepages.pathfinder.gr/panospc1/Arithmosofia2.0.zip

 

Μετατροπή λέξης σε αριθμό (λεξάριθμος) από http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2715&whichpage=3&ARCHIVE=

Δωρεάν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αμα η αποστολή γίνει με e-mail κόβεις τίποτα απο την τιμή;;; :D

 

πως γίνεται αυτό? δεν εχω ξαναστείλει μαυτό το τροπο

 

ΕξαρχιαΣιτυ με μπλοκάρεις

 

νριμινγκ123 σου το αφήνω 15ευρω και τα εξοδα αποστολής δικάμου. σου κάνω σκοντο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cplusplas αν γίνετε φτιάξε μια λίστα με τι πουλάς(αν και δεν πρέπει να βρίσκεται εδω) για να επιλέξω και άλλα αν έχεις κάτι ενδιαφέρον.Αυτό χωράει σε cd η dvd?Αν επιλέξω και άλλα θα μου κάνεις μια καλύτερη τιμή αν πάρω 10 προγράμματα ας πούμε θα τα δώσεις 80-90??100? διαθέτω(μου τα έδωσαν οι γονείς μου να πάρω software για το pc).Tα λέμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cplusplas αν γίνετε φτιάξε μια λίστα με τι πουλάς(αν και δεν πρέπει να βρίσκεται εδω) για να επιλέξω και άλλα αν έχεις κάτι ενδιαφέρον.Αυτό χωράει σε cd η dvd?Αν επιλέξω και άλλα θα μου κάνεις μια καλύτερη τιμή αν πάρω 10 προγράμματα ας πούμε θα τα δώσεις 80-90??100? διαθέτω(μου τα έδωσαν οι γονείς μου να πάρω software για το pc).Tα λέμε...

 

ο μόνος που με καταλαβαίνει εδω είσαι συ και κανα δυο άλλοι φιλοι. θα σου γραψω μια λίστα με κάτι σπεσιαλ προγραμματικια που εχω γραψει εγω και μονο γω. χωράνε σε σιντι , δεν ειναι δα και τοσο μεγάλα για να μπαίνουν σε ντιβιντι. το μαιλ μου ειναι georkandy.hotmail.com kai kei ραψε μου το μαιλ σου. δε θα σου χρεωσω ταχηδρομικα εξοδα,αυτα ειναι δικαμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το hello world ήταν το πρώτο προγραμμα που ξεκινισα αλεραστα, ακόμα κει είσαι?

κι εμένα... πριν από 20 χρόνια... αλλά αφού το έφτιαξα κάποτε δεν πρέπει να το πουλήσω; Αντε, 10 ευρώ προσφορά μόνο γιά τους φίλους του insomnia και μαζί δώρο μία καφετιέρα χωρίς την κανάτα και ένας αποφλοιωτής γιά μπάμιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μαιλ μου ειναι georkandy.hotmail.com kai kei ραψε μου το μαιλ σου. δε θα σου χρεωσω ταχηδρομικα εξοδα,αυτα ειναι δικαμου

Κολάς και γραμματόσημο στα e-mail?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μόνος που με καταλαβαίνει εδω είσαι συ και κανα δυο άλλοι φιλοι. θα σου γραψω μια λίστα με κάτι σπεσιαλ προγραμματικια που εχω γραψει εγω και μονο γω. χωράνε σε σιντι , δεν ειναι δα και τοσο μεγάλα για να μπαίνουν σε ντιβιντι. το μαιλ μου ειναι georkandy.hotmail.com kai kei ραψε μου το μαιλ σου. δε θα σου χρεωσω ταχηδρομικα εξοδα,αυτα ειναι δικαμου

 

όχι φίλε μου εδώ κάνεις λάθος, το θέμα μέσα σε 5 λεπτά γέμισε 2 σελίδες.

 

Αυτό σημαίνει ότι υπάρχει ενδιαφέρον για το πρόγραμμα-εφαρμογή σου. ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μαζί δώρο μία καφετιέρα χωρίς την κανάτα και ένας αποφλοιωτής γιά μπάμιες.

 

autos o apofliwths xrhsimopoieitai kai ws malakistra? exw kati filous pou 8a th 8ewrousan xrhsimh! den briskoun fufm sto noumero tous....

 

 

 

File gia to prog endiaferomai ki egw. Fusika mono se ka8ara ellhnika (polutoniko gar)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...