Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Π.χ. Games οn demand: 8 διαθέσιμα στην Ελλάδα, 150+ στη Μ. Βρετανία.

Demos: 130 στην Ελλάδα, 270 στη Μ. Βρετανία

 

Ναι όμως, απο τα 150 της Μ. Βρετανίας δεν μπορείς να κατεβάσεις ούτε ένα, ενώ στο ελληνικό είναι όλα ξεκλειδωμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά για βοηθήστε με λίγο.

Έχω ένα λογαριασμό Games for windows Live, ωραία;

Πήγα κιόλας στο my.xbox.com, τον έκανα και "ελληνικό" (αλλαγή τοποθεσίας), όλα ωραία και καλά.

Σε ένα xbox που έχω λοιπόν στο οποίο ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ mail, πάω να φτιάξω ένα λογαριασμό και να το συνδέσω με το gfwl.

Φτιάχνω λοιπόν ένα προφίλ, του λέω γράψε με στο xbox live, βάζω ένα όνομα και μετά μου ζητάει ένα email (και μάλιστα λέει "enter your email address, if you sign in to services like hotmail or windows live, use that address"). Πάω λοιπόν βάζω [email protected] και pass (αυτά του games for windows live e και αφού το έχω χρησιμοποιήσει και στο xbox για αλλαγή τοποθεσίας, και μου λέει 'this id is used by another gametag" κάτι τέτοιο.

Κοινώς με 2 λόγια.

Έχω λογαριασμό [email protected] δηλωμένο και φτιαγμένο από gamesforwindowslive, κάνω και login στο xbox.com με αυτό. Θέλω να το χρησιμοποιώ και στο xbox για να κάνω login στο xboxlive, να παίζω games (αφού το κάνω gold τελοσπαντων) κτλ κτλ κτλ

Πως το κάνω;

Ευχαριστώ

ΥΓ. Το μήνυμα λέει ακριβώς :

Recover Gamertag

This Windows Live ID is associated with a different gamertag. Enter another Windows Live ID and password.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε AfterForever, δε θες να κανεις create account, θες να κανεις recover gamertag με τα στοιχεια που εχεις δηλωσει για το account σου.

 

Δε χρειαζεται δηλαδη να κανεις καποια συνδεση με το gfwl, ειναι η ιδια υπηρεσια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θελα να σας πω πως τα MS Points οντως ηρθαν μερικες μερες μετα το migration! Μου ηρθε μηνυμα που ειχε 2 codes των 800 MS Points :-)

 

Ειχα ενα αλλο account πoυ δε ειχε πολυ δραστηριοτητα το οποιο εκανα migrate και πηρε 1 code των 800, μια χαρα δηλαδη!

 

Τωρα δε ξερω για ποσο ισχυει αυτη η προσφορα, η ανακοινωση η αρχικη ηταν αρκετα ασαφης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι ακριβώς είναι αυτό privateer?

 

Ο κωδικός που σου βγαζει είναι για να παίξεις το συγκεκριμένο παιχνίδι?

Επεξ/σία από JUST-GAMER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...