Προς το περιεχόμενο

Guild Wars


jkdchamp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το invite που είχες πει πήγα να σε κάνουμε αλλά είσουν σε άλλο guild και δεν γινόταν. Αν μπω αργότερα θα σου δώσω ονόματα των officer να τους κάνεις pm όποτε μπεις για να σε κάνουν invite.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 04:04 ----------

 

Τα ονόματα των officer για invite είναι

Adanizyb Byz

Eladara Ole

King Shanka

 

αν τους βρεις μέσα κάνε pm

 

Αν το θυμηθείς ξανακάνε μου invite, έφυγα από το Guild που ήμουν και σε λίγο θα έρθουν και οι δύο φίλοι μου. Ονόματα:

Fssst Boing (δικό μου)

White Deina

Sweet Melina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Με καταστρεψατε τσογλανια, το κανω install τωρα και παλι :) Δεν θυμαμαι ουτε τι χαρακτηρες εχω ουτε τιποτα. Μαλλον ομως θα ξεκινησω παλι απο την αρχη γιατι δεν θυμαμαι και πολλα. Παιζει να φτιαξω εναν monk-elementalist παντως με το καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με καταστρεψατε τσογλανια, το κανω install τωρα και παλι :) Δεν θυμαμαι ουτε τι χαρακτηρες εχω ουτε τιποτα. Μαλλον ομως θα ξεκινησω παλι απο την αρχη γιατι δεν θυμαμαι και πολλα. Παιζει να φτιαξω εναν monk-elementalist παντως με το καλο.

 

:devil:

 

Καλό κάψιμο μεγάλε!

(γυρίστε τον κι απ' την άλλη να μην μας αρπάξει παιδιά!)

 

Έχω έναν Warrior level 15 που αγωνίζεται μονάχος. Άντε σε καμμιά βδομαδούλα να βρεθούμε... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελάτε power of greece :D μήπως μπορέσουμε και ξαναφτιάξουμε την gvg team. Κάποτε παίζαμε με τους πρώτους και δείναμε σκληρές μάχες. Κάποτε υπήρχε και η hellas team που επαιζε στις πρώτες θέσεις. Περασμένα μεγαλεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω η παλιες αγαπες δεν ξεχνιουνται.....

εγω μπαινω μεσα μονο και μονο για να μιλαω με κανα γνωριμο φιλαρακι και κανα pvp στο random arena.

απο αλλα online games που παιζω μου εχει κολληση το space που ειναι για jump και το παταω περιμενοντας να πηδηξη ο χαρακτηρας μου στο gw .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έχουν στείλει από προχτές invite αλλά μάλλον δεν μπήκατε μέσα ακόμα να την δείτε.

 

Μπήκα την Τρίτη, δεν είδα τπτ.

Τώρα είμαι εκτός... νησιού, αύριο επιστρέφω και θα ξανακοιτάξω. Θα τα πούμε μέσα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...