Προς το περιεχόμενο

Τεχνική υποστήριξη Πλαισίου: 3 λαλούν και 2 χορεύουν


Orestis_G

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re paidia xalarwste ligo me to plaisio exete dei allo katasthma na soy kanei proairetikh allagh? emena moy ekanan moy allaxan cpu pou den eixe tipota epeidh me eixan peisei apo allo magazi oti eixe kati h cpu.entaxei ta paidia den einai kai apsogoi alla skeftite posos kosmos mpainei ekei mesa.egw oloys toys krazw alla aytoi htan oi pio exyphretikoi apo oloys.exei kati h motherboard? efyges gia allagh kateytheian. pios allos sto kanei ayto? mhn ginomaste adikoi. ta mikra magazia na fobaste.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
re paidia xalarwste ligo me to plaisio exete dei allo katasthma na soy kanei proairetikh allagh? emena moy ekanan moy allaxan cpu pou den eixe tipota epeidh me eixan peisei apo allo magazi oti eixe kati h cpu.entaxei ta paidia den einai kai apsogoi alla skeftite posos kosmos mpainei ekei mesa.egw oloys toys krazw alla aytoi htan oi pio exyphretikoi apo oloys.exei kati h motherboard? efyges gia allagh kateytheian. pios allos sto kanei ayto? mhn ginomaste adikoi. ta mikra magazia na fobaste.

 

φίλε, έχεις πάρει χαμπάρι ότι αυτα με τις 'προαιρετικές αλλαγές' θα στα ξαναφορτώσουν? αν όχι σε σένα, σε κάποιον άλλο ανυποψίαστο πελάτη, νομίζεις ότι τα πετάνε?

 

παιδιά στο πλαίσιο ούτε να βιδώσουν μια βίδα δεν ξέρουν!

 

τα turbo-x και τα συναφή made-in-plaisio είναι άθλια!

 

από τιμές είναι επιεικώς απαράδεκτες

 

το μόνο καλό είναι η προθυμία για εξυπηρέτηση (και αυτή όχι από όλους, αλλά από κάποιους φοιτητάκους οι οποίοι είναι λόγω ηλικίας πιο ευαίσθητοποιημένοι σε προβλήματα του πελάτη)

 

αυτά για το πλαίσιο, άλλη μια εταιρεία που ξεφύτρωσε από το πουθενά και έγινε καθεστώς ένεκα απουσίας ανταγωνισμού

 

ξυπνήστεεεε! έπρεπε να τα είχαμε ξεπεράσει ως κοινωνία τα φαινόμενα τύπου πλαίσιο και τύπου πουλιάδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε.

Ο ένας λέει ότι στο πλ@ίσιο είναι άχρηστοι.

Ο άλλος λέει να φοβάστε τα μικρά μαγαζιά.

 

Εγώ λέω να ηρεμήσετε και να αφήσετε τους άσκοπους χαρακτηρισμούς.

Πείτε την εμπειρία σας, πείτε το πρόβλημά σας, όμορφα και ωραία.

Καθώς επίσης, μην καλύπτεστε από την ανωνυμία σας και την πέφτετε σε ανθρώπους ακόμα κι αν έχετε λόγο.

 

Αν είστε μάγκες, γράψτε το ονοματεπώνυμό σας (το πραγματικό) και πείτε "εγώ είμαι αυτός και λέω ότι ο τάδε που δουλεύει στο τάδε μαγαζί είναι βλήμα και δεν ξέρει τι του γίνεται."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί' date=' είναι μαγκιά να λες το όνομα σου? δηλαδή θα έρθει το πλαίσιο να μας κάνει τα τρία δύο? κανα 15χρονο θα σαι μου φαίνεται...

 

σε μένα απευθύνεσαι? λέγομαι Βαγγέλης Τσιτσόπουλος

 

εσύ φιλαράκο δε μας είπες όμως, ο Highlander είσαι?

 

ααααααααααχαχαχαχαχαχχαχα[/quote']

 

Den exo parakolouthisi oli tin sizitisi alla bageli den nomizo pos o highlander ixe kaki prothesi (den einai 15 xronon pantos).

 

I anafora tou onomato mas exei o skopo (Genika milao oxi sto forum) oti stekomaste piso apo ta logia pou leme kai den tha leme ston aera etsi gia na perna i ora mas i gia na disfimisoume kapion.

 

elpizo na min oksinthi parapano to klima aloste koubenta ginete kai den ginete na simfonoume oloi me olous (emena px mou aresei to service tou plaisiou (kathenas me to bitsio tou))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί, είναι μαγκιά να λες το όνομα σου? δηλαδή θα έρθει το πλαίσιο να μας κάνει τα τρία δύο?

Μπορεί να μην σου έκανε τα 3 - 2 αλλά μπορεί να σε έβαζε να τα φάς!

 

κανα 15χρονο θα σαι μου φαίνεται...

Μπορεί. Είναι πολύ έξυπνο να κάνεις νέο nick για να πεις κάτι, όταν δεν έχεις τη μαγκιά (να μην το πω αλλιώς) να το πεις με το παλιό σου.

Δείχνει ωριμώτητα.

 

εσύ φιλαράκο δε μας είπες όμως, ο Highlander είσαι?

Έτσι μου έχουν πει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Simfwnw en merh me ton highlander...einai polu eukolo na krazeis kapoion krimenos pisw apo ena nick gia na to paixeis kai na kairdiseis entypwseis.To dyskolo einai na exeis to mualo na skefteis pws 8a voi8hseis ton eauto sou gia na se voi8isoun ki alloi....auto pou lew apo tin arxh einai pws an den apeu8in8eis sto swsto an8rwpo sigoura de 8a exipireti8eis swsta...kai mi mou peite pws oloi sas pigate sto diey8inti twn plaisiwn pou exete parapona kai de sas eleise to provlima h sas eipe fyge de goustarw na se voi8isw...asxetoi uparxoun pantou kai einai logiko se mia etairia me toso proswpiko na uparxou kai skartoi..to 8ema einai ti kanoume ki emeis apo pleuras mas gia na li8ei to provlima kai to diko mas alla kai katepektash twn allwn.Voi8ame na se voi8w. na anevoume to vouno leei mia parimia...Oso gia ton filo prin pou eipe pws douleuei se antagwnistiki etairia apo auti tou plaisiou...megale kai de sou fainotane...kai 8es na mas peis pws stin etairia pou douleueis esu douleuoun ola roloi kai eiste oloi kai gamw ta paidia e???Tote giati autoi oi "asxetoi" opws les,tou plaisiou se exoun edw kai kati xronia apo katw kai einai prwtoi se ola???kai telos gia kapoion allo filo pou eipe pws to plaisio einai x8esino...Megale den xereis ti sou ginetai...ektos an ennoeis ex8es to 1970...Telos pantwn arketa to analusa to 8ema..apla tyxainei na diavazw arketa periodika kai na episkeptomai arketa katasthmata H/Y ka8imerina kai ektimw pws dikaioume na exw apopsi gia to ti einai xalia kai ti oxi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By the Way, anefera oti to Plaisio exei 2 texnikous kyriws. Giati asxoleiste mono me ton enan? Elpizw tyxaia h epilogh tou enos onomatos apo osous anafer8hkan se ayto, egw den edeiksa poios kai ti sygkekrimena...

 

Όχι, δεν ήταν καθόλου τυχαία η επιλογή... Ο Κυριάκος είναι ο "παλιός" εκεί, τον θυμάμαι εδώ και 5-6 χρόνια, γι αυτό και ξέρω τι βεληνεκούς είναι.

Και για να μη λέτε ότι μπορεί να είμαι ανταγωνιστής ή οτι δυσφημίζω το Πλαίσιο, σας είπα και επαναλαμβάνω πως στο Πλαίσιο της Αγίας Παρασκευής, γύρω στο 2001 δούλευε ένας από τους καλύτερους τεχνικούς που έχω δει, ο Ηλίας, ο οποίος και πήρε μεταγραφή για τα "κεντρικά" της Στουρνάρη, απ'ότι έμαθα.

Το να γράψω το όνομά μου το θεωρώ άσκοπο` ρίξτε μια ματιά από πότε είμαι στην Insomnia, νομίζω αρκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι' date=' δεν ήταν καθόλου τυχαία η επιλογή... Ο Κυριάκος είναι ο "παλιός" εκεί, τον θυμάμαι εδώ και 5-6 χρόνια, γι αυτό και ξέρω τι βεληνεκούς είναι.

Και για να μη λέτε ότι μπορεί να είμαι ανταγωνιστής ή οτι δυσφημίζω το Πλαίσιο, σας είπα και επαναλαμβάνω πως στο Πλαίσιο της Αγίας Παρασκευής, γύρω στο 2001 δούλευε ένας από τους καλύτερους τεχνικούς που έχω δει, ο Ηλίας, ο οποίος και πήρε μεταγραφή για τα "κεντρικά" της Στουρνάρη, απ'ότι έμαθα.

Το να γράψω το όνομά μου το θεωρώ άσκοπο` ρίξτε μια ματιά από πότε είμαι στην Insomnia, νομίζω αρκεί.[/quote']

Το πλ@ίσιο είναι ανταγωνιστής μου.

Απλά θεωρώ ανάρμοστο να δέχεται ο κάθε ένας επιθέσεις μόνο και μόνο επειδή έχουμε τρόπο να κρυφτούμε πίσω από μία IP.

 

Θεωρώ ότι πρέπει να είμαστε δίκαιοι.

Ότι δεν θέλεις να σου κάνουν, μην το κάνεις και μην το επικροτείς όταν το κάνουν οι άλλοι.

Δεν απευθύνομαι σε εσένα, αλλά γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πολύ το χοντρύνατε το παιχνίδι, ε...Εγώ το μόνο που έχω να πω ότι οι Κυριάκηδες είναι τα καλύτερα παιδιά!

 

 

Και κάπου εδώ τελειώνει το πανηγυράκι σας άδοξα: THREAD LOCKED!!!

 

 

 

 

Φτουυυυυ!Ξέχασα ότι δεν έχω μπει με τον mod λογαριασμό μου!Κάτσετε ν' αλλάξω και θα σας συγυρίσω εγώ...

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ligo asxeto alla mou irthe me auta pou diabazw) na pw ki egw mia idea? giati osoi exete ena topiko magazi den ftiaxnete ena topic pou na anaferete pou vrisketai (perioxh klp) kai osoi apo emas exoume kapoio provlima na apeuthinomaste se esas. insomniac allileggyh!!! na kanete kai kamia kalh timh etsi???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ligo asxeto alla mou irthe me auta pou diabazw) na pw ki egw mia idea? giati osoi exete ena topiko magazi den ftiaxnete ena topic pou na anaferete pou vrisketai (perioxh klp) kai osoi apo emas exoume kapoio provlima na apeuthinomaste se esas. insomniac allileggyh!!! na kanete kai kamia kalh timh etsi???

Στο παρελθόν, στο [email protected] είχε γίνει κάτι ανάλογο.

Αναφέρθηκε κάποιο νέο κατάστημα που είχε ανοίξει και κάποιοι users έγιναν πελάτες του.

Το αποτέλεσμα ήταν ότι μετά από λίγο καιρό, άρχισε μία διαμάχη μεταξύ κάποιων user και του καταστήματος, γιατί ο ένας είναι κάψει μία μητρική και την ήθελε καινούργια, γιατί ο άλλος δεν είχε την αναμενόμμενη εξυπηρέτηση κλπ.

 

Ξέρεις πόσο άσχημο ήταν να βλέπεις post με το δε κατάστημα να προσπαθεί να κερδίσει με το μέρος του το "κοινό" και ο/οι user/users να προσπαθούν να βρουν το δίκιο τους;

 

Δεν ξέρω, αλλά ούτε με ενδιαφέρει αν έφταιγε το κατάστημα ή οι πελάτες, αλλά ήταν πολύ άσχημη εικόνα και για το forum και για το κατάστημα, αλλά και για τους πελάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πολύ το χοντρύνατε το παιχνίδι' date=' ε...Εγώ το μόνο που έχω να πω ότι οι Κυριάκηδες είναι τα καλύτερα παιδιά!

 

 

Και κάπου εδώ τελειώνει το πανηγυράκι σας άδοξα: THREAD LOCKED!!!

 

 

 

 

Φτουυυυυ!Ξέχασα ότι δεν έχω μπει με τον mod λογαριασμό μου!Κάτσετε ν' αλλάξω και θα σας συγυρίσω εγώ...

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Θυμασαι ρε που καναμε ''κοντρα'' σε ενα thread ποιος θα κανει το τελευταιο ποστ πριν κλειδωθει?Πολυ γελιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...