Προς το περιεχόμενο

Duke Nukem Forever


HellasVagabond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 548
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αντί να ασχολούνται με κάφρικα video καλά θα ήταν να το ολοκληρώσουν επιτέλους. Και στην ανάγκη αν είναι να το δώσουν στην κυκλοφορία συντομότερα χαλάλι να μην περιέχει και τόσο σημαντικά "features" όπως αυτό που είδαμε στο τελευταίο video.....

 

(Κατι μου λέει οτι τελικά ένα καλό animation θα είναι παρά παιχνίδι με ενδιαφέρον gameplay - πολύ scripted καταστάσεις βλέπω-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν είναι να κυκλοφορήσει τον Ιούνιο, θα έλεγα με σχετική ασφάλεια ότι το παιχνίδι το έχουν ολοκληρώσει ουσιαστικά και είναι σε τελική testing φάση και bug fixing.

Νέα features δεν νομίζω να βάλουν την τελευταία στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ι smell the new Daikatana... :rolleyes:

Το μονο που θα σωσει την εμπορικη επιτυχια αυτου του παιχνιδιου ειναι η νοσταλγια,η περιεργια,το attitude του Duke και η over the top καφριλα.

Κατα τα αλλα δεν εχω δει τιποτα μεχρι τωρα που να με κανει να πιστευω οτι τους πηρε 12+ χρονια για να φτιαξουν τον συγκεκριμενο τιτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μη χρειαζονται 12 χρονια για να φτιαξουν ενα τιτλο. Απλα , αμα εχεις ξεμεινει απο ιδεες, αμολας εκει περα ενα τιτλο απο τα παλια ,βαρας και ενα special edition με μινιατουρες και νεροπιστολα, και πανε και τα αγοραζουν σαν τα ψαρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

χαχαχα, φοβερο, εχει τα ιδια γραφικα του '98 . Θα πεσει πολυ νοσταλγια!

 

μωρέ μπράβο γραφικά που είχαμε το 98!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...