Προς το περιεχόμενο

Transformers THE MOVIE !!


prive_pt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε καλά, το ξέρω πως αυτούς δε τους νοιάζει. Δεν τρελλάθηκα ακόμη να νομίζω πως αν τους κακολογήσω θα πάθουν κατάθλιψη :P Αλλά εμένα που δεν έβγαλα δεκάρα (αντίθετα πλήρωσα κιόλας), με νοιάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 308
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Moderators
Διαφήμιση για τη νέα Camaro;

 

Βασικά διαφήμιση για όλα τα οχήμα ήταν βασικά. :P

General Motors και σία. Και το "αρχίζω να γίνομαι πολύ κλασσικό" F-22 ας πούμε.

 

Πάντως μπορεί να είναι όσο "boxy" όσο δεν παίρνει, αλλά θα σας χάλαγε ένας τέτοιος Optimus Prime;

 

War Within, Pre-earth form από Dreamwave

http://images.wikia.com/transformers/images/9/9e/Optronix_optimus.jpg

 

Νέα comics Generation 1 (ουσιαστικά reboot της ιστορίας), Pre-earth Form από IDW

http://images.wikia.com/transformers/images/f/fa/IDWOptimus.jpg

 

Ναι, δεν είναι η γήινη μορφή, αλλά λέμε τώρα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για όσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν την ταινία σε dvd, το play.com την έχει βγάλει σε limited time offer, με 9,99 λιρες (= 15 euro) ενώ η κανονική τιμή θα είναι 19.99 (= 30 εουρος).

 

Eπίσης, θα κυκλοφορήσει και άλλη μια έκδοση με 2 δίσκους στην τιμή των

15.99 (=25 Ε) για όσους κάνουν preorder, ενώ η τιμή στην κανονική ημερομηνία κυκλοφορίας θα είναι 24.99 (=36 Ε).

 

Η μαλακία είναι ότι και στις 2 περιπτώσεις, δεν αναγράφεται τι περιλαμβάνει η κάθε έκδοση, φαντάζομαι αυτή με τους 2 δίσκους θα είναι φορτωμένη με πολλά, πολλά, πολλά xtras. Προσωπικά, είμαι σε δίλημμα !

 

Oσοί πιστοί, κλικάρετε !

 

SImple edition

2-Disc edition

 

Υ.Γ. Και για τους hardcore fans της σειράς, υπάρχει το Transformers: The Ultimate Edition σε blu-ray!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
E λοιπόν, ό,τι να ναι. Άκου εκεί troll. Εμένα πάλι μου φαίνεται ότι για κάποιο λόγο η ταινία σε ενθουσίασε πολύ (δε με αφορά) και χαλιέσαι από όποιον τη σχολιάσει αρνητικά. Κράτα την άποψη σου και πίστευε ό,τι θες. Και αφού το είδες και απο τα χίλια μέτρα, εγώ μετά ό,τι και να πω περισσεύει.

 

Δεν μου άρεσε η ταινία και εξήγησα γιατί, και κατα τη γνώμη μου δε είχε να κάνει καθόλου με την ποιότητα της εικόνας που είδα. Είναι η άποψη μου και αν την άφηνες ασχολίαστη, ούτε που θα με έβλεπες να απαντώ ξανα σε αυτό το topic. Κάνε όπως καταλαβαίνεις.

 

 

Kaneis poly megalo lathos. esena gia kapoio logo den sou arese prin thn deis kan. den exo problhma me epeixhrhmata kapoios na mou pei pos den tou arese, alla to oti thn eida thn teneia se cam rip e epeidh htan to transformers eno kanonikes teneies ths blepo sosta simenei oti esy isoun prokateleimenos me thn teneia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

dsc00057xh5.jpg

 

HELL YEAH

 

dsc00052sx8.jpg

 

dsc00055ic8.jpg

 

HELL YEAH :mrgreen:

 

Καλύτερης ποιότητας εικόνες αφού συνδέσω το XBOX360 HD-DVD στο PC... το οποίο θα αργήσει γιατί μας γ@μησε το protection του TF...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...