Προς το περιεχόμενο

Sexiest Contemporary Actress aka Miss SCA


Akujin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[offtopic] Νομίζω πως αν ήσουν στη θέση μου θα πήγαινες (και εννοείται ήταν τζάμπα). Τραγούδια δεν πρόσεξα καθόλου πάντως να σου πω γνώμη και η Μενούνος δεν μου άρεσε [/offtopic]

 

Όπως ανέφερα και πιο πάνω αν πραγματικά έληγε σήμερα και δεν το είχα δει μην το σκέφτεστε να δώσετε παράταση. Θα έχουμε μπλεξίματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Poly kalo re file...:mrgreen: :mrgreen:

Ontws' date='loool,tremw,xoxoxo[/quote']

 

 

etsiiiiiiiii na tremoume thn scarlett :D :D

kai ksereis tora h angelina pou egine epitelous mhtera tha exoun kremasei ta vyzia, tha exoun pesei oi koloi xalia tha exei ginei..

Eno to scarletaki mpoumpoukaki :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και δεν κατάλαβα αν τελικά παίζουν όλα:

 

BATTLE#53

(31)Kate Beckinsale VS (2)Angelina Jolie ----> Angelina Jolie: πολύ καλή η Kate, αλλά όχι και κάτι τόσο ιδιαίτερο...

 

BATTLE#54

(57)Scarlett Johansson VS (29)Jessica Biel ------ Biel μια και η άλλη δεν είναι κάτι που είναι δύσκολο να δεις μετά από μια βόλτα στο κέντρο...

 

BATTLE#55

(34)Keira Knightley VS (59)Uma Thurman ----> Αν και λίγο φλατ, τα χείλη της Keira με τρελλένουν.

 

BATTLE#56

(55)Rebecca Romijn VS (38 )Laetitia Casta Την Ρεμπέκα φυσικά, μια και την έχω δει από κοντά και ήταν και συγγενής κάποια στιγμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic] Νομίζω πως αν ήσουν στη θέση μου θα πήγαινες (και εννοείται ήταν τζάμπα). Τραγούδια δεν πρόσεξα καθόλου πάντως να σου πω γνώμη και η Μενούνος δεν μου άρεσε [/offtopic]

 

Όπως ανέφερα και πιο πάνω αν πραγματικά έληγε σήμερα και δεν το είχα δει μην το σκέφτεστε να δώσετε παράταση. Θα έχουμε μπλεξίματα.

 

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1143918&postcount=1117

 

ό,τι πει ο dim τελικά. εγώ δεν έχω πρόβλημα

 

τώρα πάω για νάνι πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, οκ, be mainstream. Follow the herd.

Τρώτε χάμπουργκερ, πεινάτε για σιλικόνη.

 

Ε... Να διαλέγεις τους συμμάχους σου καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ό' date='τι πει ο dim τελικά. εγώ δεν έχω πρόβλημα

 

τώρα πάω για νάνι πάντως[/quote']

Αφού είναι τόσοι πολλοί που δεν πρόλαβαν, ας τα αφήσουμε όλα ανοιχτά μέχρι τα μεσάνυχτα της Παρασκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είναι τόσοι πολλοί που δεν πρόλαβαν, ας τα αφήσουμε όλα ανοιχτά μέχρι τα μεσάνυχτα της Παρασκευής.

 

then Friday it is....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δύο βλάκες που ψηφίσαν αργά πρέπει να περιμένουμε τώρα :)

Τώρα θα είχαμε προημιτελικούς. Ας ψηφίσει και κανένας άλλος από τους 15 τουλάχιστον που μένουν για να συμπληρώσουμε την 60άδα που είχαμε φτάσει στις προγούμενες μάχες.

Θα δω ποιοι είχαν ψηφίσει την προηγούμενη φορά και δεν ψήφισαν τώρα. Θα τους απαγορεύσουμε να ξαναψηφίσουν εδώ αφού αυτοί ήταν σίγουρα στημένοι και βαριούνται τώρα να ψηφίσουν ξανά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...