Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι ψιλοζορικο!Βασικα φορα τα καλυτερα σου οπλα,να κανεις οσο πιο μεγαλη ζημια μπορεις,και να τρεχεις συνεχεια γυρω απο τον Τιτανα Τυφωνα(Typhon) καποια στιγμη αν θυμαμαι καλα σταματαει για να φορτωσει δυναμη τοτε πρεπει να τον χτυπας αλυπητα και ξανα τρεξιμο!Ετσι τον σκοτωσα εγω με μια Dreamkiller που ειχα ...Αφου σκοτωσεις τον Τυφωνα το παιχνιδι τελειωνει!Εαν εχεις εγκατεστημενο και το expansion Immortal Throne συνεχιζει και πας στον Αδη (Hades) ακομη ενα κεφαλαιο δηλαδη εχεις τελειωσει Ελλαδα.Αιγυπτο,Ασια.Ολυμπο(μονο για να σκοτωσεις τον Τυφωνα),και το τελευταιο κεφαλαιο ο Αδης(Ηades)!Θα ηθελα να σου ζητησω αν μπορεις να μου στειλεις τα saves σου γιατι σε ενα φορματ τα εχασα.Βρισκονται στα -εγραφα μου-Titan quest(ολος ο φακελος)-αντιγραφηΕπικοληση καπου στην επιφανεια εργασιας -αποστολη!το mail μου ειναι [email protected] Ευχαριστω εκ των προτερων!!!Επισης οποιος αλλος εχει save και μπορει να μου στειλει ειναι ευπροσδεκτα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρέπει να σπάσεις τα αγάλματα που είναι στα άκρα της αρένας, έτσι ώστε να μην μπορεί ο Typhon να πάρει τη δύναμη των Θεών που αναπαραστούν. Είναι ψιλοζόρικο.

[/QU

 

και πως τα σπας??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vasika opws kai sto Diablo etsi kai edw , gemise to inv sou me kamia 60-ara boukalakia, exeis den exeis aspida de kanei megalh diafora.

Kane kyklous gyro apo ton typhoon, kai otan stamata ta ksorkia (kathe 10 defterolepta or more ) plhsiase ton vara ton 1-2 , tha se varesei k aftos,

pineis to boukalaki sou, shkwnei aftos ta xeria pshla gia na riksei tis petres,

tote esy kaneis enan eligmo ths apofevgeis k tou xwneis kapaki alles 2-3

spathies k ligo ligo tha ton fas, peta k magika an exeis , guardians me kana boost addon spell.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιιιγο ασχετες ερωτησεις με το τοπικ, αλλα σχετικες με το παιχνιδι, σορρυ απο τον τοπικ σταρτερ.

 

Ξεκινησα χτες το παιχνιδι και εφτιαξα εναν rogue και στο 2ο Mastery διαλεξα Defensive. Με τι αλλο ταιριαζει ο Rogue και γενικα πως πανε περιπου τα Masteries?

Επισης πως γινεται (αν γινεται) να βαλει καποιος 2 σπαθια? Μονο σπαθι και ασπιδα μπαινει στον rogue μεχρι στιγμης (lvl 8). Απο οτι καταλαβα ο rogue χρειαζετε fast-very fast σπαθια για να ειναι αποτελεσματικος, ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πως τα σπας??

 

Tί εννοείς, πώς τα σπας :shifty:ι

Πηγαίνεις δίπλα στα αγάλματα, κάνεις click, και τα βαράς μέχρι να χάσουν την ενέργεα τους. Δηλαδή, να διαλυθούν.

Κάθε άγαλμα που θα καταστρέφεις, θα σταματάει να δίνει δύναμη στον Typhon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γνωρίζει κανείς γιατί δεν μπορώ να κάνω enhance/enchant κανένα item κανενός χρώματος?? Έχω δοκιμάσει σε κίτρινα, λευκά, πράσινα κλπ αλλά τίποτα. Κοντά στην αρχή μόνο κατάφερα να κάνω ένα enchant σε ένα κίτρινο poisonous staff και σε κάποια bracelets και από τότε τίποτα! Έχετε καμιά ιδέα;

 

----Άκυρο, βρέθηκε το πρόβλημα----

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλημερα σας.

Παιζω το παιχνιδι αυτο εδω και 2 χρονια. Ειχα την πρωτη εκδοση και τωρα παιζω το Immortal throne το κακο ειναι οτι εδω και 2 χρονια δεν εχω κανει 1 ολοκληρωμενοι στολη!!! Απλα κομματια απο διαφορες στολες. Απο αλλες εχω το κρανος απο αλλεσ τισ περικνιμηδες κ.τ.λ. Υπαρχει καποιοσ τροπος για να τις συμπληρωσω??

Το ιδιο γινεται και με το Ιmmortal τωρα μου βγαζει αυτα τα 'μοβ' και τιποτα συμπληρωμενω...

Υπαρχει λυση για να ανεβω ευκολα level?? Ή να συμπληρωσω τις 2 δυναμεισ που εχω??

Υπαρχουν κωδικοι γιαυτα???:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στολη σετακι κανεις αμα φτιαξεις δικο σου χαρτη και του βαλεις οτι θες και μετα μεταφερεις τον χαρακτηρα στο campaing αλλα θελει δουλεια μεχρι να μαθεις να το κανεις. Kωδικοι δεν υπαρχουν αλλα υπαρχουν trainers που μπορεις να βρεις που κανουν την δουλεια των κωδικων.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο που ειπα ναι πρεπει να μαθεις και το προγραμμα και αμα δεν ασχολεισε και πολυ με τετοια πραματα αστο καλυτερα τσαμπα θα παιδευτεις.Η δευτερη λυση ειναι πιο απλη απλα ψαξε να βρεις ενα trainer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μόλις τελείωσα το TITANS QUEST και τοποθέτησα το IMMORTAL THRONE.

Αντιμετωπίζω τα εξής προβλήματα :

1. Μόλις πάω να το ξεκινήσω με πάει ξανά απο την αρχή στο titan quest και οχι στο Immortal Throne.

2. Αφού κάνω κόπυ όλα τα αρχεία του TITAN QUEST στο αρχείο του IMMORTAL THRONE το παιχνίδι ξεκινά κανονικά αλλα δυστυχώς δεν μπορώ να πάρω αντικείμενα τα οποία είναι πεσμένα κάτω πχ όπλα αντιπάλων ή μαγικά φίλτρα.

 

Τί μπορώ να κάνω μπορεί κανένας να μου πεί ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
Γεια σας. Εχω το Titan Quest Immortal Throne και στο τελείωμα της εγκαταστασης μου βγαζει σφαλμα το TQupdater.exe. Καμια ιδέα?

 

Αν θυμάμαι καλά.... για να εγκαταστήσεις το Immortal Throne θέλει να έχεις το τελευταίο patch στο Titan Quest.

Εσύ το έχεις βάλεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε και παιζει... με τον φιλο μου ομως καναμε hamachi server και θελουμε να παιξουμε lan. το προβλημα ομως ειναι οτι δεν μπορει να δει το game που κανω ή κανει με αποτελεσμα να μην μπορουμε να παιξουμε.

καμια ιδεα γυρω απο αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπών...

Πρέπει να πάρεις ip του hamachi.

 

Οι διαδικασίες που πρέπει ο κάθε ένας να κάνει είναι οι εξής!:

- ανοίγεις το hamachi και περιμένεις να συνδεθείς.

-πάς start --> my network places --> my network connections --> και κάνεις disable την σύνδεσή σου.

-Τρέχεις το TQ και κάνεις Multiplayer HOST game έτσι ώστε να πάρεις την ip του hamachi (Αναγράφεται πάνω πάνω)

-κάνεις ελαχιστοποίηση και κάνει πάλι τη σύνδεσή σου Enable.

-Μεγιστοποίηση TQ και είσαι έτοιμος.

 

 

Άν θέλεις να συνδεθείς σε άλλον πατάς cancel και join game μετα!

 

καλό λιώσημο!

Αυτά!

 

εμείς έτσι έιχαμε παίξει πάντος.άν δέν τα καταφέρεις ψάξε Google κάτι σαν "Titan quest hamachi"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...