Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα σχετικά με γατάκι.


Wolfidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

( και αν δεν την βγάλει μέχρι αύριο? )

 

Πάρε τότε και μια δεύτερη γνώμη απ' τους κτηνίατρους που σου έστειλε ο φίλος.

 

Εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά γιατί είναι πολύ άσχημο να χάνεις το ζωάκι σου. Έχω χάσει και μάλιστα με μεγάλη ταλαιπωρία του ζώου και ξέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδια ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Του έκανα κλίσμα τελικά και ξελαμπικάρισε.... (πιστεύω ειναι καλύτερα απο υπόθετο)

το τι σκατό έβγαλε δεν λέγετε...είχε στουμπόσει το καημένο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε c Wolfidi πολύ αηδία το τοπικ.. δε μπορεί κανένας mod να το σουτάρει? ή τουλάχιστον να γράφει στον τίτλο τι αηδία περιμένει όποιον το διαβάσει...

περαστικά στο γατί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε c Wolfidi πολύ αηδία το τοπικ.. δε μπορεί κανένας mod να το σουτάρει? ή τουλάχιστον να γράφει στον τίτλο τι αηδία περιμένει όποιον το διαβάσει...

περαστικά στο γατί

περιμενε, σε λιγο θα ανεβάσω και φωτογραφίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχάς ο γιατρός που το παώ δουλεύει αυστήρα σε οράριο καταστημάτων και βάλε. Στις 1:30 ή 2:00 αν θυμάμαι καλά το κλείνει και ανοίγει πάλι το απόγευμα. Καλά μιλάμε δεν κάθεται λεπτό παραπάνω. Τώρα δεν ξέρω τι ώρα θα ανοίξει, 5:30 - 6:00 ? Για αυτό ρώτησα αν ξέρει κανείς κανέναν άλλο γιατρό, μπας και....

 

 

η κατασταση ισως να ειναι και τραγικη για το γατακι,,για αυτο εαν δεν βρισκεις τον κτηνιατρο του,παρε τηλ στο 11888 και ζητα τηλ απο κτηνιατρο στην Πευκη,θα βρεθει!!!Επισης υπαρχει στο Πικερμι νοσοκομειο ζωων το καλυτερο κ μεγαλυτερο στην Ελλαδα κ ειναι 24h open!:-D

Παντως στην απλουστερη μορφη,μπορει να ειναι ανεμογκαστρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κορυφη το τοπικ' date='

παντως υπαρχει μια κρεμα που την δινεις στην γατα την εποχη που μαδαει για να μην εχει προβληματα δυσκοιλιωτητας...[/quote']

την αγόρασα σήμερα αν και του έδινα χορταράκι... επίσης έχω αλλες δυο γατες με πολύ τρίχωμα και τον τελευταίο καιρό τους είχε κοπεί η όρεξη και προφανώς και αυτές θα έχουν τριχόμπαλες. Ειδικά σε αυτές είχα αμελήσει να τους δίνω χόρτο… ασε που δεν τις βουρτίζω ποτέ... καλα μιλάμε πρέπει να έχουν να χέσουν κάνα μηνα!!! lol!!! Τώρα πιστεύω να στανιάρουν κι αυτές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου ειπαν πως θα την δινεις; την απλωνεις πανω σε ενα απο τα μπροστινα ποδια του και εκεινο την γλυφει για να καθαριστει.

 

πανε πανω απο 7-8 χρονια απο τοτε που ειχα γατα αλλα μου εμεινε

βιωμα τελικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφτίλα μαύρη κατάντησε αυτό το μπλα μπλα ρε παιδιά, ήμαρτον! Μπαίνω με όρεξη να διαβάσω τίποτα για η/υ και κοιτώντας τα Νεα Θέματα βλέπω SOS δίπλα από το γατί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...