Προς το περιεχόμενο

Kαλύτερο support για φορητούς στην Ελλάδα;


Eusebius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ti les more .......pistebeis oti milao sobara....xaxa :)

 

les kai i othoni tha itan mono to problima an tha borouse kapios na ftiaksei..!!!!

 

Aplos ginete sixna sizitiseis peri eterion exoun akoustei xiliades fores ta idia pragmata e kai eipa na grapso kati allo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μια πρόχειρη σύνοψη σε πίνακα μέχρι το μήνυμα #24.

 

Υπόμνημα:

 

2 -- Καλή υποστήριξη

1 -- Αδιάφορη υποστήριξη ή «καλή παλιά' date=' δεν ξέρω τώρα»

0 -- Κακή υποστήριξη

 

laptopsupportinsomnia0606088xo.png

 

λάθος hp 0 και παρακάτω οσο πάει. Χειρότεροι και απο acer και sony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CyberDreamer[/b'], αυτό που λες ισχύει και στην Ελλάδα; Έχεις προσωπική εμπειρία; Μπορείς να δώσεις κανένα στοιχείο παραπάνω;

 

yes! 4 meres - xalasmeni othoni αλλάξανε όλο το notebook! :-D

 

ps: πρέπει όμως να βάλεις στον τιτλο του forum και την ASUS γιατί έτσι κάνενας δεν θα μπεί να ψηφίσει για ASUS... και από τι ξέρω υπάρχουν πολλοί fan! Βάλε και Packard Bell με ενδιαφέρει η αξιολόγηση τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+Πιστεύω ότι αδικείται η Fujitsu... έχει καλό Service... αλλά υπάρχει ένας διαχωρισμός ...τα Lifebook έχουν καλύτερο από όλα τα άλλα μοντέλα...

 

Acer .......το χάλι...

HP.... έτσι και έτσι...

Toshiba... σχεδόν σαν την Asus

DELL... χμμ..

TrbX... γκουχου γκουχου ΠΛΑΙΣΙΟ... γκουχ

Sony... 0 0 0 0 0

Lenovo..IBm δλδ... χμμμμμμ μπαααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω Toshiba Satellite 2,5 χρόνια και χρειάστηκα 2 φορές το service της IDEAL. Η εξυπηρέτηση είναι εντός 4-5 ημερών (για συνήθη περιστατικά) ή μπορείς (αν σε συμφέρει ...οικονομικά) να το έχεις εντός 1-2 ημερών με επιπλέον επιβάρυνση! Βέβαια, αν είναι κάτι πολύ απλό μπορούν να το φτιάξουν και την ίδια στιγμή. Έτυχε να χρειαστώ αντικατάσταση σε πλήκτρο του πληκτρολογίου μου και μου το άλλαξαν εκείνη την ώρα. Γενικά υπάρχει προθυμία και καλή διάθεση. Μόνο στις τιμές είναι κάπως ... αλμυροί :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+Πιστεύω ότι αδικείται η Fujitsu... έχει καλό Service... αλλά υπάρχει ένας διαχωρισμός ...τα Lifebook έχουν καλύτερο από όλα τα άλλα μοντέλα...

 

Acer .......το χάλι...

HP.... έτσι και έτσι...

Toshiba... σχεδόν σαν την Asus

DELL... χμμ..

TrbX... γκουχου γκουχου ΠΛΑΙΣΙΟ... γκουχ

Sony... 0 0 0 0 0

Lenovo..IBm δλδ... χμμμμμμ μπαααααααα

 

 

έχεις πάρει μηχανήματα απο όλες αυτές τις εταιρείες...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ps: πρέπει όμως να βάλεις στον τιτλο του forum και την ASUS γιατί έτσι κάνενας δεν θα μπεί να ψηφίσει για ASUS... και από τι ξέρω υπάρχουν πολλοί fan! Βάλε και Packard Bell με ενδιαφέρει η αξιολόγηση τους!

Συμφωνώ. Θα ήθελα κι εγώ έναν γενικότερο τίτλο, μόνο που δεν μπορώ να τον αλλάξω τώρα. :( Μόνο οι mods μπορούν.

 

Ο πίνακας/σύνοψη είναι στο πρώτο ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις πάρει μηχανήματα απο όλες αυτές τις εταιρείες...???

 

Δυστυχώς λόγω δουλειάς εχω πάρει σχεδόν απ όλα (δηλαδή όλα αυτά και κάτι παραπάνω)...

 

Δυστυχώς γιατί είδα και τα καλά είδα και τα άσχημα όλων των εταιριών...

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TurboX χωρίς πολλά πολλά. Εχω αλλάξει 2 μέχρι στιγμής και ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα. Μια φορά που χρειάστηκα κάτι και το πήγα για service, τα παιδιά ήταν άψογα και με εξυπηρέτησαν κατευθείαν. Επίσης πλέον το Πλαίσιο έχει 4ωρο service, κάτι που δεν πρόκειται να το βρούμε πουθενά αλλού. Πρακτικά αυτό σημαίνει οτι οποιοδήποτε πρόβλημα και αν έχει το laptop (είτε είναι εντός εγγύησης η εκτός) επιδιορθώνεται το πολύ σε 4 ώρες. Αυτό (για μένα προσωπικά) αποτελεί απο μόνο του λόγο επιλογής του TurboX απο οποιαδήποτε άλλη μάρκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχοντας περάσει απο όλες τις μάρκες φορητών που αναφέρετε θα τα κατέταζα ως εξής:

Sony....1

Fujitsu.....1

Toshiba....2

Acer........0

IBM......δεν ξέρω γιατί δεν χρειάστηκε ποτέ ούτε σε μένα ούτε σε κανένα γνωστό παρόλο που είχα 3 απο αυτά

HP........1

Asus......2

Packard Bell Όμοια με IBM Δεν ξέρω δεν απαντώ

και τέλος επειδή το ξεχάσαμε...

Vero Notebook......2

Για τα Turbo-X και τα Multirama Notebook δεν μπορώ να ξέρω αλλά δεν τα πολυεμπιστεύομαι σαν φορητά ( όχι σαν service )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...