Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

(είναι ιδέα μου ή σβήσανε όλα τα posts που είχανε σχέση με γνωστό ελληνικό τορεντοσάιτ? )

 

Μέχρι 208 kb/s έχω πιάσει, για παραπάνω συνεχίζω τα πειράματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(είναι ιδέα μου ή σβήσανε όλα τα posts που είχανε σχέση με γνωστό ελληνικό τορεντοσάιτ? )

 

Δεν είναι ιδέα σου, ελπίζω να πήραν και καμιά προειδοποίηση αυτοί που τα δημοσιεύσανε γιατί είναι πολύ λεπτά δεδομένα αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stin Terpsithea pou aniko exoun gini anavathmisis se polous gnostous mou, se emena tipota.... :(

και σε εμένα τπτ ακόμα(τερψιθέα και εγώ)...ξέρει κανείς πόσα dslam έχει η τερψιθέα ?

p.s ο poulinos γιατί έφαγε ban?!?! :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]Χρήστες σαν τον Poulino είναι μετρημένοι στα δάχτυλα εδώ μέσα! Ο άνθρωπος έχει προσφέρει τεράστια βοήθεια σε όλους μας. Όσοι όμως πρόλαβαν να δουν τα μηνύματα που διαγράφηκαν θα κατάλαβαν γιατί. Νομίζω ότι ήταν αυτός που έδωσε κάποιο link που δεν έπρεπε.[/offtopic]

 

Κατά τ'άλλα έχω να παρατηρήσω ότι το downtime της πιλοτικής γραμμής είναι μηδενικό προς το παρόν, δεν έχει πέσει εδώ και 3 μέρες και μπορούμε να ελπίζουμε για καλύτερα. Θεωρητικά αν δουν ότι πάει καλά το πράγμα θα μπορούσαν μέσα στο καλοκαίρι να συμπεριλάβουν και άλλες περιοχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]Χρήστες σαν τον Poulino[/b'] είναι μετρημένοι στα δάχτυλα εδώ μέσα! Ο άνθρωπος έχει προσφέρει τεράστια βοήθεια σε όλους μας. Όσοι όμως πρόλαβαν να δουν τα μηνύματα που διαγράφηκαν θα κατάλαβαν γιατί. Νομίζω ότι ήταν αυτός που έδωσε κάποιο link που δεν έπρεπε.[/offtopic]

 

[offtopic]Εγώ στενοχωρήθηκα γιατί το "έφαγε" το ban για να βοηθήσει εμένα,αλλά του είπα ρε γμτ να μου το στείλει με pm....Σίγουρα το είδατε....:-? :-?

Πάντως ήταν πολύ αυστηρή η αντιμετώπισή του...Δεν μπορούσε να σβήσει τo μήνυμά του ο moderator χωρίς να του κάνει ban???ΤΕΣΠΑ....[/offtopic]

 

Κατά τ'άλλα έχω να παρατηρήσω ότι το downtime της πιλοτικής γραμμής είναι μηδενικό προς το παρόν' date=' δεν έχει πέσει εδώ και 3 μέρες και μπορούμε να ελπίζουμε για καλύτερα. Θεωρητικά αν δουν ότι πάει καλά το πράγμα θα μπορούσαν μέσα στο καλοκαίρι να συμπεριλάβουν και άλλες περιοχές.[/color']

 

Μακάρι......:-| :-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic

 

ban o poulinos?? ma kala ego pou imoun. einai ena apo ta pio energa kai sobara meli edo mesa pos tin patise re gmt!!:( gia poso kairo paidia kserete?

 

an kai eimai kata ton diakriseon o poulinos logo tou poso exei prosferei se afto to forum (kai dedomenou oti sigoura gnorizei tous kanones kai oti ekane to ekane kata lathos pano stin viasini tou) pistevo pos prepei na arthi i apagorefsi pros afton sintoma.

 

kai min nomizete oute kolitos mou einai oute tpt. oute kan sto msn den ton exo epafi mono apo ta post edo ton ksero.

 

edit eftixos tha einai pali konta mas sintoma ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πραγματικότητα είναι ότι δεν θα γίνει αναβάθμιση σε όλα τα τηλέφωνα που είναι στα dslam της ανακοίνωσης...

 

Σε πρόσφατη επικοινωνία με το 121.. ενώ η συζήτηση ξεκίνησε με το.... είστε στο ΝΥΜΑ/ΑΡΗΣ , οπότε θα γίνει αναβάθμιση στην γραμμή σας, τελείωσε με το.... έχετε δίκιο... το τηλέφωνο σας, δεν ανήκει σε αυτά που θα αναβαθμιστεί..

 

Η ερώτηση κλειδί ήταν.... θα αναβαθμιστούν όλα τα τηλέφωνα του Νημα/Αρης;

 

Anyway.... κάποτε θα γίνει σε όλους.... μέχρι τότε.. καλό μας καλοκαίρι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re pedia lete na pextei kamia anvathmisi ton gramon stin forthnet i otenet???

 

Ε μα τι λεμε ρε Dark???Διαβασε λιγο τις προηγουμενες σελιδες.

 

Παιδες εμεις εδω στην τερψιθεα παντως 8 ατομα φιλοι με ADSL ολοι δεν εχουμε δει ακομα αλλαγη.....

Και συμπεπιλαμβανεται το Dslam μας στην λιστα και τα τηλεφωνα ανηκουν στο Dslam...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να κάνουν την αναβάθμησει επιλεκτικά και σιγά σιγά να αυξάνετε ο αριθμός...

 

ίδομεν.....

 

p.s λογικά το ban θα κρατήσει 1 εβδομάδα βάση κανονισμού(απο όσο ξέρω),αλλά αν ο λόγος ήταν ότι απλά έδωσε ένα απαγορευμένω link imho η ποινή ήταν βαριά...

 

poulinos ελπίζω μόλις λήξει το ban να είσαι πάλι κοντά μας μιας κ είσαι απο τους λίγους που κάθονται κ ασχολούνται με το κάθε πρόβλημα όσο χαζό κ αν είναι κ τέτοια άτομα κάνουν ένα forum σοβαρό....(ούτε καν που το ξέρω το παιδί irl απλά έχει προσφέρει πολυ στο insomnia)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...