Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι κι εγώ δεν νομίζω να κάνει κάτι η Tellas, από τη στιγμή που οι αναβαθμίσεις είναι πιλοτικές σίγουρα δεν θα πρέπει να χρεώσουν παραπάνω για να βάλουν 2mpbs και στον παροχέα, το σωστό είναι να πουν "πάρε 2mpbs με τα ίδια που δίνεις τώρα για το 1". Θα μπορούσαν ίσως να το κάνουν αν δεν βρίσκονταν στη δυσχερή θέση που φαίνεται να είναι αυτή τη στιγμή.

Θα μείνω απλώς ευχαριστημένος αν δεν έχω διακοπές στην γραμμή λόγω δοκιμών ή οτιδήποτε άλλο. Από τον Οκτώβρη που έβαλα dsl ζήτημα να έχει κοπεί η γραμμή 4-5 φορές και το μέγιστο ήταν για 3 ώρες (που είχε κοπεί ΚΑΙ το τηλέφωνο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρα email από tellas, πέρα από κάθε προσδοκία και άνευ σχολίων...

 

Αγαπητέ Συνδρομητή,

 

Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι η ταχύτητα της ADSL σύνδεσής σας θα διπλασιαστεί χωρίς καμία οικονομική επιβάρυνση από την πλευρά σας.

Συγκεκριμένα, η Tellas μέσα από τη συμμετοχή της στο πιλοτικό πρόγραμμα του ΟΤΕ για τη διάδοση της ευρυζωνικότητας, αναβαθμίζει εντελώς δωρεάν την ADSL ταχύτητά σας για περίπου 1 μήνα.

 

Η αναβάθμιση θα πραγματοποιηθεί αυτόματα μέσα στις επόμενες ημέρες και έτσι θα μπορείτε να σερφάρετε στο Internet με διπλάσιες ταχύτητες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος να μενει στην περιοχη Γερακα-Παλληνη-Αγ.παρασκευη και να εχει ενημερωθει για το αν θα υπαρξει αναβαθμηση και για εμας ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα email από tellas' date=' πέρα από κάθε προσδοκία και άνευ σχολίων...

 

 

[/color']

 

 

Αρα να υποθέσω οτι ξεχνάμε και δωρεάν διπλασιασμό της συνδρομής μας απο τους Isp...

Οταν ενεργοποιηθεί πες μας τις εντυπώσεις σου απο τις καινούριες ταχύτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ είμαι Πάτρα,άρα από Σεπτέμβριο θα γίνουν σε μας οι αναβαθμίσεις ,σωστά??Όμως αν κατάλαβα καλά οι δωρεάν αναβαθμίσεις θα είναι για ένα μήνα??Μετά θα πληρώνουμε κανονικά????:evil: :evil: :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος να μενει στην περιοχη Γερακα-Παλληνη-Αγ.παρασκευη και να εχει ενημερωθει για το αν θα υπαρξει αναβαθμηση και για εμας ;

 

Παλληνη εγω..Χτες ημουν στο Oteshop....Δεν εχουν ιδεα...απλα χαιρονταν που εβαλαν νεες πορτες στο Ντραφι...:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταγραφω νεες ταχυτητες ρεκορ απο το http://adsltest.forthnet.gr/

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 168.45Kb/s

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 646.75kb/s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kante kanena mpanaki kai otan gyrisete tha exoyn ginei kai oi anavathmiseis ton grammon/syndeseon kai o logariasmos tha sas perimenei ego eimai akoma edo giati meta tis 15/8 pairno adeia allios tha imoun sto eksoxiko tora makria apo internet kai computers.

 

ston katharo aera kai thalassa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...