Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπομονη μεχρι τον Σεπτεμβριο και για να καλμαρουμε τα νευρα υπαρχει λυση:Μπανακι στην θαλασσα!

 

Υ.Γ. Εγω δικαιουμαι να εχω νευρα γιατι δεν μπορω ουτε στην θαλασσα να παω λογο γυψου στο ποδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μήπως θα ήταν καλύτερα για την δημόσια υγεία οι ήδη Upgraded να μην το αναφέρουν; Διότι τα νεύρα το τελευταίο διάστημα δεν είναι και στα πολύ καλά τους !!! :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: 8)

 

Έλα ντε!!!!και μένα μου ανεβαίνει η πίεση να μην αναβαθμίζεται η 384 πού έχω επειδή μένω στην επαρχία,ενώ οι πρωτευουσιάνοι...:evil: :evil: :evil:

 

ΥΓ: το avatar σου με κατατρόμαξε...μπρρρρρ.....:mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω κι εγω (Κιλκις) που ειμαι στην ακρη του κοσμου :P

Αραγε θα μας θυμηθει ο Ποτες? :twisted:

 

Εκεί που είσαι...Ο Θεός μαζί σου φίλε μου...:mrgreen: :mrgreen:

(Χωρίς παρεξήγηση έτσι,πλάκα κάνουμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο χτες η ταχυτητα μου ειναι 768kbps(η ονομαστικη παντα,απο 384). Ειμαι στην περιοχη Μαρουσσι. Αντε εγινε κ κατι καλο!! Επιτελους οι πολυσυζητημενες αναβαθμισεις του ΟΤΕ... Αν και εχω γραμμη/παροχεα Τελλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο χτες η ταχυτητα μου ειναι 768kbps(η ονομαστικη παντα,απο 384). Ειμαι στην περιοχη Μαρουσσι. Αντε εγινε κ κατι καλο!! Επιτελους οι πολυσυζητημενες αναβαθμισεις του ΟΤΕ... Αν και εχω γραμμη/παροχεα Τελλας.

 

Άχ,τα νεύρα μου.....Άν δεν ήσουν βάζελος θα σε έβριζα....:mrgreen: :mrgreen:

Σοβαρά τώρα:μακάρι κι εμείς από Σεπτέμβριο να γίνουμε x2 σε speed...:twisted:

vazelo την πιάνεις αυτή την ταχύτητα όντως???Έχεις δοκιμάσει σε download,p2p κλπ.??

Η αναβάθμιση έγινε χωρίς επιπλέον χρέωση έτσι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσα τηλεφωνηματα κι αν κανω στο 134 λενε δεν ξερουν ΤΙΠΟΤΑ.ΕΛΕΟΣ

Τώρα καταλαβαίνουμε γιατί είμαστε αναγκασμένοι πληρώνουμε τόσο πάγιο, για να πληρώνονται οι τηλεφωνητές που έχει ο ΟΤΕ στο 134 που είναι υποχρεωμένοι να απαντούν κάθε ανούσιο τηλεφώνημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν το περίμενα τελικά με έπιασε η αναβάθμιση στο dslam Χολαργού, γιατί κάποια στιγμή μεταξύ χθες το μεσημέρι και σήμερα το πρωί η γραμμή έγινε 2048/256. Γι'αυτό ξαφνικά άρχιζε να κατεβάζει στα 125kb/s αντί για 110 που ήταν το maximum μέχρι χθες.

Τώρα μένει να μιλήσω με την Tellas (αν δεν την κλείσουν πρώτα!) να δω τι έχουν σκοπό να κάνουν σαν ISP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο χτες η ταχυτητα μου ειναι 768kbps(η ονομαστικη παντα,απο 384). Ειμαι στην περιοχη Μαρουσσι. Αντε εγινε κ κατι καλο!! Επιτελους οι πολυσυζητημενες αναβαθμισεις του ΟΤΕ... Αν και εχω γραμμη/παροχεα Τελλας.

 

 

nai alla pefteis se dslam ote kai egine anabathmisis to marousi opote se pianei.mesa apo ton router blepeis pou exei klidosei i grammi.an exoun dosei kai to analogo bandwidth kai esi exeis 384 sindesi tote poli apla tha prepei na bgazei konta sta 400.kapou ekei tha se afisei i tellas na bgaleis ektos an kapoia stigmi anabathmisoun kai tin sindesi sou.episis test sto adsltest.forthnet.gr,

apla o ote tha allaxei tis grammes kai siga siga pros ton september ipotithetai tha ginei se olous(i epaxia tha pperimenei :P) kai afou ginei auto meta tha xekinisei o polemos ton isp gia na dosoun kai autoi 768 ktl ktl.kai meta tha pitaroun oi grammes kai tha katevazeis me 500 kai outo kathexis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν το περίμενα τελικά με έπιασε η αναβάθμιση στο dslam Χολαργού' date=' γιατί κάποια στιγμή μεταξύ χθες το μεσημέρι και σήμερα το πρωί η γραμμή έγινε 2048/256. Γι'αυτό ξαφνικά άρχιζε να κατεβάζει στα 125kb/s αντί για 110 που ήταν το maximum μέχρι χθες.

Τώρα μένει να μιλήσω με την Tellas (αν δεν την κλείσουν πρώτα!) να δω τι έχουν σκοπό να κάνουν σαν ISP.[/color']

 

den nomizo i tellas na tin allaxei tin grammi apo tora pou o ote to kanei dokimastika.katevazeis kalitera giati se afinei o ote na katevazeis pio pola kai pleon se kovei i tellas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...