Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εως 24:P

 

ε ναι :-D

 

να υποθέσω ότι πέφτει η τιμή του 24mbps πακέτου σε αυτή των 2mbps?

 

μου τα ειπε ολα αναλυτικα το μονο που θυμαμαι οτι για 6 μηνες θα πληρωνω πιο λιγα απ οτι τωρα +οτι τα δωρεαν λεπτα ομιλιας γινονται απεριοριστα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ε ναι :-D

 

 

μου τα ειπε ολα αναλυτικα το μονο που θυμαμαι οτι για 6 μηνες θα πληρωνω πιο λιγα απ οτι τωρα +οτι τα δωρεαν λεπτα ομιλιας γινονται απεριοριστα :-)

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μόλις τώρα με την εξυπηρέτηση πελατών,μου είπαν πως δεν ισχύει τίποτα από αυτά.Δεν καταργείται η 2άρα,ως παρεχόμενη ταχύτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙχα την εντυπωση οτι ο ΟΤΕ θα εγκαταστησει ΚΑΦΑΟ καθε 400-500 μετρα ωστε να μην πιανουν VDSL μονο οσοι σε απσοταση μικροτερη των 900 μετρων.

Λαθος καταλαβα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αυτό κάνει σιγά σιγά, αλλά για να παρέχει υπηρεσίες από αυτά πρέπει πρώτα να του δίνει έγκριση η ΕΕΤΤ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω υποψία οτι θα μπει καμπίνα κάτω απο το σπίτι μου.. Το λέω γιατι οι 2 λεπτές λωρίδες που ειναι χαραγμένες στην άσφαλτο και εγιναν το καλοκαιρι, καταλήγουν σε αυτή την λακκούβα που άνοιξε ο ΟΤΕ και την εχει αφήσει έτσι για μέρες..

 

Δηλαδή άνοιξε εκεί που τελειώνουν οι οπτικές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει ότι οι 2άρες θα γίνουν 24άρες και οι 24άρες απλά θα πάρουν benefits όπως free κλήσεις προς σταθερά κτλ κτλ κτλ? Κανένα νέο για αυτούς με static ip όπου μας θεωρούν business clients και δεν πήραμε ούτε και τις εκπτώσεις του ΟΤΕ που έγιναν πριν κανά 6 μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα,

να ρωτησω κατι δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο ποστ, αλλα ειχα κανει αιτηση στον οτε μονο για internet το πιο οικονομικο πακετο που εχει 

με καινουργια τηλεφωνικη γραμμη και ηρθε σημερα ο τεχνικος του οτε και μου ειπε οτι η γραμμη ειναι pcm δηλαδη δεν μπορω να εχω internet μονο τηλεφωνο η εφοσον καποιος απο την πολυκατοικια φυγει,

εχει ξανασυμβει σε κανεναν αυτο και ξερετε που μπορω να απευθυνθω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...