Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

τι εννοείς μπορούν? για λόγους απόστασης από το Α/Κ? αν ναι τότε δεν υπάρχει όριο στο χαμηλότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ε μια τα λεμε ετσι, μια τα λεμε αλλιως.

Αναβαθμιστηκε η μινιμουν ταχυτητα σε 4αρα, ή ειναι ακομη η 2αρα;

από την στιγμή που δεν υπάρχει 2mbps πακέτο στο site του ΟΤΕ, λογικά θα αναβαθμιστούν όλοι οι κάτοχοι των 2mbps πακέτων σε 4, εφόσον το αντέχει η γραμμή τους βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα αναβαθμιστεί η γραμμή των ήδη υπάρχοντων 2 Mbps, εκτός και αν αλλάξεις πρόγραμμα.Αλλιώς παραμένεις στο πρόγραμμα που είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+2 ευρώ τους πρώτους 6 μήνες και έπειτα η τιμή είναι ίδια όπως με τα 2 Mbps.Αλλά έχεις νέα 12μηνη σύμβαση.Το μόνο καλό πως το upload είναι στο 1 Mbps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DP2 Απεριόριστα 26,90 €/μήνα τους πρώτους 6 μήνες, και μετά 31,90 €/μήνα. 

DP4 Απεριόριστα 27,90 €/μήνα τους πρώτους 6 μήνες, και μετά 32,90 €/μήνα.

Διαφορά +1 €/μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν, κοιτάξτε πως έχουν τα πράγματα με μένα, την προηγούμενη τετάρτη μου κόψανε ξανά τη σύνδεση, και αφού τους έπρηξα στα τηλέφωνα, με συνδέσανε σήμερα στην απαράδεκτη (μεταβαλόμενη κατα διαστήματα) ταχύτητα από 586 μέχρι 320kbps !!!! λέγοντας πως η αίτηση αλαγής πακέτου που έχω κάνει στις 30 αυγούστου, θα ολοκληρωθεί σε 12 εργάσμες μέρες απο τότε, σήμερα βέβαια με ενημέρωσαν πως εχουν περάσει μόλις οι 8 μερες, που σημαίνει οτι θα με αφήσουν έτσι μεχρι την τρίτη!

Επεξ/σία από DJJordan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η ταχύτητα μου αυτή τη στιγμή:

1186729_10151699284137690_1242497951_n.j

και κάθε τρεις και λίγο, κόβεται η σύνδεση, και επανερχεται με διαφορετική ταχύτητα.

Επεξ/σία από DJJordan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέχρι τις 30 αυγούστου είχα 2mbps, τώρα το line attenuation ηταν γύρω στο 40κάτι αν θυμάμαι καλά, νεα ιωνία μένω σε μονοκατοικία, έχω και καφάο δίπλα στο παράθυρό μου, αύριο πάντος είναι το μέγιστο των ημερών που μου είπανε οτι θα ολοκληρωθεί η αναβάθμιση, αν βρω όμως αύριο την ίδια κατάσταση, θα απαιτήσω να μου επαναφέρουν άμεσα την ταχύτητα όπως ήταν αρχικά, γιατί όπως πληροφορήθηκα, κάθε σύνδεση κουμπώνει σε μια συγκεκριμένη πόρτα, και απ ο,τι μου είπανε δεν βρίσκουν πόρτα να με βάλουν, δηλαδή, με πιο σκεπτικό με πετάξανε από την πόρτα μου χωρίς να υπάρχει καμία διαθέσιμη;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...