Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στην κερατέα καλο είναι το 1.5 Mbps από τον Οτε.... Έτσι και αλλιώς αφού τα έχεις όλα από τον ΟΤΕ...αλλά από λίγο τηλέφωνο, λίγο internet και λίγο τηλεόραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι.... "αναβαθμίσανε" και έναν φίλο μου στην Κερατέα και από 2 Mbps πήγε 1.5..... Α ρε ΟΤΕ και Ελλαδάρα.... 

χαχα, ό,τι σου κάτσει έχει καταλήξει η σύνδεση στο ίντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πραγματική αναβάθμιση μόνο όταν εγκατασταθούν και ενεργοποιηθούν τα νέα ΚΑΦΑΟΥ στις περιοχές μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

ισχύει ότι οι 2άρες θα γίνουν 24άρες και οι 24άρες απλά θα πάρουν benefits όπως free κλήσεις προς σταθερά κτλ κτλ κτλ? Κανένα νέο για αυτούς με static ip όπου μας θεωρούν business clients και δεν πήραμε ούτε και τις εκπτώσεις του ΟΤΕ που έγιναν πριν κανά 6 μήνες

Οι 2αρες θα γίνουν 4αρες παίδες και η ταχύτητα των 2 θα καταργηθεί εντελώς. Ειναι θέμα ημερών καθώς έχει αποφασιστεί πριν το καλοκαιρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 2αρες θα γίνουν 4αρες παίδες και η ταχύτητα των 2 θα καταργηθεί εντελώς. Ειναι θέμα ημερών καθώς έχει αποφασιστεί πριν το καλοκαιρι

 

κάποια επίσημη ανακοίνωση υπάρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκαν καινούργια προγράμματα με 4άρα ταχύτητα.Η διαφορά των +2 ευρώ περίπου, δεν με κάνει και τόσο αισιόδοξο πως θα γίνει η αναβάθμιση σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έβαλα χθες το καινούριο double play economy 4, και μου κόπηκε η σύνδεση για το υπολοιπο της ημέρας απο υποτιθέμενη βλάβη, κάποια στιγμή με ξανασυνδέσανε, αλλά με 2mbps, έχω ελπίδες κάποια στιγμή να δω και τα 4mbps;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλό μήνα, σήμερα επικοινώνησα ξανά με τον οτέ, μιας και είναι η πρώτη εργάσιμη μέρα μετά από το προηγούμενο τηλεφώνημά μου, και μου είπανε οτι λόγω αναβάθμισης της 2αρας ταχύτητας σε 4αρα, η διαδικασία ενδέχεται να καθυστερήσει μέχρι και 12 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, εγώ άλλαξα πρόγραμμα για άλλους λόγους, και μπήκα στη διαδικασία λίγο πρόωρα, βέβαια δεν το βρίσκω σωστό να παρουσιάζουν τα καινούρια προγράμματα χωρίς να είναι ακόμα διαθέσιμα, αλλά αυτό είναι άλλο θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σήμερα ανανέωσα το πρόγραμμα μου (ΟΤΕ Double play 2 economy 2048/512) με το νέο οικονομικό πρόγραμμα (ΟΤΕ Double play 4 economy 4096/1024) & μέσα σε μιάμιση ώρα είχε γίνει η αναβάθμιση ταχύτητας (από 222kb/s στο ftp της otenet στα 444kb/s). Όλα καλά ... !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...